Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę że druga była Szwedka , trzecia Czeszka , czwarta Słowaczka a np dwudziesta czwarta Brytyjka (43 nr startowy ) . I co ? da się prezesie od skoczków panie Tajner i cała reszta fachowców od polskiego narciarstwa alpejskiego ???

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na 6 polski akcent, nie wystarczy Wam to? Tajner wiedział, że i tak polskie nazwisko będzie w czołówce, to po co miał kogoś jeszcze wysyłać, za związkowe pieniądze, które z pewnością pójdą na szkolenie dzieci i młodzieży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie fajnie, bo Marcel pod presją, a Felix w gazie :)

Dodatkowo jeszcze przedstawiciel Federacji Rosyjskiej może powalczyć, gdyż ma chyba najbardziej stabilna formę przez cały sezon i pokazał, że potrafi wygrywać. No i oczywiście mój ulubieniec, reprezentujący powiew norweskiej młodości - jeśli tylko głowa nie zawiedzie może wygrać :)

Oprócz tego jeszcze 2-3 kandydatów do podium można śmiało upatrywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencją narciarstwa, był, jest, i będzie, zjazd.:happy: Tylko ta konkurencja liczy się tam, gdzie narciarstwo alpejskie jest na najwyższym światowym poziomie.:happy:

nooo ja się nie zgodzę , chociaż zjazd lubię :smile:

bo to tak jakby powiedzieć , że piłka nożna to królowa gier zespołowych:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ja się nie zgodzę , chociaż zjazd lubię :smile:

bo to tak jakby powiedzieć , że piłka nożna to królowa gier zespołowych:stupid:

Nie musisz się zgadzać.:happy:

Jednak nie zaprzeczysz, że to najbardziej naturalna, najstarsza konkurencja, od której wszystko się zaczęło.:applause:

Zjazd to jest formuła 1, najsłynniejsze trasy, najbardziej znani zawodnicy, o których krążą legendy. Sport dla prawdziwych kozaków.:applause: Slalom to rajdy, niszowa dyscyplina, w której startują Ci, którzy na zjazd z takich ( jeszcze nie są gotowi), czy innych ( nie mają predyspozycji) powodów nie mogą sobie pozwolić.

U nas po wojnie, slalom został wyniesiony na piedestał, bo tylko w nim mieliśmy jakieś sukcesy, i możliwość treningu w kraju.

W krajach zaawansowanych narciarsko to ostatnia konkurencja o której marzą następcy mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ja się nie zgodzę , chociaż zjazd lubię :smile:

bo to tak jakby powiedzieć , że piłka nożna to królowa gier zespołowych:stupid:

Nie musisz się zgadzać.:happy:

Jednak nie zaprzeczysz, że to najbardziej naturalna, najstarsza konkurencja, od której wszystko się zaczęło.:applause:

Zjazd to jest formuła 1, najsłynniejsze trasy, najbardziej znani zawodnicy, o których krążą legendy. Sport dla prawdziwych kozaków.:applause: Slalom to rajdy, niszowa dyscyplina, w której startują Ci, którzy na zjazd z takich ( jeszcze nie są gotowi), czy innych ( nie mają predyspozycji) powodów nie mogą sobie pozwolić.

U nas po wojnie, slalom został wyniesiony na piedestał, bo tylko w nim mieliśmy jakieś sukcesy, i możliwość treningu w kraju.

W krajach zaawansowanych narciarsko to ostatnia konkurencja o której marzą następcy mistrzów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peszkod

, że wspomnę tylko Ingemara Stenmarka czy Alberto Tombę

I to by było na tyle :wink:

Te tuzy jeździły też gigant.

Alberto próbował SG, niecały pierwszy raz, i ostatni.:cool:: Akurat to widziałem.

Wcześniej najwięksi jeździli wszystko, dlatego nazwisk by się nazbierało.

Nic nie mam przeciwko slalomowi, i lubię go oglądać. Choć dzisiejszy pierwszy przejazd to dla mnie nieporozumienie. Męczyłem się samym oglądaniem, a co dopiero odczuwali zawodnicy.:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo głupi...wystarczyło zjechać a On w swoim stylu cisnął od początku i od początku mocno mu nie szło. Nie wydaje mi się, żeby to była niespodzianka - kilku przed nim nie ukończyło + ranga imprezy + jego styl jazdy każdego przejazdu pełnym ogniem. Gdzieś tak koło 15 zawodnika powiedziałem do Taty; "nie zdziwię się jak Hirscher wyautuje się z medalu sam" ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć dzisiejszy pierwszy przejazd to dla mnie nieporozumienie. Męczyłem się samym oglądaniem, a co dopiero odczuwali zawodnicy.:laughing:

Był extra podkręcony. Drugi przejazd już przyjemniejszy dla oka.

Ale dobrze, to w końcu MS, a nie pierdy w piaskownicy.

JB Grange - wrócił mój mistrz :biggrin: brawo

Szkoda mi Marcela.

Ale jeszcze bardziej mi szkoda Rosjanina, mógł przejść do historii jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo głupi...wystarczyło zjechać a On w swoim stylu cisnął od początku i od początku mocno mu nie szło. Nie wydaje mi się, żeby to była niespodzianka - kilku przed nim nie ukończyło + ranga imprezy + jego styl jazdy każdego przejazdu pełnym ogniem. Gdzieś tak koło 15 zawodnika powiedziałem do Taty; "nie zdziwię się jak Hirscher wyautuje się z medalu sam" ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nerwy puściły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna jazda w drugim przejezdzie J-BG dała mu złoty medal.

Żaden z pierwszej trójki po pierwszym przejezdzie nie dał rady utrzymać się na podium.

Padający śnieg i zrobiło się mega ciekawie.

Najciekawsze zawody na koniec mistrzostw.

i Marcel bez medalu. Taki sport. Dostał podarunek w superkombinacji a teraz oddał medal w slalomie. Chyba sprawiedliwie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo głupi...wystarczyło zjechać a On w swoim stylu cisnął od początku i od początku mocno mu nie szło. Nie wydaje mi się, żeby to była niespodzianka - kilku przed nim nie ukończyło + ranga imprezy + jego styl jazdy każdego przejazdu pełnym ogniem. Gdzieś tak koło 15 zawodnika powiedziałem do Taty; "nie zdziwię się jak Hirscher wyautuje się z medalu sam" ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może pochwalisz się swoimi wynikami na MŚ, i potwierdzisz swoją niezwykle mądrą taktykę startową.

O wielokrotnym medaliście MŚ, mistrzu olimpijskim pisać, że jest głupi, bo nie zna się na taktyce sportu który uprawia, no, no, musisz być niezwykłym praktykiem, i teoretykiem.

Weź Marcela pod swoje skrzydła, chłopak nauczy się wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...