Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

#vlog 015 - WorldSkitest 2019, dzień pierwszy

Recommended Posts

Zapraszam na pierwszy vlog z WorldSkitestu, który odbył się w ubiegłym tygodniu z austriackim Bad Kleinkirchheim.

• Like 7
  • Thanks 1

Zajawka fajna. Czekamy na więcej. Ten filmik z Hansem Knaussem też warto by było gdzieś tu wrzucić. ⛷️👍

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Arek1982
      Czy ktoś korzystał z ww. karnetu ? Na nim rodzice  mogą jeździć na zmianę.  

W jaki sposób można kupić taki karnet ? Cała rodzina ( tata , mama, dziecko) musi być obecna przy okienku,  podczas zakupu ? 

• By JC
      Na targach  SNOW EXPO można było zapoznać się z ofertą ośrodka narciarskiego 3 Zinnen Dolomity położonego w Południowym Tyrolu, w Północnych Włoszech. 
      Odwiedziłem stoisko, porozmawiałem z przedstawicielami ośrodka i postanowiłem Wam przekazać kilka informacji przed sezonem o tym, mało popularnym jeszcze w Polsce ośrodku.  

• By darekas
      Nie bardzo wiem co mam doradzić swojej znajomej jakie narty ma wybrać
      Problem polega na tym że znajoma cały czas ma problemy z nauka jazdy na nartach i nie robi żadnych postępów.
      Do tej pory uczyła się jazdy na starych nartach Atomic
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,05-06,atomic,b7-4-lady,1429.html
      Niestety cały czas jeździ tylko pługiem i mam problemy ze skrętami.
      Powstał pomysł ze może jakieś nowe konstrukcyjnie narty ułatwiłyby przełamanie tych problemów.
      Wzrost 175cm Waga 95kg 
      A wiec czy są jakieś narty które same skręcają

• By JC
      W tym odcinku wraz z Wojtkiem zapoznamy Was z nowościami firmy Nordica na sezon 19/20. Wojtek przedstawia nową, odświeżoną linię nart Dobermann Spitfire oraz narty dla kobiet z serii Sentra .
      Prezentuje także nowe rozwiązania zastosowane w butach narciarskich dla dorosłych i dzieci
      Na koniec rozmawiamy o nowej, na rynku polskim, marce UYN, której produkty: bielizna narciarska i skarpety od tego sezonu pojawią się w sklepach.

• By mysiauek
      Kupię pierwszy zestaw dla dziecka. Stopa 27 (rozmiar dzieciecy), wzrost 104.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...