Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

III Dni Skiturowo Lawinowe w Dolinie Pięciu Stawów


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób pewnie pójdzie i wróci "z buta".

Ja chciałbym na turach ale oczywiście końcówka z nartami przy plecaku :P, jeden kolega z nartami przy plecaku bo on ma zjazdówki :D.

Zjazd nie należy do trudnych, jak poradziłeś sobie z Gąsienicową to tutaj też dasz radę, max nachylenie to 39st, wycena S2-

W dół od wierzchołka to szeroki żleb, a na prawo od grzędy są Kozie Percie.

V-10.jpg

Nie namawiam bardzo, do każdego z osobna należy decyzja.

Tak czy inaczej jak nie zjedziesz to możesz zejść z buta :) z innymi pieszymi :)

Może być jeszcze tak, że i ja będę schodził z nartami przy plecaku :P

Natomiast przy ładnej pogodzie wycieczka piękna z bajecznymi widokami :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej po śniadaniu można wykorzystać: "Dostępne cały dzień Lawinowe Centrum Treningowe - do samodzielnych ćwiczeń." :P:)

Aressi jedziesz? :)

Z zainteresowaniem śledzę ten wątek bo rzeczywiście ciekawie i emocjonująco się to wszystko zapowiada! Niestety, tym razem nie mam najmniejszych szans żeby wziąć w tym udział. Ale kto wie? Może IV Dni już będą dla mnie? :wink: Relację przeczytam na pewno!

Pozdrawiam uczestników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny będzie ciężko, jeden z najtrudniejszych odcinków do zejścia z Orlej perci (jeśli chodzi o kolana) czyli zjazd w dobrych warunkach będzie ostry. Na turach tam nie byłem ale z letnich podejść tak to sobie wyobrażam. Myslę, że bajecznie było by na Zawrat z "piątki" i powrót tą samą trasą albo dookoła doliny pod Szpiglastowym, tylko nie wiem jak tam lawiniska.

Czekam na fotki, ja w tym roku nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny będzie ciężko, jeden z najtrudniejszych odcinków do zejścia z Orlej perci (jeśli chodzi o kolana) czyli zjazd w dobrych warunkach będzie ostry. Na turach tam nie byłem ale z letnich podejść tak to sobie wyobrażam. Myslę, że bajecznie było by na Zawrat z "piątki" i powrót tą samą trasą albo dookoła doliny pod Szpiglastowym, tylko nie wiem jak tam lawiniska.

Czekam na fotki, ja w tym roku nie dam rady.

Kozi w zimowych warunkach od PIATKI to zupełnie inne podejście niż w lecie , ja wchodziłem w maju i zjazd na tyłku około 700 m :)

i pytanie :crazy: JAKI JEST NAJLEPSZY SZLAK W ZIMIE ? :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...