Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze; a ta góra Ci znajoma :crazy:....

Wygląda na łącznik pomiędzy rejonem Zell a Gerlos na "arenie".

Mogę się jednak mylić bo góry takie podobne:smile:

A kto ci narty przyniósł Piotrze? HAHAHA. :biggrin:

A dobrzy ludzie się znaleźli. Nawet mówili po angielsku "are you ok?"

Na szczęscie to było tylko ostatnie 150-200m:smile:

.....ps, A kto się mistrzem zowie :rolleyes::

No jak to kto......Ja:biggrin::wink:

Mam na myśli oczywiście "mistrzostwo" w tym - "gleba u góry i już po ptokach":biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zabrać jakieś stroje kąpielowe. W Zillertalu jest fajna miejscówka gdzie można się zrelaksować po całym dniu na nartach.

A co do pogody to wygląda ze jest tak zimno ze stoki będą trzymać przez cały dzień.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedziecie do tego przybytku, o którym ja myślę, to w jednej jego części preferowany jest strój Adama :smile:

W czym problem :rolleyes::

W tym co zaobserwowałem przez ostatnie 3 lata korzystając z saun w których jest wymóg(na Adama i Ewe) to kobitki się bardziej zasłaniają czym popadnie niestety :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem :rolleyes::

Fajnie sytuacje są w białczańskich, czy bukowiańskich termach, bo chodzi koleś i upomina niesfornych żeby ręcznik także dać pod nogi, no i taka laska jest zapakowana w ręcznik to się musi odpakować:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że środa, czwartek i pół piątku, sobota na Zillertal Arenie powrót zimy i opady śniegu...a od niedzieli przez trzy i pół dnia słoneczko :happy: i oby tylko pół dnia w przyszłą środę trochę cienia i chmurek...tak dla odmiany - a potem ostatnie dwa dni również lampa :angel:

http://www.skionline.pl/pogoda/austria-tyrol-zillertal-arena,osrodek,189,prognoza,2015-03-07.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz mam nadzieje że traficie w piękne okienko pogodowe,takie jak ja miałem,notabene pierwszy raz w życiu w Austrii 6 dni lampy z mrozikiem :happy:

Traficie?

Trafimy :happy: Marcinn, Ty zamiast się po okolicznych łąkach wozić...to pakuj auto i przyjeżdżaj do nas :cheerful: Daleko przecież nie masz :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że środa, czwartek i pół piątku, sobota na Zillertal Arenie powrót zimy i opady śniegu...a od niedzieli przez trzy i pół dnia słoneczko :happy: i oby tylko pół dnia w przyszłą środę trochę cienia i chmurek...tak dla odmiany - a potem ostatnie dwa dni również lampa :angel:

http://www.skionline.pl/pogoda/austria-tyrol-zillertal-arena,osrodek,189,prognoza,2015-03-07.html

Też patrzyłem na pogodę. Jak się sprawdzi to ho ho..... ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...