Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By maciucius95
      Cześć
      Na wstępie, wiem, że było już kilka podobnych tematów ale wszystkie które widziałem odnoszą się do innych terminów lub są sprzed pięciu lat.
      Moje pytanie brzmi: Gdzie wybrać się początkiem kwietnia by mieć w miarę pewne warunki i dobrą infrastrukturę?
      Jedziemy we czwórkę, ekipa bardzo dobrych narciarzy. Zależy nam na zbitym śniegu i możliwie niskich cenach karnetów. Ze swojego doświadczenia wiem, że Madonna czy Kitzbuhel początkiem kwietnia bywają już bardzo ciepłe a śnieg ciężki. Podobnie ze wszystkimi niżej położonymi ośrodkami. Nawet na lodowcu w Kaprun doświadczyłem błota śniegowego w tym okresie.
      Oczywiście wiem, że to wszystko zależy od pogody w danym okresie, ale może ktoś mi poradzi.
      Dzięki wielkie!
    • By Jakobo
      Szukam kwatery we Włoszech lub w Austrii w terminie jak wyżej lub kontakty do dobrego biura.
    • By idealist
      Kończymy najbardziej zwariowany wyjazd w historii. 
      Zaczął się tu (zdjęcie 1)
      A zakończył tu (zdjęcie 2)

Co się wydarzyło pomiędzy zdjęciem pierwszym, a drugim napiszę w drodze powrotnej.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...