Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostatki na Chopoku


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

No też dostałem :biggrin:. Dziś taka fajna pogoda a od jutra wszystkie prognozy są fatalne :sorrow: chmury i deszcz.

PS. i @Torres pisze że od Lukovej zaczyna się żeźnia. A dzisiaj jest mało ludzi. Jutro przy większej frekwencji może być cianko.

Jechać...nie jechać oto jest pytanie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i potwierdziły się przypuszczenia...

"V Jasnej ešte stále lyžujeme! Príď si aj ty užiť posledný víkend lyžovačky na Slovensku!

To je konec :sorrow: (jak żyć?:confused::)

Panowie a co to tylko Hopek jest :rolleyes::

Sezon narciarski się nie skończył :biggrin:

Jeździmy cały maj tylko troszku dalej niż na Hopka:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też dostałem :biggrin:. Dziś taka fajna pogoda a od jutra wszystkie prognozy są fatalne :sorrow: chmury i deszcz.

PS. i @Torres pisze że od Lukovej zaczyna się żeźnia. A dzisiaj jest mało ludzi. Jutro przy większej frekwencji może być cianko.

Jechać...nie jechać oto jest pytanie

Dlatego tak jak pisałem od lukovej przeskakujesz na czarną. Tam jest twardo do końca. Na jedynce faktycznie od 11 ciężki śnieg - taki z serdeczka:biggrin: Jutro pewnie chmury będą nisko i najlepsza część tasy będzie z ograniczoną widocznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jutro pewnie chmury będą nisko i najlepsza część tasy będzie z ograniczoną widocznością...

no właśnie wiem! i będzie jedna WIELKA D...A :mad::

7-8 godzin jechać żeby 3 godziny pośmigać! :stupid: Poza tym jak wpadnie więcej luda to co??? o 11 na sauny? :stupid:

PS. wqrviające!!! jak człowiek w pracy to SLONECKO!!! a jak weekend to nawet grilla nie zrobisz!!! :sorrow:

PS2. może jednak posłuchać Adama (i @marcinna) i majówka w Alpach :rolleyes::

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis juz lipa jezdzilem tylko do 13 rozmieklo znacznie szybciej niz wczoraj a co najgorsze powylazily kamienie dobrze sie jezdzi tylko z chopoka do konia dalej jak juz kolega napisal rzeznia, wystaja kamienie i do gondoli juz z buta kolo 100 metrow takze nie chce nikogo zniechecac ale na weekend moze byc lipa przexiez chyba nie dosnieza. Po za tym dzis bylo sporo ludzi to tez szybciej sie rozjezdzilo .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co to tylko Hopek jest :rolleyes::

Sezon narciarski się nie skończył :biggrin:

Jeździmy cały maj tylko troszku dalej niż na Hopka:smile:

Marcin,sezon w Alpach trawa cały rok! Kto jak kto,ale Ty na pewno o tym wiesz. :wink:

Zdarzyło mi się być początkiem lipca na Kitzsteinhornie,głównie dzięki "Lewemu",naszemu lekarzowi. :) Dwa dni jeździliśmy w puchu! Dwa dni było nieźle,choć ciepło i dwa były już takie cięższe,ale satysfakcja pełna. No i duuużo słoneczka było! :angel:

Nie wiem,czy w tym roku nie zawitam tam ponownie,tym razem z Żoną,choć to zależy sporo od sytuacji w mojej firmie... :rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,sezon w Alpach trawa cały rok! Kto jak kto,ale Ty na pewno o tym wiesz. :wink:

Zdarzyło mi się być początkiem lipca na Kitzsteinhornie,głównie dzięki "Lewemu",naszemu lekarzowi. :) Dwa dni jeździliśmy w puchu! ... :rolleyes::

Hej i w tej kwesti bez zmian Maćku :wink:

Haa i nawet będę miał propozycje na sierpień dla oszołomów narciarstwa,ale wyprawa tylko z małżonkami :tongue:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i w tej kwesti bez zmian Maćku :wink:

Haa i nawet będę miał propozycje na sierpień dla oszołomów narciarstwa,ale wyprawa tylko z małżonkami :tongue:

U mnie możliwy jedynie ostatni tydzień sierpnia,jeśli z małżonką... :wink:

Na razie rozważamy końcówkę czerwca,bo wtedy będzie pierwszy urlop letni żony i nie może być banalnie... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis juz lipa jezdzilem tylko do 13 rozmieklo znacznie szybciej niz wczoraj a co najgorsze powylazily kamienie dobrze sie jezdzi tylko z chopoka do konia dalej jak juz kolega napisal rzeznia, wystaja kamienie i do gondoli juz z buta kolo 100 metrow takze nie chce nikogo zniechecac ale na weekend moze byc lipa przexiez chyba nie dosnieza. Po za tym dzis bylo sporo ludzi to tez szybciej sie rozjezdzilo .
No to się pewnie gdzieś mijaliśmy po drodze :smile:My "zamykaliśmy" trasę tak około 14:20 to było tak:

201604221243.jpg

201604221244.jpg

góra i gdzieś na wysokości Lukoveja tutaj ostatnia ścianka przed Funitelem i widok na Majovą. Ten ostatni zjazd Majovą - super :angel:

201604221246.jpg

201604221245.jpg

Miałem napisać że to my "zgasiliśmy światło" i pozamykaliśmy bramki na Chopoku ale Johnny zrobi to za nas dzisiaj :tongue:Pozdr.TorresP.S- sorry za zdjęcia że takie "surowe" i bez obróbki ale.... :rolleyes:::biggrin:

201604221243.jpg.ddb8dc417a3ed6a5b25f88c9f81887fa.jpg

201604221244.jpg.b8b290f5702215bc84f8126634aa80cc.jpg

201604221246.jpg.8b8875ed8a0162c817d747363d6a1bc8.jpg

201604221245.jpg.208f92118c98e7eeb938ca198c9e779b.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jutro poprawka...

Załatwiłeś nocleg u Pani Beaty? :rolleyes:: były problemy?

i sorry @fafek i @Johnny że nie dojechałem. Ale tak to w życiu bywa...:mad:: tydzień temu to samo! jak już miałem jechać na 99% - to auto dało du...y a teraz do roboty i też du...a z jeżdżenia!

zakończę chyba jednak sezon z wynikiem tylko 43 dni :frown:: i tylko 1351 km (wg Gopass) :frown::

PS. Alpy... :biggrin: :stupid: chyba że w totka dzisiaj wygram ale przy moim szczęściu (szczególnie w tym roku!!!) to raczej kloszardem zostanę jak milionerem :biggrin:

Pozdrawiam Panowie i przyjemnego szusowania!!! :applause:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek to jest nic , dzis usmialem sie do lez, wspaniala promocja z kasprowego :

Dla wszystkich miłośników białego szaleństwa przygotowaliśmy wiosenne promocje. Po zarejestrowaniu karty PKLpass w sklepie online i zakupie trzech skipassów całodniowych na Kasprowy Wierch, czwarty skipass nabywa się z 10 proc. zniżką. :))) buahahahahahahahahah

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...