Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria 03.03.18-10.03.18 dwoje dorosłych i bliźniaki jeżdżące jeden sezon.


Pinio46

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry[emoji6]

Jako, że dawno nie pisałem to witaski.

Drodzy moi, postanowiliśmy w tym sezonie pojechać w Alpy. I teraz moja prośba do was, polecicie jakiś ośrodek gdzie my z naszymi dziećmi damy radę pojeździć. Proszę was o radę bo ja się kompletnie na tych rejonach nie znam[emoji44]

Fajnie jak by było nie daleko odemnie czyli południowa Polska. Ewentualnie jakaś szkółka co by mogły dzieci jeszcze podszlifowac umiejętności(jak by byli jeszcze polscy Instruktorzy to już wogóle luks by był) Tanie skipasy(jeśli takie istnieją)[emoji33]. Może ktoś ma namiar na kwaterę to również będę wdzięczny. Jeśli nie to poszukam we własnym zakresie. Macie doświadczenie większe odemnie więc walcie drzwiami i oknami [emoji38]

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździsz wszędzie , prawie...Ile lat maja dzieciaki? Ile chcesz wydać? Jaki profil wyjazdu? Itd. itp. 
Więcej informacji/warunków wstępnych. 
Dzieciaki skończone 5, ile wydać hmmm 6,7tysi pewnie będzie ciężko coś w tej cenie znaleźć(bez podróży załóżmy). Co do profilu wyjazdu, to raczej żeby dzieciaki miały fun i trochę szkolenia przy okazji. My spróbujemy przy nich też coś pojeździć. Może da gdzieś ośrodki co dzieci jeżdżą za free?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym Ski Amade dzieci do 6 go roku życia jeżdżą za free. Przy tak małych dzieciakach nie musisz jechać w ferie. Planuj więc np styczeń - wtedy masz najlepsze ceny, spory wybór apartamentów itp.  Jak dobrze poszperasz to znajdziesz przyzwoity apartament do 80 E, może nawet z buta do wyciągu, a to z maluchami jest dość cenna sprawa :-)  

Ważne też, że jest blisko ~ 7 godzin i jesteś na miejscu.  Podróż - bak w jedną, bak w drugą i winiety :-)

Często do kwatery możesz wynegocjować wejściówki na  jakiś basen, o ile jest w pobliżu. 

W marcu - spokojniej się robi w drugiej połowie, ale to znowu ryzyko odpłynięcia niżej położonych ośrodków.  Wtedy jak coś dzieciaki za darmo masz na Stubaiu, w Gurglach itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz możliwość zmiany terminu to proponuje wyjazd od 10.03 - w większości ośrodków wchodzisz wtedy w nebensaison, Różnica w cenie znacząca zarówno w cenach kwater, skipass jak i w szkółkach.
Co do terminu to jestem elastyczny. Dzieci jeszcze do przedszkola chodzą więc luz. Więc mówicie, że nawet w styczniu lepiej.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu co roku  w Zillertal jest organizowany polski tydzień, testy nart a także opieka dla dzieci , wszystko  w ośrodku Zillertal Arena . Fajny i idealny z dziećmi jest także Ahorn

w Mayerhofen. Namiary na przyzwoitą kwaterę w rozsądnej cenie mogę przesłać na priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ski Amade - świetne jest Wagrain - fajne, w miarę klimatyczne  miasteczko, z którego wyjeżdża się na trasy Flachau, albo w drugą stronę na  St.Johann - Alpendorf. Bardzo strategiczna miejscówka, jest też przyzwoity basen. 

Samo Flachau oczywiście też jest ok.

Trochę wcześniej - Haus z Hauser-Kaibling, z połączeniem do Schladming. 

Z dzieciakami, na tydzień - auta możesz nie dotykać....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pinio46 napisał:

A w ski amade to jakie miasta wchodzą w grę jak coś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

moja propozycja będzie zapewne inna, niż tradycyjne - Bischofshofen. Przerabiałem to  w styczniu 2016 i byliśmy (wyjazd rodzinny)  mega zadowoleni. Wybrałem to miejsce z uwagi na centralne położenie i atrakcyjną cenę miejscówy ( styczeń 2018 -   311 plus podatek, za 4 osoby / tydzień). Można dojechać w max 30 minut do paru dolin i to się nam sprawdziło. bischofshofen.thumb.png.275d173c10dde36723436d36f47c0060.png

 

Polecam super ośrodek specjalnie zrobiony pod dzieci - SHUTTLEBERG FLACHAUWINKL - KLEINARL  ze słynną atrakcją THE FAMILY RUN snowparkiem z atrakcjami tez dla najmłodszych, trasą doskicrossu itd. 

 

 

 

 

20160123_124844.thumb.jpg.445cf43363eb10390343e67015f605f4.jpg20160123_140411.thumb.jpg.63fb6dd4627b1a9a3daeedef2bf3f1cd.jpg20160123_103545.thumb.jpg.6939e295ae37e49b673383a6f585358a.jpg

 

nie będę pisał o rzeczach oczywistych typu Schladming, Wagrain czy Flachau (chociaż te ostatnie mnie rozczarowały bo nie lubię tłumów i rozoranych tras) . Moim zdaniem warto zapuścić się do mniejszych ośrodków i dać dzieciakom pojeździć na pustych stokach :D

pzdr

PS

namiar poszedł na priva

 

Edytowane przez mifilim
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...