Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd klepnięty :smile:

7-14 marca lecimy na podbój Zillertal.

Zapowiada się niezłe turne i potem fajna relacja.

Skład forumowy: Johnny Narciarz, Bumer, KP i ja. W sumie 8 osób.

W tym samym czasie, z pewnością, będą wspólne narty z Piotrem_67, który ze swoją ekipą będzie również w Zell am Ziller.

Może ktoś jeszcze będzie w okolicy?

Plan jest taki:

1. 2 dni Zillertal Arena.

2. 2 dni Penken.

3. 1 dzień Hochzillertal.

4. 1 dzień Tux.

Oczywiście do zaliczenia, w ramach turystyki narciarsko-komercyjnej tamtejsza atrakcja :biggrin:

[video=youtube;wxLvp1MXcoA]

Edytowane przez marboru
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 7-14.03.2015 (jak Bóg da) będę w Zell am Ziler.

Niezła ekipa się szykuje:smile:

Trzeba kamery i aparaty narychtować, bo czeka je ciężka praca:biggrin:

Aby zachęcić:

[video=youtube;EdYM62H18b4]

Pozdrawiam

PS: wreszcie osobiście poznam Johnnego i KP :smile:

Edytowane przez Piotr_67
PS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 7-14.03.2015 (jak Bóg da) będę w Zell am Ziler.

Niezła ekipa się szykuje:smile:

Trzeba kamery i aparaty narychtować, bo czeka je ciężka praca:biggrin:

PS: wreszcie osobiście poznam Johnnego i KP :smile:

Aparat, kamera w gotowości :biggrin: Relacja będzie szczegółowa i doskonale uwieczniona w zapisie cyfrowym :tongue:

Johnny pewnie się głowi jakie narty zabrać na tę Harakiri :wink: Pewnie będzie podchodził, więc skiturowe???? :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat, kamera w gotowości :biggrin: Relacja będzie szczegółowa i doskonale uwieczniona w zapisie cyfrowym :tongue:

Johnny pewnie się głowi jakie narty zabrać na tę Harakiri :wink: Pewnie będzie podchodził, więc skiturowe???? :stupid:

Mariusz, na Harakiri tylko narty zjazdowe, co najmniej 215cm.::wink:: Ja z tej "górki" zjechałam tylko dlatego że była mgła. :smile:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję być w dolinie od 12go do 15go, z kilkunastoosobową grupą, ale się szkolimy, więc może być problem ze spotkaniem. Śpimy koło Spieljocha. W planach Mayrhofen, Arena, Hochzillertal i Hintertux. Możliwe też mniejsze ośrodki jak Spieljoch, Eggalm i Ahorn. Wszystko zależy od warunków. Jak co to do zobaczenia gdzieś przypadkiem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym chętnie dołączył, gdzie będziecie mieszkać? Jak z transportem? Musiałbym lecieć do Monachium i dalej transfer. Nie mam żadnej ekipy na wyjazd, a w rodzinie w paszportach wyszły daty. :sad:

A Harakirki to żadna górka, początek na Kasprowym ma to samo nachylenie, no ale jest legenda.... :tongue:

Tak na marginesie, to by chyba był najlepszy wyjazd narciarski w moim życiu. Ekipa ludzi którzy kochają narciarstwo równie fanatycznie jak ja.

Takie okazje nie zdarzają się często.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bummer, to nie problem, tą trasę mogę pokonać z opaska na oczac. Połączeń z MUCH do INN jest mnóstwo. Chodzi mi bardziej o zakwaterowanie, i transport na miejscu. Nie chcę być samotnikiem który mieszka sam w lesie i spotyka was tylko na stoku :wink:

Bilet na samolot właśnie sprawdziłem, no problem :biggrin:

Edit: oczywiście wszystkie ewentualne koszty pokrywamy.

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru wszystko co związane z kwaterą załatwiał. Nie wiem jaka jest sytuacja z pokojami w naszym pensjonacie. Trzeba by zapytać. Ostateczność to dostawka u nas na kwaterze. Trzeba się zorientować.

A na miejscu? Będą 2 auta, to chyba byś się zmieścił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spieljochbahn

Wyjazd klepnięty :smile:7-14 marca lecimy na podbój Zillertal.Zapowiada się niezłe turne i potem fajna relacja.Skład forumowy: Johnny Narciarz, Bumer, KP i ja. W sumie 8 osób.W tym samym czasie, z pewnością, będą wspólne narty z Piotrem_67, który ze swoją ekipą będzie również w Zell am Ziller.Może ktoś jeszcze będzie w okolicy?Plan jest taki:1. 2 dni Zillertal Arena.2. 2 dni Penken.3. 1 dzień Hochzillertal.4. 1 dzień Tux.
Wiem, że tydzień to trochę mało na zobaczenie całego regionu ale rozważcie też inne opcje tzn. zajrzyjcie do mniej uczęszczanych / popularnych miejsc - ja na przykład omijałem do tej pory m.in. Spieljochbahn i okazało się, że dla mnie to był jeden z lepszych momentów na nartach – PUSTE stoki , oldschool’owa infrastruktura ( np. 4-os. gondola), na górze trasy psychodelicznie pofalowane (dzięki czemu zaliczyłem najdłuższy skok w życiu, gleba była też ok), długi zjazd na dół do Fugen jak jest śnieg.

DSC_0312.jpg

DSC_0314.jpg

DSC_0317.jpg

DSC_0321.jpg

DSC_0333.jpg

DSC_0347.jpg

Nie widzę w waszych planach też Hochfugen :confused::

DSC_0312.jpg.5335ff8b7da97946e52ec549fb8323ce.jpg

DSC_0314.jpg.c062ea22935ab1ce7284e05058666915.jpg

DSC_0317.jpg.a71b13cee1d56addca310f1b4d69a01a.jpg

DSC_0321.jpg.1915a71f7b0265cbeca47dd983c2de7d.jpg

DSC_0333.jpg.5435db8cb1200236bbb995e8b33068c9.jpg

DSC_0347.jpg.55837bdc679dcf1965d1a381caad2b07.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michale za propozycję i pokazanie super miejscówki :happy:

Obawiam się, że 6 dni nam nie starczy na całą dolinę i zjeżdżenie wszystkiego, tym bardziej, że ze względu na wypadek Pauli - nie będziemy mocno cisnąć.

Chyba, że Panken i Zillertal Arenę zrobilibyśmy w jeden dzień? Nie wiem, czy to możliwe i czy warto aż tak gnać? Z pewnością te miejsca są warte chociaż dwóch dni...pewnie na miejscu się o tym przekonamy i plany będziemy modyfikować w zależności od pogody i tempa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...