Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Złoty Groń-problemy...


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zna bliżej istotę problemów Złotego Gronia-na FB jedna ze wspólniczek stacji żali się na konflikt na zebraniu ...

Dnia 18 marca 2017 r., o godz.17.00 na terenie ON ZŁOTY GROŃ w Istebnej - z inicjatywy 2-osobowego Zarządu Spółki GRONO w składzie: ROMAN CIEŚLAR Prezes Zarządu oraz ZBIGNIEW LEGIERSKI Członek Zarządu (KRS 0000356154), odbyło się spotkanie poświęcone sytuacji ekonomicznej oraz formalno-prawnej spółki, która jest właścicielem ON Złoty Groń.

Ponieważ nie zostałam powiadomiona o tym spotkaniu (mimo, iż jestem WSPÓLNIKIEM obu spółek: zarządzającej i właścicielskiej: 33%), nie mogłam osobiście odnieść się do poruszanych tam kwestii – a wielokrotnie dotyczyły mojej osoby.

Przebieg spotkania został w całości zarejestrowany i w najbliższych dniach wydam oficjalne oświadczenie odnosząc się do wszystkich zarzutów, jakie padły pod moim adresem.

Aleksandra Libera-Cichy

Ps. A tak poza protokołem.. 1f642.png:-) Mając na względzie toczący się sezon narciarski i fakt, że ON Złoty Groń jest jedną z zimowych wizytówek Gminy Istebna, wstrzymałam się z wszelkimi działaniami do zamknięcia obiektu. Ale wszystko ma swoje granice. Ponieważ na ostatnim spotkaniu okazało się, że – wraz z mężem Tomasz Cichy, jesteśmy największym złem jakie spotkało Złoty Groń – chcemy również zabrać głos. Pracowaliśmy sumiennie na rzecz rozwoju tego miejsca od roku 2006 i mamy prawo protestować – jeśli Wspólnicy łamią prawo i nie respektują zapisów umowy spółki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam wersję że dwóch wspólników nie może się dogadać z trzecim.

Faktem jest że jeden orczyk w tym roku był nieczynny, a konto na fucku założyli nowe(chyba z braku dostępu do starego)

Później uruchomili pod tym orczykiem wyciąg przenośny dla początkujących.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Złoty Groń to niezwykle popularny ośrodek. Stok dobrze radził sobie z okoliczną konkurencją (w sensie obłożenie było, nawet chyba nie odczuli odpływu do Szczyrku jakoś specjalnie), w restauracji też ludzie byli. Nie wiem jak sam hotel - ale pewnie też ludzie byli sądząc po autach na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...