Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Justi
      Witam, czy ktos ma jakies kody dla GoPass lub punkty z kontem do oddania?

Pozdrawiam serdecznie 

• By mifilim
      Mam miejsce w samochodzie - wyjazd w czwartek po południu z Kielc przez Kraków do Suchego, w niedzielę do Szczyrku i powrót. Jak coś to na priva. 
    • By JC
      10 stycznia w Stacji Narciarskiej Kasina Ski odbyło się Małopolskie Otwarcie Sezony Zimowego. W trakcie pobytu miałem okazję sprawdzić warunki narciarskie w Kasinie, sprawdzić możliwość zakwaterowania tuż przy stoku narciarskim, uczestniczyć w oficjalnym Małopolskim Otwarciu Sezonu, odwiedzić Moped Retro - muzeum motorowerów.

• By JC
      Oj bardzo długi wyszedł mi ten odcinek:). Nie wiem czy wytrzymacie ze mną przez ponad 40 min przed monitorem, ale.. Nie mogłem się powstrzymać przed zmieszczeniem większej niż zwykle ilości przepięknych widoków z tras. A i sam ośrodek jest największy z dotychczas odwiedzonych. Do tego dołożyłem konkurs i krótką wycieczkę po moim "pokoiku" w hotelu. 11 grudnia 2019 roku trafiłem do największego ośrodka narciarskiego położonego w Dolinie Pustertal Kronplatz / Plan de Corones, który czeka na nas narciarzy z doskonale przygotowanym 119 km tras. Dojedziecie tutaj samochodem, ale także pociągiem, o czym opowiadam w filmie.

• By lookaszk
      Cześć wszystkim,

proszę o polecenie na rodzinny wyjazd jakiegoś ośrodka z pełnym wyżywieniem i w przystępnej cenie lub ze śniadaniem i blisko dobrą restauracją

- 8 osób  dorosłych i 5 dzieci
      - nie mamy jakiś wygórowanych wymagań co do stoku, może być przy hotelowy - lecz z możliwością wzięcie instruktora choć na 2 dni (wszyscy początkujący) ewentualnie w odległości do 1 km lub z bardzo dobrym dojazdem np. skibusem.
      - grupa będzie jechać ze Szczecina więc odległość w granicach 500 KM ze względu na dzieci w różnym wieku  - preferujemy Czechy , lecz Polska także.
      -jeżeli nas wciągną narty to wtedy rzucimy się na głębsze horyzonty. - wszyscy zieloni. 

Będę wdzięczny za pomoc i propozycje konkretnych pensjonatów, hoteli lub apartamentów 
      Termin 8 -15 luty ,  wstępnie się zastanawiamy nad Hotelem Relaks w Karpaczu , dostaliśmy z polecenia> lecz zdania podzielone , zrobiliśmy wstępną rezerwację, jak nic innego nie znajdziemy.
      Cena optymalna , nie mamy wymagań co do super warunków noclegowych - ewentualnie jedzenie, żeby było znośne.

Nie muszą być jakieś popularne miejsca lecz sprawdzone.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc jeżeli będzie możliwa
      ŁK

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...