Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Politycy na nartach


woocash

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to ciekawe, że osoby, które są przeciw polityce na forum (dzięksy pod wpisami z takim "protestem" lub osobiste wpisy) ostatnio najwięcej o niej piszą! :eek: I nie chodzi mi tylko o ten wątek.

Jak o polityce pisał Bumer i MOSTOSTAL, to większość się rozpisywała, że to forum NARCIARSKIE a nie polityczne. :shocked::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekawe, że osoby, które są przeciw polityce na forum (dzięksy pod wpisami z takim "protestem" lub osobiste wpisy) ostatnio najwięcej o niej piszą! :eek: I nie chodzi mi tylko o ten wątek.

Kiedy w tytule jest "Pani Premier",wątek już tytułem zahacza o politykę.

Albo usuwamy takie wątki,albo pozwalamy im istnieć takimi,jakimi są - tak uważam. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w tytule jest "Pani Premier",wątek już tytułem zahacza o politykę.

Albo usuwamy takie wątki,albo pozwalamy im istnieć takimi,jakimi są - tak uważam. :rolleyes::

Jeśli takie wątki powstają, to lepiej już się skupić na technice/ocenie jazdy Pani Premier. Inaczej po prostu się "zaśmieca" forum (też kilka razy tego typu posty wstawiałem, więc nie jestem wcale "czysty" :rolleyes::).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie wątki powstają, to lepiej już się skupić na technice/ocenie jazdy Pani Premier. Inaczej po prostu się "zaśmieca" forum (też kilka razy tego typu posty wstawiałem, więc nie jestem wcale "czysty" :rolleyes::).[/quote

Na czym tu się skupiać, Pani Premier nie Jest narciarką z sercem i to widać:frown::,NIC NIE WIE O NARCIARSTWIE I punkt.Pojechała na narty, bo premierplus jej kazał,Prez. Duda też był przed wyborami, ciekawe kto kupił narty Prez.POL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zabiorę głos.

Co z tego jak Beata Szydło jeżdzi na nartach? Jeżdzi jak jeżdzi, jej sprawa ( zresztą podobnie jak moja żona). Znaczna większość kobiet tak nie potrafi.

Są tu tacy, którzy głoszą jakieś tezy dodając "tak uważam". A skoro tak uważają, to jedynie oni rację mają i do swych .... głów nie dopuszczają mysli, że można inaczej.

Pilnujcie lepiej swoich kobiet ( chłopów) jak idziecie na narty, polowanie, itp. a nie obywatelki Szydło Beaty, kiedy ta z własnej, lub rodziny woli, bo .... wam do tego, idzie pojeżdzić na nartach.

Są tu tacy, którzy lekceważą osobę piastującą najwyższą funkcję w państwie. Chyba dlatego bo jest słowiańskiego pochodzenia i nie jest agentem. Aha, umie też pisać, w przeciwieństwie do niektórych kłujących w oczy obrazów z tego forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zabiorę głos....

Andrzeju, chyba jesteś zbytnio przewrażliwiony.

O poprzednich (Kwaśniewski, Komorowski czy Tusk) też były watki, lub się w nich przewijali.

O nich również nie wyrażano się w superlatywach (szczególnie o technice jazdy). Cóż taki jest świat.

Jak jesteś na świeczniku to musisz się liczyć z tm, że cię widać.

A skoro cię widać to będą o tobie "pisać" i to nie zawsze dobrze.

Pozdrawiam

PS: Pani Premier również zdarzył się ostatnio błąd ortograficzny, może nie na miarę "bulu" ale jednak. Tak, że więcej dystansu proponuję.

Wszystkim bez wyjątku. Będzie przyjemniej.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecni rządzący okazali się dużo lepszymi narciarzami /Pani Premier, Pan Prezydent/ niż ich poprzednicy.:happy:

Pan Prezydent na pewno.

Z Panią Premier to nie jest już takie oczywiste.

Z mojej jednak perspektywy ważniejsze jest to aby okazali się lepsi od poprzedników w rządzeniu naszą piękną Ojczyzną.

Ale na to, to muszę jeszcze poczekać.

Choć niestety muszę przyznać. że mam coraz więcej obaw.

Jak to mówią "Pożywiom uwidim"

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziedzinie w której zostali wybrani deklasują poprzedników.:smile: , pewnie masz inne zdanie to zamiast na narty możesz iść na manifestacje KOD.:stupid:

Chyba masz zbyt wybujałą fantazję, bo wyczytałeś sobie z moich słów to co chciałeś :rolleyes:: bez komentarza, zamykam temat ze swojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...