Narty - skionline.pl
Jump to content

testy head 2019 soelden + coaching

Recommended Posts

❄️ 5-9.12.2018 SÖLDEN testowanie nart HEAD 2019 ⛷️

+ zakwaterowanie w super apartamentach PANORAMA z wellnessem i basenem 4 noclegi 
+ 3 dniowy skipass 
+ coaching dla dorosłych na każdym poziomie w grupach do 5 osób 
+ szkolenia dla dzieci w grupach do 5 osób 
+ video analiza na życzenie 
+ możliwość kupienia sprzętu HEAD 2019 w super cenach 
+ miła atmosfera 1f609.png😉 
+ gwarancja najlepszej ceny, SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! #skicoaching #headski #matiskischool #solden

MAti plakát fb pl.jpg

15 godzin temu, matiskischool napisał:

❄️ 5-9.12.2018 SÖLDEN testowanie nart HEAD 2019 ⛷️

+ zakwaterowanie w super apartamentach PANORAMA z wellnessem i basenem 4 noclegi 
+ 3 dniowy skipass 
+ coaching dla dorosłych na każdym poziomie w grupach do 5 osób 
+ szkolenia dla dzieci w grupach do 5 osób 
+ video analiza na życzenie 
+ możliwość kupienia sprzętu HEAD 2019 w super cenach 
+ miła atmosfera 1f609.png😉 
+ gwarancja najlepszej ceny, SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! #skicoaching #headski #matiskischool #solden

MAti plakát fb pl.jpg

a na czym będzie polegać "coaching" i jak się ma to do "szkolenia"?

Edited by mifilim
5 godzin temu, mifilim napisał:

a na czym będzie polegać "coaching" i jak się ma to do "szkolenia"?

szkolenia są dla dzieci i tam uczymy jeździć planujemy im czas i naukę. Z dorosłymi jest to trochę w innej formie w zależności od umiejętności, jeździmy,

oglądamy, robimy jazdę zadaniową, wolną jazdę i nagrywamy. Jeżeli dorośli potrzebują się oczyć od początku to uczymy od początku i to już bardziej przypomina jazdę jak z dziećmi.

Pozdrawiam.

17 godzin temu, matiskischool napisał:

szkolenia są dla dzieci i tam uczymy jeździć planujemy im czas i naukę. Z dorosłymi jest to trochę w innej formie w zależności od umiejętności, jeździmy,

oglądamy, robimy jazdę zadaniową, wolną jazdę i nagrywamy. Jeżeli dorośli potrzebują się oczyć od początku to uczymy od początku i to już bardziej przypomina jazdę jak z dziećmi.

Pozdrawiam.

OK, dzięki,  rozumiem. Czyli robicie szkolenie :) 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      Moi Drodzy,

Sytuacja na rynku turystycznym, jaka jest, pewnie większość z Was się domyśla. Ja straciłem praktycznie wszystkie przychody w marcu, kiedy to wycofane zostały wszystkie kampanie reklamowe. Letnie plany, które zapowiadały się bardzo obiecująco, wirus zdusił zanim jeszcze zaczęły się materializować. 
      Sezon zimowy, który jest moim główny źródłem przychodów zapowiada się... trudny, jak nie bardzo trudny. Ale muszę przetrwać, skionline.pl musi przetrwać. A bez Was tego nie da się osiągnąć. 
      Dlatego uprzejmie proszę Was o wsparcie!

Nie będę podawał numeru konta bankowego, bo nie to mam na myśli. Choć wiele portali, blogów, kanałów na YouTube właśnie w ten sposób gromadzi środki na działalność. Być może i ja będę zmuszony uruchomić konto na Patronite lub podobnej platformie, ale na razie...
      Na ten moment proszę Was o wsparcie w innej formie, która w żaden sposób nie wpłynie na uszczuplenie Waszych portfeli.
      1. Na stronie znajdziecie formularz booking.com, jeżeli dokonujecie rezerwacji hoteli w zimie i lecie, na wyjazdy prywatne, czy służbowe, proszę zróbcie to przez formularz na mojej stronie. Może Wasi znajomi planują rezerwację, szepnijcie im słowo, aby przeszli przez skionline.pl Wy nie stracicie na tym żadnych bonusów booking.com, ceny nie będą wyższe, a ja za każdą opłaconą przez Was rezerwację otrzymam drobną prowizję.

2. Każdy z Was ubezpiecza się przed wyjazdem na narty jak i przed letnim wypoczynkiem na słonecznych plażach. Na forum pojawił się formularz ubezpieczenia, który należy do rankomat.pl. Wkrótce będzie na wielu innych podstronach. Macie do wyboru wielu ubezpieczycieli i wiele wariantów ubezpieczeń. Tu zasad jest podobna jak na booking'u. Każda zakupiona przez Wasza polisa będzie wsparciem dla skionline.pl 
      3. Reklamy. Nie nakłaniam Was do klikania w reklamy, bo nie jest etyczne. Ale może Ci z Was, którzy mają włączone AdBloki dodadzą skionline.pl do listy stron, na których reklamy się pojawią. Reklamy na skionline.pl nie są nachalne, nie ma pop-up'ów zasłaniających ekran. Banery, to jedno z głównych źródeł moich przychodów, a blokowanie ich powoduje, że ja nie zarabiam.
      4. Kanał na YouTube. To moje najmłodsze dziecko, które wchodzi w trzeci sezon życia. Jeżeli moje Vlogi są dla Was interesujące, uważacie, że warto je obejrzeć, że Wasi znajomi powinni je zobaczyć, oglądajcie i polecajcie. Tam przy filmach też pojawiają się reklamy, które grosik, po grosiku składają się na kolejne złotówki. Oglądając moje Vlogi, też mnie wpieracie. 
      To tyle. Dziękuję za zrozumienie i będę Wam wdzięczny za każdą rezerwację, za każdą polisę, za każde wyświetlenie reklamy, za każde obejrzenie vloga.
      Jacek / skionline.pl
    • By Delo
      Wyciąg jest wystawiony na sprzedaż.  Może ktoś będzie zainteresowany, bo czarno to widzę z obecnym właścicielem. 

https://www.otodom.pl/oferta/stok-narciarski-lubinka-ID46Vuk.html

ps/ jeżeli to jest oferta w myśl regulaminu, to proszę skasujcie to. 

• By JC
      Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
      Więcej informacji
    • By pasazer85
      Cześć
      Sprzedam nową, nigdy nie używaną kurtkę narciarską Colmar Whistler, widoczną na zdjęciach. Kurteczka okazała się nie trafionym prezentem. Rozmiar 52 (pasuję na wzrost 180-185cm).
      Tutaj link PODGLĄDOWY do takiej samej kurtki : https://archiwum.allegro.pl/oferta/kurtka-narciarska-colmar-whistler-1354-xxl-20-i7511560524.html
      Kurtka na gwarancji do marca 2022.Cena 1000zł plus koszt wysyłki. 

• By JC
      Cześć,
      Chciałbym Was prosić o wzięcie udziału w ciekawej i bardzo ważnej dla branży narciarskiej ankiecie. Badanie ma odpowiedzieć na pytanie: Jaki będzie sezon narciarski 20/21? Portal skionline.pl, jako jedyny z Polski, dołączył do grona partnerów badania "Snow Study 2020/21", które będzie przeprowadzane w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Belgii, Niderlandach i Włoszech.
      W ramach podziękowania za udział w ankiecie, wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane 2 noclegi dla 2 osób z dwudniowym karnetem w Zugspitz Resort Ehrwald, 1 karta Tirol Snowcard na sezon 2020/2021 (ważna od 1.10.2020 do 15.5.2021), 3 x 3-dniowe karnety Dolomiti Superski i 10 x 1-dniowych karnetów obowiązujących w wybranych regionach narciarskich w Austrii, Niemczech lub Południowym Tyrolu (Włochy).

Link do ankiety: https://de.research.net/r/SP20_L8
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...