Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie o tym :stupid:

Ja o tym czosnku - Manuelu - czy jak mu tam :D

Mówię, że Ania ma formę wysoką w każdym aspekcie, tylko spadek formy przy wyborze faceta - mogłaby kogoś z tego forum, a nie jakiegoś obcego :P

Aj, to przepraszam, poniosło mnie, byłem już po 2 drinku :wink:

W tej kwestii kilka sentencji narciarskich:

  • miłość niejedno ma imię i nie osądzajmy abyśmy sami nie byli osądzeni;
  • facet nie musi być ładny, ważne aby był ciekawy;
  • moja ulubiona: nie dziwota, że są harde, urodziwe panie, wszak im drzewo wynioślejsze tym trudniej wleźć na nie; wżdy i z panną i ze drzewem kto nie kiep poradzi, trzeba owszem wziąć i ........... i do rymu nie dokończę :biggrin:

Niemniej resume jest takie, że Manuelowi długo nie wróżymy (nie mylić z Kasią :wink:) :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczne kraje ? W sensie, że ktoś z Marsa ?

A ilu mieliśmy zgłosić skoro wysłaliśmy tylko jednego ? ;-)

Darkowi chyba chodzi o Liban,Grecję,Kyrgyzstan,Jamajkę......:wink:

No właśnie taka Grecja zliczyłem wczoraj czterech.

Tak,tak jednego- mogli pojechać jeszcze trzech,czterech

Ale to tylko marzenia narciarza amatora,fachowiec TAJNER wie lepiej:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel chyba za bardzo chciał. Popełnił parę małych błędów, i czas był jaki był.

Ten gigant był ustawiony tak , że Ted mógł pojechać to co najbardziej lubi , czyli czysty carving , gdzie jego technika była jego atutem .On praktycznie przyspieszał w każdej bramce , gdzie inni walczyli , żeby nie wypaść z linii . Hirscher jeździ giganta siłowo i ,z całym szacunkiem do jego umiejętności , na tym stoku i na tym ustawieniu miał małe szanse żeby wygrac z Tedem , i dobrze:biggrin: .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To był po prostu łatwy gigant, co nie oznacza, że łatwo go było wygrać. Był taki moment przy przejściu na ostatnia ściankę gdzie wszyscy dostawali odciążenie i byli tym zaskoczeni - otwierali się a narty szły w powietrzu. Ted w tym miejscu włożył kije pod pachy. On dokładnie wiedział jak pojechać ten drugi przejazd a niesamowita technika pozwoliła mu tą wizję idealnie zrealizować.

Szacun dla Marcela H. i innych za piękną walkę i sportowe zachowanie po - po to jest sport.

Pozdrowienia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Był taki moment przy przejściu na ostatnia ściankę gdzie wszyscy dostawali odciążenie i byli tym zaskoczeni - otwierali się a narty szły w powietrzu. Ted w tym miejscu włożył kije pod pachy. On dokładnie wiedział jak pojechać ten drugi przejazd a niesamowita technika pozwoliła mu tą wizję idealnie zrealizować.....

dokładnie :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ?! Miśka tak pięknie zwyciężyła, o tu cisza ?!?!:eek:

Drżałem na ostatnim pomiarze, ale dosłownie włączyła nitro na samej końcówce, niesamowity to był widok :smile:

Jakoś tam mam z Nią, że bardzo mi to estetycznie pasuje jak Ona wygrywa :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza, bo wszyscy siedzą jeszcze z otwartymi koparami, nie doszli do siebie.

Moje spostrzeżenie jest takie:

te mistrzostwa są zdecydowanie za krótkie!

ROCH'u "kopara"by mi opadła, gdyby Maryna była na podium....przejazd Zuzulovej mnie ujął... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...