Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No i pierwsze medale w SG rozdane:pierwsza ,,dziewczyna" ROCHA (Anna) ,druga,,dziewczyna SB (Tina),trzecia ,,dziewczyna WSZYSTKICH (Lindsey):biggrin::stupid:

szkoda tylko że tak wiało,co mogło wypaczyć zawody

Edytowane przez esi70
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze medale w SG rozdane:pierwsza ,,dziewczyna" ROCHA (Anna) ,druga,,dziewczyna SB (Tina),trzecia ,,dziewczyna WSZYSTKICH (Lindsey):biggrin::stupid:

Piękne podium, takiej gali misek z Pucharu Świata już dawno nie było na podium, najpiękniejsza wiadomo która:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze medale w SG rozdane:pierwsza ,,dziewczyna" ROCHA (Anna) ,druga,,dziewczyna SB (Tina),trzecia ,,dziewczyna WSZYSTKICH (Lindsey):biggrin::stupid:

szkoda tylko że tak wiało,co mogło wypaczyć zawody

dlaczego bredzisz? i nie bierzesz pod uwagę kibiców płci żeńskiej? bynajmniej nie kibicuję LV, tylko alpejskim "laseczkom", takie teksty pisz prywatnie a nie na ogólnopolskim forum,HEJ.:smile:Tina lepsza od gwiazdy USA, NIE KRYJĘ RADOŚCI:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście na jakich nartkach starowała Fenninger ? Na jakich Vonn ? W końcu, na jakich reszta zawodniczek HEAD'a ;-)

Hm nie nagrywałem więc nie cofnę, ale nie zwróciłem uwagi. Jakieś inne miały?

I gdzie jest trening DH panów? ES coś kombinuje z tymi godzinami transmisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ Beaver Creek 2015

Fenniger miała sprzed 2 albo nawet 3 sezonów, Vonn z poprzedniego a reszta tegoroczne. Nie pierwszy raz zdarza się, że topowe nazwiska Heada jeżdżą na starszych modelach. Obecne są aż tak słabe ?

Ps. Właśnie zaczyna się relacja z treningu dh M

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Właśnie zaczyna się relacja z treningu dh M

Jest jest, oglądam. Svindal bez błysku, widać że brakuje mu jeszcze jazdy. Ale myślę że się wyzbiera, szczerze to nie mogę sie doczekać przejazdu Bodego, z 30 nr jedzie.

Co do nart, to zauważyłem taką samą sytuacje w Rossignolach, parę zawodniczek jechało na starszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze medale w SG rozdane:pierwsza ,,dziewczyna" ROCHA (Anna) ,druga,,dziewczyna SB (Tina),trzecia ,,dziewczyna WSZYSTKICH (Lindsey):biggrin::stupid:

szkoda tylko że tak wiało,co mogło wypaczyć zawody

Super , że Ana i Tina pokonały amerykańską gwiazdeczkę i to na jej terenie!!! Liczę , że w zjezdzie też jej dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŚ Beaver Creek 2015

...ta gwiazdeczka wróciła po blisko dwóch latach przerwy spowodowanej ciężką kontuzją...

Można ją lubić albo nie bo ciężko jest być wobec niej neutralnym ale na pewno zasługuje na ogromny szacunek. Przemyślcie kolejne kpiące z LV posty...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ta gwiazdeczka wróciła po blisko dwóch latach przerwy spowodowanej ciężką kontuzją...

Gwiazdeczką to może być Cichopek, a ta kobieta jest wybitną narciarką która już i tak zapisała się wielkimi zgłoskami w historii narciarstwa alpejskiego.

Mam również nadzieję, że jeszcze dopisze parę tych zgłosek.

Można ją lubić albo nie.....

Chłopaki się podłamali jak związała się z tym "bez zęba na przedzie":smile::wink:

Więc temu takie nieprzychylne wypowiedzi.

Szczerze mówiąc nie wiem czemu.

Pozdrawiam

PS: oczywiście moja "pretensja" nie jest do ciebie m!xer, wykorzystałem tylko cytat.

Edytowane przez Piotr_67
PS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek bardziej skłonny byłbym zgodzić się, że środek narty jest "stary" a grafika nowa - w końcu narciarki/narciarze to jeżdżące reklamy, które mają zachęcać do kupna nowego bo "nowe = lepsze". Natomiast nowy środek i stara grafika trochę mnie dziwi nawet przy tak specyficznym sprzęcie jak narty sg. Podobnie jest w przypadku nart gigantowych Ligety'ego. On rownież jeździ z ubiegłoroczną grafiką. To błahostka ale mnie zaintrygowała ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek bardziej skłonny byłbym zgodzić się, że środek narty jest "stary" a grafika nowa - w końcu narciarki/narciarze to jeżdżące reklamy, które mają zachęcać do kupna nowego bo "nowe = lepsze". Natomiast nowy środek i stara grafika trochę mnie dziwi nawet przy tak specyficznym sprzęcie jak narty sg. Podobnie jest w przypadku nart gigantowych Ligety'ego. On rownież jeździ z ubiegłoroczną grafiką. To błahostka ale mnie zaintrygowała ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozmawiałem w serwisie w Austrii na temat Head. Jeżeli chodzi o Supershape , gość powiedział ze nie ma różnicy w konstrukcji. Różnią się tylko grafika.

Taki tani fejslift :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co do nart to - wybaczcie - rozpatrujecie kalkomanie na serwisówkach w PŚ i po tym określacie rocznik??

Pozdrowienia

Fakt, że to wróżenie z fusów. :laughing: FIS zmienia specyfikację nart prawie co rok, więc firmy i zawodnicy też muszą zmieniać sprzęt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Rozmawiałem w serwisie w Austrii na temat Head. Jeżeli chodzi o Supershape , gość powiedział ze nie ma różnicy w konstrukcji. Różnią się tylko grafika.

Taki tani fejslift :smile:

Artixie mówimy o nartach serwisowych robionych przez wyspecjalizowaną komórkę na podstawie ciągych testowań, pod konkretnego zawodnika, warunki itd. Żaden serwisant - nawet w Austrii - nie za bardzo wie co tam się znajduje - chyba, że to serwisant Svindala na przykład. ;)

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Artixie mówimy o nartach serwisowych robionych przez wyspecjalizowaną komórkę na podstawie ciągych testowań, pod konkretnego zawodnika, warunki itd. Żaden serwisant - nawet w Austrii - nie za bardzo wie co tam się znajduje - chyba, że to serwisant Svindala na przykład. ;)

Pozdrowienia serdeczne

Tak tak Mitu, masz rację, ja pisałem o sklepówkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ta gwiazdeczka wróciła po blisko dwóch latach przerwy spowodowanej ciężką kontuzją...

Można ją lubić albo nie bo ciężko jest być wobec niej neutralnym ale na pewno zasługuje na ogromny szacunek. Przemyślcie kolejne kpiące z LV posty...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć ! To , że ktoś miał ciężką kontuzję to żaden powód. Jak ona (lv) zacznie szanować inne zawodniczki ( zwłaszcza te z którymi przegrywa) to i ja zmienię swój stosunek do niej. Najpierw trzeba nauczyć się przegrywać. Mając talent i ciężko pracując jest łatwo wygrywać. A to pokazuje chociażby Ivica Kostelic. Był czas kiedy pięknie wygrywał a teraz jest czas kiedy pięknie i z godnością przegrywa. Pokarz jak przegrywasz a powiem Ci kim jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z m!xeR`em!!!

Lindsey to zawodowy sportowiec z USA!!!

Nigdzie indziej jak w tym kraju nie ma takiego nacisku na wyniki za którymi idzie KASA, a mimo wszystko to właśnie z USA są Michael Jordan, Magic Johnson, Tiger Woods, Bode Miller, Ted Ligety i Lindey Vonn. Hiper sportowcy i osobowości.

Wydaje mi się ( chociaż nie jestem psychologiem ) , że są chwile gdy naprawdę ciężko cieszyć się ze zwycięstwa innych. Przykład chociażby tego miłego Holendra który przegrał ze Zbyszkiem Bródką. Chłopak potrzebował chwili czasu na oswojenie się z sytuacją że chociaż jesteś przez większość sezonu nr 1 to przegrywasz na największe imprezie co cztery lata. Później woził Zbyszka swoim rowerem...

To samo tyczy się Marcela który przegrał z Mattem. No nie był szczęśliwy, a co wolelibyście by szalał ze szczęścia?

Tina Maze też gdy przegrywa nie emanuje szczęściem a ją uwielbiacie.

Jeszcze raz to zawodowcy których interesuje nr 1, nie krytykujmy szanujmy bo nas chyba nie stać na takie poświęcenie w drodze do celu jak ich.

LV szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki się podłamali jak związała się z tym "bez zęba na przedzie":smile::wink:

Więc temu takie nieprzychylne wypowiedzi.

Szczerze mówiąc nie wiem czemu.

Nie sądż innych po sobie. Może Ty osądzasz sportowców po tym jak wyglądają , czy są zgrabni i z kim sypiają? Ja nie jestem rasistą i zlewam to czy dany sportowiec jest piękny czy brzydki , czy gruby czy jest gejem , czy nie. Są pewne zasady których sportowiec powinien przestrzegać (może ich nie znasz) to Fair Play. Po naszemu Czysta Gra. Jest wyrazem postawy reprezentowanej w sporcie, gdzie zwycięstwo nie jest celem , który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta cechuje się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki. A pani L v po przegranych zawodach do zwycięskiej zawodniczki mówi pieprz się. I w tym jest problem drogi Piotrze_67.

Pozdrawiam Ciebie mimo wszystko!

PS: Ta odpowiedż dotyczy również marcela h. o którego też już kiedyś się spieraliśmy a także 2 panów z ligi typerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać jakieś przykłady na to, że Lindsey Vonn nie szanuje swoich konkurentek.

Fuck Maze - przepraszam ale to cytat i przykład. Tina jesteś największa i najwspanialsza. I bij (oczywiście na stoku w sportowej rywalizacji) L v gdzie tylko się da!!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...