Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Cześć

Mam takie wiązania:

Salomon DR9 Equipe z Driverem - sprężyna 14/14

Tyrolia RacingX FF ze Speed Plate - sprężyna 16/16

Jeszcze mam jakiegoś mocnego Rossignola FXX chyba ale to muszę sprawdzić w domu.

Oddam ze przysłowiowe dwa piwa.

Pozdro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Marcin.S.
      Witam
      Mam mały problem, kupiłem latem nowe narty Head i.SL, zamontowałem wiązania i dopasowałem do butów. Jednak teraz stwierdziłem, że jednak i buty wypadałoby zmienić no i kupiłem nowe. O ile stare miały długość skorupy 330 o tyle nowe mają 327 i nie wiem jak wyregulować wiązania. W centrum jest śruba z otworami co jeden centymetr, z tyłu ani z przodu nie widzę żadnej śruby do regulacji poza tą do siły wypięcia. Pomimo że narty kupiłem nowe nie dostałem instrukcji od wiązań a nie zwróciłem nawet na to uwagi bo w erze wiązań "odblokowuję klips i przesuwam" nie spodziewałem się problemów. Czy ktoś wie jak zmniejszyć rozstaw o te 3mm?

• By rafal.ma
      Witam,
      prosiłbym o pomoc w doborze nart. Jeżdżę od 3 sezonów, każdy sezon zaczynając kilkoma lekcjami z instruktorem.
      Wiek: 37, Waga: 81kg, Wzrost 176, Przygotowanie fizyczne dobre (duża aktywność fizyczna przez cały rok)
      Swoje umiejętności subiektywnie oceniam na mocne 5 zahaczające o 6/10, lubię jeździć zarówno długim jak i krótkim skrętem (z przewagą tego drugiego).
      Do tej pory jeździłem tylko na wypożyczonych nartach różnej jakości i długości. Nie jeżdżę i nie planuję wypuszczać się poza trasy i jak na razie jeżdżę tylko w Polsce.
      Zastanawiam się nad używanymi Blizzard quattro rs (167cm) albo nowymi Progressorami f18 (174cm).
      budżet w okolicach 1000-1100 z wiązaniami.
      Buty mam (tecnica mach 1 100).

• By ccysio
      Dzień dobry,
      planuję wymianę nart na najbliższy sezon. Wpadły mi w oko tytułowe Heady, ponadto mogę je kupić w całkiem niezłej cenie. Wyposażone są w podstawowe wiązania Freeflex Evo 11. I tutaj pojawia się pytania- nie lepiej doinwestować i wybrać ciut lepsze wiązania do tak wymagającej narty (Freeflexy 14 albo nawet 16)? Dziękuję za pomoc.
    • By Kampio
      Witam, mam takie oto narty Fischer RC4 Worldcup GS z sezonu 2009/10, chciałbym je sprzedać, a nie jestem jakimś znawcą w temacie nart, poza tym nie mogę znaleźć nigdzie tych nart na sprzedać, jedynie z innych sezonów. Długość 148cm. Stan taki jak na zdjęciach, nie wiem co jeszcze dodać  Z góry dzięki.

• By lokiec3
      Poszukuję takiej narty. Może ktoś ma w dobrym stanie za mądre pieniądze. Ewentualnie popróbowałbym jazdy na tym cudzie. Długość jedyna słuszna 184 cm:
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,14-15,dynastar,speed-course-pro-r20-racing,7497.html
      Pozdrawiam.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...