Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś ma ochotę dołączyć na wyjazd na biegówki do Włoch w pierwszej połowie grudnia?

Edited by peles
zmiana treści mała

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      Miniaturowe Maso Corto, to jeden z ulubionych ośrodków narciarskich Polaków, położony w Południowym Tyrolu w Północnych Włoszech. Położone na końcu doliny Schnalstal / Val Senales Kurzras, taka jest niemieckojęzyczna nazwa miejscowości, otoczone jest wysokimi górami, z których wiele wznosi się ponad 3500 m n.p.m. Zapraszam na narciarską wycieczkę po trasach lodowca Hochjoch okraszonych wspaniałymi widokami i jeszcze lepszymi warunkami narciarskimi.

• By JC
      Przed Tobą drugi dzień mojego pobytu w Sulden / Solda Południowym Tyrolu. Pogoda dopisała, miałem możliwość pokazania Tobie całego uroku, tego małego ośrodka narciarskiego, położonego u stóp najwyższej góry Południowego Tyrolu - Orltera. Zobacz jakie były warunki narciarskie, jakie widoki można podziwić z wysokości 3200 m. KONKURS - do wygrania dwa zestawy: czapka + rękawiczki z logo Południowego Tyrolu, szczegóły we vlogu!

• By JC
      Sulden / Solda w Południowym Tyrolu. Samolotem na narty (Vlog #042)

• By kulka.maciek
      Witam
      Do zaoferowania mam pobyt w apartamencie Stella Alpina w Livigno w terminie 14-21.12.2019. Jest to apartament 4 osobowy.
      Planowany był wyjazd w 4 osoby, 2 doświadczone i 2 uczące się jeździć. Niestety jedna z osób doświadczonych uszkodziła sobie poważnie kolano. Ze względu na to 2 osoby zrezygnowały. Podjęliśmy decyzje że nie ma sensu jechać tylko we dwójkę ponieważ miał to być wyjazd również integracyjny. Apartament jest już opłacony.
      Opis apartamentu
      Apartament 3 pokojowy - 2 sypialnie, kuchnia z salonem i łazienka. W jednym pokoju łóżko podwójne, w drugim dwa pojedyncze. Do najbliższego sklepu jest około 900 m, do najbliższego wyciągu 1 km.
      W cenie nie ma karnetów. Cena skipasu w tym okresie to 155 Euro za osobe dorosłą, 77 za Dziecko, 119 za osobe po 64 roku życia.
      Dodatkowo w dzień przyjazdu wymagana kaucja zwrotna na miejscu w wysokości 100 Euro.
      Apartament kosztował nas 1760 PLN. Cena jest do negocjacji.
      Pozdrawiam

• By JC
      Na targach  SNOW EXPO można było zapoznać się z ofertą ośrodka narciarskiego 3 Zinnen Dolomity położonego w Południowym Tyrolu, w Północnych Włoszech. 
      Odwiedziłem stoisko, porozmawiałem z przedstawicielami ośrodka i postanowiłem Wam przekazać kilka informacji przed sezonem o tym, mało popularnym jeszcze w Polsce ośrodku.  

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...