Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Po dwóch latach film znowu do oceny;-)


siluete

Rekomendowane odpowiedzi

Ale właścicielka apartamentu przedłużyła nam gratis nocleg o 1 dzień:))) jutro i pojutrze ma byc lampa. Juppi!

A nasza, w Zell am Ziller, "apartamentowiec" Regina (z katalogu Neckermann), za zmianę na taki z dodatkową leżanką zażyczyła sobie dopłaty 80 euro za dobę! Różnie można trafić, niestety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W perspektywie Twoich filmów taka wypowiedź nie jest zbyt zrozumiała:

Mi wizualnie podoba się bardzo ostatnio rossi hero. Zarówno gigantka jak i slalomka. Gigantka to dla mnie za trudna i za "szybka" narta, ale SL próbowałam i w porównaniu do mojej SL heada jest dużo twardsza i tez dla mnie za ciężka. Ale śliczna:-))) Zazdroszczę, że mogliście potestować.

Ale w perspektywie Twojego nastawienia do jazdy bardzo.

O tym mówię.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W perspektywie Twoich filmów taka wypowiedź nie jest zbyt zrozumiała:

Ale w perspektywie Twojego nastawienia do jazdy bardzo.

O tym mówię.

Pozdrowienia

A widzisz Mitku, i tutaj się wyłamię bardzo. Znam swoje umiejętności i wiem, że wszyscy wokół pewnie myślą"co ta baba chrzani, przecież ona na takich nartach jeżdzić nie umie". Ale ja próbowałam wielu nart i mi najlepiej jeździ się na SL krótkim skrętem a lightowo na rossi radical. Próbowałam nart typu head magnum i to jest dla mnie do d...py. Mam atomic cloud 9 i też mi nie pasi tak jak head SL sprzed 2 sezonów. Co ja mam zrobić, że ja taka dziwna jestem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A widzisz Mitku, i tutaj się wyłamię bardzo. Znam swoje umiejętności i wiem, że wszyscy wokół pewnie myślą"co ta baba chrzani, przecież ona na takich nartach jeżdzić nie umie". Ale ja próbowałam wielu nart i mi najlepiej jeździ się na SL krótkim skrętem a lightowo na rossi radical. Próbowałam nart typu head magnum i to jest dla mnie do d...py. Mam atomic cloud 9 i też mi nie pasi tak jak head SL sprzed 2 sezonów. Co ja mam zrobić, że ja taka dziwna jestem:-)

A masz jakiś film gdzie jedziesz, krótkim skrętem?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taka lżejsza slalomka, nie wiem co napisać, trzeba spróbować :) Żona jeździła na niej cały dzień i dała radę, a jest gdzieś na poziomie 3, dlatego chcę jej ją kupić, ale zniknął ze sklepów rozmiar 155. Generalnie to jeszcze mocno szura, ale próbowała na niej robić różne cięte ćwiczenia i fajnie wchodziły. Co mogę jeszcze powiedzieć ? Bardziej miękka niż Head WC SL sprzed kilku lat. Bardziej mi się podobała w porównaniu do narty podobnej klasy - Atomic Redster ST, która dla mnie jakaś była bardziej kołkowata. Sobie bym SLX nie kupił, bo wolę twardsze narty, ale dla kobiet i mniejszych ludzi może być fajna, zamiast plastikowych nartek reklamowanych jako kobiece :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tylko znalazłam. Może nie jest to super krótki skręt ale na pewno krótszy niż to co było poprzednio[video=youtube;l8tsXiJ3o04]

Dzisiaj spadło 30 cm świeżego puchu. Nie jest to to, co ja lubię najbardziej:-( Kosmicznie wiało do tego a od 10tej zrobiło się kartoflisko. Ale chociaz potem słońce świeciło. Jutro ostatni dzień i 3bmeteo pokazuje piękną pogodę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spadło 30 cm świeżego puchu. Nie jest to to, co ja lubię najbardziej:-( Kosmicznie wiało do tego a od 10tej zrobiło się kartoflisko. Ale chociaz potem słońce świeciło. Jutro ostatni dzień i 3bmeteo pokazuje piękną pogodę.

Jeździć trza po wszystkim (znaczy po białym). Czy Twoje buty mają regulację pochylenia cholewki na boki? Jeżeli mają to tu byś musiała pokombinować bo te iksowate ułożenie nóg chyba się bierze z Twojej anatomii to raz i z niedopasowania lub niewyregulowania butów. Takie moje wrażenie z własnych doświadczeń. Chyba odchylenie górnej części cholewki na zewnątrz by wymusiło ustawienie kolan bardziej na zewnątrz, ale mogę się mylić trzeba to sprawdzić empirycznie. Z pozytywów to praca góra dół jest co się rzadko zdarza. Odchylenia raczej brak. Ręce w jednym skręcie masz do siebie a jak skręcasz w przeciwną stronę to rozkładasz. Pewnie to zauważyłaś. Ręce powinny pracować, ale jednakowo w każdym skręcie. Trochę tak jak Cuche, ale bez przesady ruchy raczej oszczędne. Troche wysuwania górnej narty tez jest - niepotrzebnie zwłaszcza na tak płaskim. Staczy wymądrzania. Ambitna jesteś to widać. Jedź na tydzień z dobrymi instruktorami najlepiej z realizacją programu KK. Zobaczysz co można w tak krótkim czasie osiągnąć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć trza po wszystkim (znaczy po białym). Czy Twoje buty mają regulację pochylenia cholewki na boki? Jeżeli mają to tu byś musiała pokombinować bo te iksowate ułożenie nóg chyba się bierze z Twojej anatomii to raz i z niedopasowania lub niewyregulowania butów. Takie moje wrażenie z własnych doświadczeń. Chyba odchylenie górnej części cholewki na zewnątrz by wymusiło ustawienie kolan bardziej na zewnątrz, ale mogę się mylić trzeba to sprawdzić empirycznie. Z pozytywów to praca góra dół jest co się rzadko zdarza. Odchylenia raczej brak. Ręce w jednym skręcie masz do siebie a jak skręcasz w przeciwną stronę to rozkładasz. Pewnie to zauważyłaś. Ręce powinny pracować, ale jednakowo w każdym skręcie. Trochę tak jak Cuche, ale bez przesady ruchy raczej oszczędne. Troche wysuwania górnej narty tez jest - niepotrzebnie zwłaszcza na tak płaskim. Staczy wymądrzania. Ambitna jesteś to widać. Jedź na tydzień z dobrymi instruktorami najlepiej z realizacją programu KK. Zobaczysz co można w tak krótkim czasie osiągnąć.

Pozdrawiam.

Z butami to mnie zagiąłeś. Mam lange rs 110

Chciałabym jechać na obóz, ale nasz młodszy (4 lata)wciąż za mały i nie mamy co z nim zrobić:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tylko znalazłam. Może nie jest to super krótki skręt ale na pewno krótszy niż to co było poprzednio[video=youtube;l8tsXiJ3o04]

Dzisiaj spadło 30 cm świeżego puchu. Nie jest to to, co ja lubię najbardziej:-( Kosmicznie wiało do tego a od 10tej zrobiło się kartoflisko. Ale chociaz potem słońce świeciło. Jutro ostatni dzień i 3bmeteo pokazuje piękną pogodę.

Podoba mi się :)... musisz popracować nad rękoma, jak już kolega zauważył praca góra-dół jest i ładnie to wygląda :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...