Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Info ze strony Areny... a jak będziecie na Arenie to polecam knajpę przy trasie nr 18

"Good Morning Skiing

Stok wzywa!Jeżeli zawsze marzyłeś o tym, aby być pierwszym na stoku, aby czuć tylko naturę, zjeżdżać nartami po nieskazitelnych zboczach, to Zillertal Arena jest idealnym miejscem dla Ciebie tej zimy.

Od marca 2015 już od godz. 6:55 można szusować po świeżo przygotowanych stokach w Zell, Gerlos i Königsleiten - i to w każdy czwartek i w każdą niedziela! Zespół Zillertal Arena życzy Ci dobrej zabawy - have FUN!"

http://www.zillertalarena.com/pl/arena/winter/morning_skiing_events.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Jeżeli zawsze marzyłeś o tym, aby być pierwszym na stoku, aby czuć tylko naturę, zjeżdżać nartami po nieskazitelnych zboczach, to Zillertal Arena jest idealnym miejscem dla Ciebie tej zimy.

Od marca 2015 już od godz. 6:55 można szusować po świeżo przygotowanych stokach w Zell, Gerlos i Königsleiten - i to w każdy czwartek i w każdą niedziela! Zespół Zillertal Arena życzy Ci dobrej zabawy - have FUN!".....

Właśnie przeczytałem to małżonce. Było wiele radości:smile::wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że kolejny - trzeci wyjazd w Alpy i codziennie będzie lampa :)

Coś w tym jest, że mamy farta do pogody.

Słoneczko nas lubi.

Właśnie patrzyłem... :applause:

Myślę,że te plusowe temperatury będą na dole,powyżej raczej cały dzień na minusie.

Ale jak to słoneczko nie zawiedzie... :angel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na zwolnieniu, od soboty jeszcze mnie trzyma. Bylem totalnie rozłożony . Jakiś cholerny wirus.

No ale już trochę lepie. Mam nadzieję że nie będę osłabiony w przyszłym tygodniu.

Prognozy pozwalają zapomnieć o całej chorobie :happy:

Kuruj się, kuruj - i zdrówka życzę :) czasu Ci niewiele zostało.

Nie zapomnijcie o kremach z wysokim filtrem :angel:

...i znowu człowiek na twarzy będzie miał szybę odbitą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety raczej nie ma miejsca,więc muszę zdecydować przed wyjazdem.W sumie to bez większego znaczenia,no ale zawsze jest się dobrze dostosować do warunków. :)

Hmm :rolleyes:: mam na to radę

Jeśli chcesz to pożyczę Ci Head Magnum(170cm),nart nie trzeba reklamować

Wprawdzie w niedziele lecę do Lienz ale będę wypożyczał narty :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzylem na pogodę - kąpieliowki przydadzą się nie tylko na basen! :laughing:

Znów się zastanawiam - slalomka czy Rictory? :)

Ja sobie nie wyobrażam , żeby na taki wyjazd zabrać tylko 1 parę nart. Zawsze na tydzień biorę minimum 3. oczywiście każdą innego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...