Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Dodawanie dłuższych relacji / wpisów

Recommended Posts

W związku z sytuacją, jaka miała miejsce w trakcie wstawiania wpisu na bloga przez @tanova, proszę o przeczytanie uważnie mojej prośby i propozycji.

Zdarzyło się tak, że w trakcie wpisywania relacji @tanova zresetował się komputer. W tym momencie cały trud i czas poświęcony na wstawienie ciekawego wpisu niestety ulotnił się w wirtualny niebyt. Forum działa tak, że do momentu zapisania, wszystko to co widzimy na ekranie jest tylko wirtualne. Tu nie ma, jak np. w Word autozapisu, tymczasowego cache'a. Dlatego bardzo proszę i zalecam, aby dłuższe wpisy - blog, relacja przygotować w dowolnym edytorze, a dopiero po zakończeniu przekopiować na forum. Takie podejście zabezpieczy Was przed utratą przygotowanego już tekstu, ułatwi sprawdzenie, pozwoli na poprawki. 

To jest moja sugestia i prośba do Was.

Jacek

• Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By siemiatek1803
      Witam serdecznie. Mam zamiar zakupić narty zjazdowe. Moje umiejętności to średnio zaawansowany. 186cm wzrost, 105 kg waga. Stoki przygotowane będą przeważać .  Posiadam buty HEAD VECTOR 110S RS black/anthracite-red. Myślałem o zakupie   ATOMICNARTY REDSTER G9 + X 12 TL GW AASS020561 ATOMIC. Podpowiecie coś?
    • By JC
      Przed Wami przedostatni film z serii 9 dni w Południowym Tyrolu. W tym odcinku zapraszam Was do małego ośrodka narciarskiego Rosskopf / Monte Cavallo położonego nad miejscowością Sterzing / Vipiteno w dolinie Wipptal.

• By idealist
      Kończymy najbardziej zwariowany wyjazd w historii. 
      Zaczął się tu (zdjęcie 1)
      A zakończył tu (zdjęcie 2)

Co się wydarzyło pomiędzy zdjęciem pierwszym, a drugim napiszę w drodze powrotnej.

• By szevczi
      Cześć, jak wszyscy wiemy to co nam się wydaje często nie ma pokrycia w rzeczywistości, więc stwierdziłam, że trzeba się ponagrywać i przekonać na własnej skórze, że to nie jest jednak ta gigantowa technika Federici Brignone
      A tak na poważnie, mam kilka filmików z zeszłego roku i dwa świeżutkie. Jakby miał ktoś ochotę zerknąć i napisać coś mądrego lub nie, to bardzo zachęcam. Przyjmę wszystko, bo tak się składa, że z dyplomowanym instruktorem nigdy nie jeździłam i staram się sama podnosić swoje umiejętności. Ja widzę tu mniej więcej nad czym muszę popracować, ale chętnie przeczytam wypociny mądrych głów   Przy okazji, polećcie jakieś ćwiczenia, które pomogłyby pozbyć się złych nawyków, które mi wypunktujecie. Biorę wszystko na klatę więc śmiało nie hamować się  
      Tutaj poprzedni sezon:

I na koniec świeżutkie jeszcze ciepłe, wybaczcie jakość, ale musiałam trochę zbliżyć niektóre ujęcia  

No także pozdrawiam i z góry dzięki za wszystkie odp
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...