Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przebrnąłem przez całość tych wynurzeń, muszę sobie to na raty rozłożyć, na raz to za dużo wrażeń dla mnie:biggrin:

Ale żeby się nie przyczepić to sobie na to nie pozwolę, jeszcze kto pomyśli że się starzeję:stupid:

A więc, co to za bzdura:

.Kasprowy to jedyna góra narciarska typu alpejskiego w Polsce...

A jak kiedyś zawitasz do Schladming, no w tym sezonie to pewnie już nie, ale w następnym:stupid:

...to stwierdzisz pisząc relację że Planai to alpejska góra o charakterze beskidzkim, czy dojdziesz do wniosku że Skrzyczne to też góra o charakterze alpejskim, bo mnie się szczególnie od Twojej strony patrząc czyli od Bestwinki Skrzyczne w scenerii zimowej kojarzy z Planai.

:tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby się nie przyczepić to sobie na to nie pozwolę, jeszcze kto pomyśli że się starzeję:stupid:

Już się martwiłem... :wink:

A więc, co to za bzdura:

Może określenie nie najbardziej trafne,ale na pewno wiesz co mam na myśli.Często takie określenie słyszę czy czytam odnośnie Tatr - jedyne góry w Polsce typu alpejskiego.

Może bardziej trafne byłoby określenie np: "jedyna góra,gdzie można pojeździć powyżej lini lasu",czy "jedyny ON w wysokich górach".Nie chcę mi się nad tym rozwodzić. :tongue:

A jak kiedyś zawitasz do Schladming, no w tym sezonie to pewnie już nie, ale w następnym:stupid:

...to stwierdzisz pisząc relację że Planai to alpejska góra o charakterze beskidzkim, czy dojdziesz do wniosku że Skrzyczne to też góra o charakterze alpejskim, bo mnie się szczególnie od Twojej strony patrząc czyli od Bestwinki Skrzyczne w scenerii zimowej kojarzy z Planai.

:tongue:

Wystarczy wspomnieć Zillertal Arenę - trasa nr 18 do złudzenia przypomina mi FIS Skrzyczne,tylko jest ze 3 razy dłuższa i dwa razy szersza. :)

Nikogo nie zamierzam przekonywać do Kasprowego.Byłeś - wiesz jak tam jest.

Wspominając ostatni mój wyjazd alpejski,to bardzo spodobał mi się zjazd z Ahorna i mógłbym tą jedną trasę puczyć cały dzień. Przypuszczam,że znajdzie się sporo osób, które będą mówić coś zupełnie odwrotnego. :rolleyes::

PS.Białkę też można by nazwać "wycinkiem z Alp",ale to bardziej ze względu na infrastrukturę, czy podejście do klienta.

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I jak zawsze auto uzupełnianie się odezwało...

Ja z autokorektą miałem kiedyś zabawne zdarzenie.

Pisałem do głównego szefa w sprawie pracownika o nazwisku Desperak.

Jak się domyślasz WORD zrobił z niego Desperata.

Nie sprawdziłem i było wiele radości:smile::rolleyes:::wink:

Od tego czasu wyłączam w programach edycyjnych wszelkie "wspomagacze".

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie refleksja powiązana z pomysłem naszła.

Jest dość spora liczba forumowiczów i jeszcze większa sympatyków.

Gdyby przy okazji WZF zorganizować zawody WZF dla forumowiczów i sympatyków za "symboliczną" wpłatę i skipass w cenie. Pytanie do lokalesów ( Bończa...) i szefostwa (JC) , od jakiej ilości zawodników udałoby się zorganizować wydzielony stok z bramkami ( tyczkami) i zniżki na skipass( odchodzi wówczas stanie w kolejkach).

To tak w nawiązaniu do tematu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebrnąłem przez całość tych wynurzeń, muszę sobie to na raty rozłożyć, na raz to za dużo wrażeń dla mnie:biggrin:

Ale żeby się nie przyczepić to sobie na to nie pozwolę, jeszcze kto pomyśli że się starzeję:stupid:

A więc, co to za bzdura:

A jak kiedyś zawitasz do Schladming, no w tym sezonie to pewnie już nie, ale w następnym:stupid:

...to stwierdzisz pisząc relację że Planai to alpejska góra o charakterze beskidzkim, czy dojdziesz do wniosku że Skrzyczne to też góra o charakterze alpejskim, bo mnie się szczególnie od Twojej strony patrząc czyli od Bestwinki Skrzyczne w scenerii zimowej kojarzy z Planai.

:tongue:

Znając Ciebie jeżeli tylko to było powodem aby się przyczepić, to już naprawdę kiepsko z Tobą... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marionen złapany w foto?

d5602f85f2fb803b.jpg

Niestety (albo na szczęście?) to nie ja. Ja zjeżdżałem w żółtych butach Fischera a te chyba czerwone są jak mniemam!

Pozdrawiam.

PS Dzięki twoim zdjęciom Zakopane zobaczyłem:stupid:

Aż mi wstyd, że sam nic nie zobaczyłem:mad::

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super!

@marionen, na zdjęciach widać żeś Ty narciarz jest wyśmienity! (Co prawda lewa ręka jakieś 2 cm za nisko i 1 cm cofnięta, ale ....:smile:) Pozdrów Anię!

Dzięki Bumer za dobre słowo. Anie oczywiście pozdrowiłem.

Widzę żeś Ty trener jest wyśmienity bo od 7 lat próbuję tę lewą rękę poprawić z moim trenerem. Z 4 cm za nisko doszedłem do 2 cm a z 1.5 cm cofnięcia do 1 cm.

Ale na tyle lat trenowania nie wiem czy to nie za mało tego postępu jest. Zastanawiam się czy nie pora zmienić trenera? Tak nieśmiało spytam czy może nie wziąłbyś mnie

do swojego Teamu. Tylko nie wiem czy wytrzymam to finansowo bo z trenerem z tak wysokiej półki nie trenowałem a budżet mam niestety ograniczony a o sponsorów trudno (wiekowy już jestem i nie rokuję przyszłościowo zbytnio).

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.:wink:

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...