Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prezent dla teściowej - pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) zanim wbiję się na tematy o nartach chciałabym prosić o poradę. Wkrótce zawita do mnie teściowa - pierwsza wizyta w naszym mieszkaniu i chciałabym sprawić jej jakiś upominek. Niestety jest to dość wymagająca kobieta i martwię się, że nie sprawie na niej zbyt dobrego wrażenia. Myslicie, że butelka dobrego wina, ewentualnie zestaw kosmetyków http://therose.pl/ wystarczą? Czy lepiej zabrać ją do jakiejś restautracji? Nie chcę się zbłaźnić podczas jej pierwszej wizyty.

Edytowane przez monika6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) zanim wbiję się na tematy o nartach chciałabym prosić o poradę. Wkrótce zawita do mnie teściowa - pierwsza wizyta w naszym mieszkaniu i chciałabym sprawić jej jakiś upominek. Niestety jest to dość wymagająca kobieta i martwię się, że nie sprawie na niej zbyt dobrego wrażenia. Myslicie, że butelka dobrego wina, ewentualnie zestaw kosmetyków wystarczą? Czy lepiej zabrać ją do jakiejś restautracji? Nie chcę się zbłaźnić podczas jej pierwszej wizyty.

Butelka dobrego wina, a jeśli nie lubisz teściowej... to narty, najlepiej komórki GS :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika - ladne imię..... a teraz bedzie ostrzej ..

na TYM FORUM piszemy o nartach , kondycji i górach.

po 2 idąc na parapetówę to goscie kupuja prezenty typu kwiaty, obrazy, porcelana .czy serwisy do kawy.

Twoja tesciowa powinna przynieśc TOBIE prezent na nowe mieszkanie.

TY natomiast powinnnas zrobic danie mięsne, sałatkę oraz podac ciasto plus napoje %. TYLE w temacie. To ona przyjeżdża na ogladanie Waszego nowego gniazdka ,a ty ja porywasz do restauracji . Chetnie napisze cos ale w temacie sportowym ,a TWOJ temat to rozmowa z kolezanka ...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie odbiegacie od tematu .. ma być narciarsko albo co najmniej sportowo.... moze SANKI i zrobicie KULIG - wtedy super kondycja ..

Andi zrozum chłopaków - muszą odreagować po ostatnich wątkach na forum :biggrin: a właśnie panowie gdzie podziękowanie dla Moniki za rozładowanie atmosfery na forum tym wątkiem :rolleyes::

a wracając do meritum to Andi wyczerpał temat ....

Johnny ale te narty bez smarowania rozumiem :smile: żeby łatwiej było ....:biggrin:

Pozdrawiam Torres

P.S- sorry ale nie mogłem się powstrzymać...:angel:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD FORUM oczekujemy fachowych opinii i komentarzy....a tu czasem robi sie wojna.

Mam PYTANIE dlaczego brak tu glosu trenerów narciarstwa z ZAKOPANEGO SZCZYRKU WISŁY RABKI itp itd .. JA podczas swej pracy w klubie podnoszenią cięzarów juz w 1988 nagrywaliśmy fazy podrzutu na VIDEO i potem analiza na funkcji stop klatki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś nadspodziewanie dużo nowych ludzi na forum się pojawia, a wraz z nimi coraz "ciekawsze" wątki. Ponoć ABW wzmaga działania, ale żeby aż tak:happy: Wracając do wątku jak kupisz jej wino pomyśli, że uważasz ją za alkoholiczkę, jak kosmetyki pomyśli, że uważasz, że nie dba o swoją higienę, znowu w restauracji, za tania to powie, że masz ja w dupie, za droga powie, że się wywyższasz, dlatego dobra rada idźcie pojeździć na nartach :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...