Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
szakunec

ELAN SLX PRO PS + ELS 11 GW

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Kacperczak
      Witam dzisiaj zwracam się z pytaniem o dobór nart freeride/freestyle. Na nartach jeżdżę 8 lat ale ciagle były to tylko przygotowane stoki. Chciałbym spróbować czegoś nowego a mianowicie jazda poza trasa (lasy) ale tez snow parki i powoli jakaś nauka trików. Chciałbym aby te narty nadawany się do tego i tego.
      Rozwazam na początek kupno jakiś używanych nart do około 500 zł.
      Moj wzrost:177 cm 
      Moja waga:75 kg 

• By Karolciamalymis
      Witam,
      W dniach 29.02-07.03 mam zaplanowany wyjazd do Włoch do MdC.
      Ze względu na wprowadzone dziś obostrzenia ze strony władz włoskich zastanawiam się czy uda mi się przedostać autem z Mediolanu do Trydentu. 
      Jak większość forumowiczów wie, Mediolan to cześć regionu Lombardii podobno są wprowadzone przejścia „graniczne” i pytanie do Was czy ktoś coś już wie gdzie te przejścia się znajdują? A może poprostu tam nie jechać, choć jak wiadomo pieniądze już częściowo na wyjazd wydane.
      Nie byłabym za szczęśliwa gdyby okazało się, ze pojadę na narty, ale nie wiem kiedy wrócę bo zamkną i ten region
      Pozdrawiam
    • By andrzej_bor
      Dzień dobry

Mając na uwadze bardzo słabe i loteryjne warunki w PL, szukamy jakiejś alternatywy na austriackich stokach.
      Myślimy o wyjeździe od 7 lub 14 marca na 6-7 dni.
      Mam autko kombi, relingi, box na dach.
      Myślimy o rejonie Saalbach, Zell am See, Kaprun - choć nie byliśmy w tych okolicach.
      Jazda z naszej strony raczej turystyczna - bez hardcorowych potrzeb.
      Szukamy jakiejś pary do wspólnego wyjazdu, która z kolei szuka możliwości transportu w okolice gdzie będzie śnieg i warunki;)

AB
    • By leitner
      Trafiłem znów na podhalańskie stoki. Dziś Olczań-ski w Bukowinie. Warunki bardziej dobre, brak kolejek. Poza trasą było nawet trochę puchu 😀

• By grregs
      Oddam w dobre ręce moje ulubione narty Völkl Tigershark 11FT Power Shark długość 175 cm
      Kupione w 2012 roku, jeżdżone średnio intensywnie tj. około 10 dni w roku.
      Pełny opis tutaj: https://www.skionline.pl/sprzet/narty,09-10,voelkl,11-feet-power-switch,3913.html
      Stan adekwatny do wieku, czyli noszą zewnętrzne ślady użytkowania, bez uszkodzeń strukturalnych.
      Wiązania Marker iPT Speedride 4-12 DIN w pełni sprawne, rozstaw buta w pełni regulowany na szynie.
      Pokrętła Power Switch sprawne ale mocno porysowane.
      Narty regularnie serwisowane, jeżdżone 1 dzień po ostatnim serwisie.
      Więcej informacji, zdjęcia na życzenie.
      Odbiór osobisty w Krakowie lub wysyłka kurierem.
      Cena 450 zł ale jak mnie ktoś przekona to może być inna
      Nowe kosztowały 3000 zł.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...