Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem w Yurcie w Kuźnicach na kawie i poprosiłem Przemka czy by się nie zaopiekował naszą grupą na co przystał. Lepszego przewodnika plus klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem nie znajdziemy. Będzie sprzęt zjazdowy i skiturowy dla chętnych do wynajęcia. Może być wyjazd do term no i oczywiście jazda na Kasprowym. Trzeba podać liczbę osób to również preferencyjne ceny na nocleg w hotelu lub pensjonacie są do załatwienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie wiemy gdzie, trochę trudno ?. Poczekaj, aż ustalimy miejsce.

Dlatego mówię,żeby każdy się jak najszybciej określił. Myślę,że miejscówka zaproponowana przez Bończę super,tylko pozostaje się dogadać. Może weźmiemy na spółkę jakiś większy pokój?Co J... ? :wink: I tak apres ski będzie. :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię,żeby każdy się jak najszybciej określił. Myślę,że miejscówka zaproponowana przez Bończę super,tylko pozostaje się dogadać. Może weźmiemy na spółkę jakiś większy pokój?Co J... ? :wink: I tak apres ski będzie. :wink:

Nie wiem jak inni będą jechać. Ja i Artix będziemy w piątek wieczór, jak chcesz się dołączyć będzie trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna... normalnie kusicie jak...

nigdy nie byłem na tej "górce"! ale nie wiem czy moja wątroba "w mym podeszłym wieku" to wytrzyma :biggrin:

PS. a jak tu wrócić do domu :eek:

PS2. a poza tym szukacie Janusza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Powder Alarm dla Tatr! :)

Wstępna prognoza mówi że w piątek i sobotę może spaść 20-30cm śniegu... a w przyszłym tygodniu od poniedziałku do piątku od 50-80cm! :) Jeżeli tak się stanie to możemy mieć pokrywę śnieżną sięgającą 2,5m po świetach! :cool:: oczywiście od kilku dni prognoza zmienia się jak w kalejdoskopie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko tak Wam wtrącę z tym Murowańcem bo ja górołaz jestem:-). Lepiej zadzwońcie teraz czy w ogóle mają miejsca, tam zawsze tłok jest i ciężko o nocleg bez wcześniejszej rezerwacji, czasami też w zimie. To już nie schronisko tylko hotel raczej;-) Ale fasolkę po bretońsku maja świetną:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko tak Wam wtrącę z tym Murowańcem bo ja górołaz jestem:-). Lepiej zadzwońcie teraz czy w ogóle mają miejsca, tam zawsze tłok jest i ciężko o nocleg bez wcześniejszej rezerwacji, czasami też w zimie. To już nie schronisko tylko hotel raczej;-) Ale fasolkę po bretońsku maja świetną:-)))

Biorąc pod uwagę 10 osobowe sypialnie i specyficzne,potwierdzone "naukowo" działanie fasoli, odradzam jako dnie na kolację.:smile:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix,ja myślę,że ta Yurta byłaby najlepszym rozwiązaniem.Bylibyśmy wszyscy w jednym miejscu,po za tym Bończa pewnie nam sporo pomoże.On sam też będzie miał blisko na apres ski. :wink:

Tylko niech się ludziska zdeklarują,czy chcą.Ja jestem za Yurtą,tj. za Zajazdem Górskim! :cheerful:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...