Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok - zima w pełni!


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba,że będziesz po prostu w mojej okolicy,to zamiast tłuc Beskidy pojedziemy na Chopok,Łomnicę i może Rohacze? :)

Alpy swoją dorgą.

Bardzo bym chciał...

...ale nie wiem, czy moje "osobiste Alpy" dzisiaj rozpoczęte...pozwolą mi na tak szeroki budżet i na tyle wypraw...

Osobiste Alpy - warunki narciarskie z dzisiaj :biggrin:

6a69304b7d24e222.jpg

7d233d95849323d0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chopoku czynne są tylko 1a, 1b, 1c (ze szczytu na Priehybę), 2 i 13. Południe nieczynne, chociaż być może otworzą na weekend.

Z tego co tam piszą,to chyba tylko to będzie otwarte do 26.04,a później chyba koniec?

Z resztą jak się sprawdzą najbliższe ciepłe dni,to raczej na pewno ten weekend będzie koniec. :frustrating:

No ale kiedyś sezon trzeba skończyć.Przynajmniej oficjalnie... :wink:

Co do WZF,to ja mimo wszystko wolałbym po za sezonem,najlepiej druga połowa marca,bo wtedy będzie najwięcej śniegu i mniejsza frekwencja. :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WZF w na Chopoku to jest ciekawa opcja! :) tam każdy znajdzie coś dla siebie :)

100% popieram!!! mam nawet zarombiste miejsce! i najlepiej jak będzie ciepło koniec marca-początek kwietnia! wtedy i grilla sobie walniemy bo jest gdzie!!! a ptaki tak drą morde że i tak nie pośpisz rano :biggrin:

PS. a na wyciąg 100m przez las :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla posiadaczy karnetu przedsezonowego mam informacje, otoz dowiedzialem sie ze jesli tylko bedzie stok otwarty w maju to tez bedzie mozna na niego pojezdzic za free a nie tylko do 30 kwietnia :)

Jeszcze się to nie zdarzyło ale bądźmy dobrej myśli... ja już też kupiłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że kanapa i gondola nie jest czynna cały maj... wtedy można byłoby w bezpiecznych warunkach pojeździć po żlebach :)

Ze względu na wypasioną promocję TMR może będziemy organizować "ZF Słowacja" czyli 4 spotkania w sezonie :) w każdy miesiąc :P kto będzie chciał ten dołączy :) a może to zmotywuje i zachęci innych do przyjazdu :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tutaj są zdjęcia z 26.04.09 ...

Nooo chciałem tylko zauważyć że 26 jest przed 30 :biggrin: to tylko taka mała dygresja... w 2009 był orczyk na szczyt i Chopek w górnych partiach był dla twardzieli a teraz? " komerha" i od kilku lat inna bajka. Jeżeli włączą w maju (mówimy o sezonówkach a nie o kupnie dziennych w kasach) to będzie ewenement ale jak będą tacy mili... to ja będę tam pierwszy :biggrin:

pozdrawiam

PS. Ja już jeździłem 28 i nie oznacza to że od 1 nie napiszą dziękujemy... zapraszamy w grudniu!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend ma być otwarte tyle:

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Jasná - Luková B4

Srdiečko - Kosodrevina B6

Kosodrevina - Chopok A2

Gorzej to wygląda od 27.04 do 30.04:

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Luková B4

A tutaj dobra wiadomość! Ruszają Záhradky!!! 29.06 :cool::

http://www.jasna.sk/en/operation-of-cableways/

PS Jeżeli chcieliby zakończyć sezon 26.04, to po co by włączali krzesło na Lukovą do 30.04? :)

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend ma być otwarte tyle:

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Jasná - Luková B4

Srdiečko - Kosodrevina B6

Kosodrevina - Chopok A2

Bo mają ostatni weekend! szkoda ale będzie jazda na MAXA :applause:

Gorzej to wygląda od 27.04 do 30.04:

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Luková B4

a co Ci mówiłem zawsze kończą na trasie Lukowa-Koliesko... i tak już od lat!

A tutaj dobra wiadomość! Ruszają Záhradky!!! 29.06 :cool::

http://www.jasna.sk/en/operation-of-cableways/

ojjj człowieku nie znasz chyba Chopka! Zahradki ruszają bo z Rovnej Holi i Jeleniego Gronia na Zahradki są trasy zjazdowe dla rowerów i oni sobie tak zap...ją z górki (WARTO POOGLADAĆ!!! widziałem na Live :applause: szacun Panie!)

PS Jeżeli chcieliby zakończyć sezon 26.04, to po co by włączali krzesło na Lukovą do 30.04? :)

i to chyba jest niestety tak jak co roku... KONIEC! :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie jazda do 10 maja :) bo potem od 10 do 16 maja jest przerwa to chyba do 10 maja chodzi o narty mam nadzieje

revádzka lanoviek

Prevádzka lanoviek v jarných a letných mesiacoch

20. 4. - 24. 4. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Denne

8:30 - 16:00

Predpoklad prevádzky

25. 4. - 26. 4. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Jasná - Luková B4

Srdiečko - Kosodrevina B6

Kosodrevina - Chopok A2

Víkend

8:30 - 16:00

27. 4. - 30. 4. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Luková B4

Denne

8:30 - 16:00

1. 5. - 3. 5. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Srdiečko - Kosodrevina B6

Kosodrevina - Chopok A2

Denne

8:30 - 15:30

4. 5. - 7. 5. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Denne

8:30 - 15:30

8. 5. - 10. 5. 2015

Biela Púť - Jasná B3

Jasná - Priehyba A4

Priehyba - Chopok A1

Srdiečko - Kosodrevina B6

Kosodrevina - Chopok A2

Denne

8:30 - 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie... koleje będą kursować tylko czy trasy będą przygotowywać? Napisali mi "upraviene" (uratrakowane po naszemu) są Pretakarska do Prehiby i Majova na Koliesko! czyli nawet czarną sobie odpuścili! ale zobaczymy w weekend.

Pozdrawiam

PS. ISKI, Torres byliście? jak tam?

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez rewelacji,ostatnie tegoroczne porządne jeżdżenie po twardym było w sobotę w \Szczyrbskim.Czynna już tylko praktycznie trasa Pretekarska wzdłuż kolejki i tylko kolejka chodziła.Twardo wytrzymało tylko do 10 00,potem od dołu zaczęło mięknąć.

Przetarć widocznych nie było,ale tym gorzej.bo te niewidoczne zostawiły na krawędziach dobrych nart sporo śladów.Ludzi niby niezbyt dużo,ale że skoncentrowali się na jednej trasie,ciężko było się napędzać na długich nartach.

A więc "to już jest koniec,nie ma już nic,jesteśmy wolni..."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...