Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Jadę jutro z Katowic na Pilsko. Wyjazd około 6:30-7:00, powrót tj. wyjazd z P około 14:30-15:00. Mam 2 miejsca i bagażnik na narty. Zabiorę nieodpłatnie zainteresowanych.

Pozdrawiam

mirekn  

Godzinę temu, mirekn napisał:

Jadę jutro z Katowic na Pilsko. Wyjazd około 6:30-7:00, powrót tj. wyjazd z P około 14:30-15:00. Mam 2 miejsca i bagażnik na narty. Zabiorę nieodpłatnie zainteresowanych.

Pozdrawiam

mirekn  

Jak coś lecimy jutro z Gliwic na Chopok start ok 5.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By tomaszputaj
      Witam wszystkich.
      Czy w dobie pandemii, jest szansa gdzieś pojeździć na nartach? Miałem chrapkę na wypad do Solden, ale tydzień temu Austriackie Lodowce zostały zamknięte.
      Pozdrawiam
    • By mnrdov
      Nie znalazłem takiego tematu, więc w sumie nie wiem czy jest to dozwolone, bo potencjał na prymitywny marketing szeptany ogromny, ale zaryzykuję...
      Czy ktoś mógłby polecić sprawdzone biura organizujące wyjazdy narciarskie w sezonie? Chodzi mi o takie, które:
      - jest nastawione na jazdę na nartach, a nie chlanie wódy i przebieranie się w pluszowe kombinezony na stok
      - zapewnia transport, zakwaterowanie i karnet i w zasadzie tyle. nie potrzebuję dodatkowego organizowania czasu, integracji, i tym podobnych
      - startuje z Warszawy lub przez nią przejeżdża
      - zachowało się godnie podczas koronawirusowych perturbacji, tzn. nie umywało rąk i udawało, że odwołany wyjazd to wyłącznie problem uczestników

Znajdzie się coś takiego?
    • By marcinn
      Start Strugi,ok 300m z buta
      Potem już turowanie na Szczawiany,Miziową,Pilsko
      Następnie szlakiem wzdłuż granicy Palenica z Halą Cudziochową,Trzy Kopy i Rysianka
      Powrót analogicznie ze zjazdem z Pilska do Szczawin
      Dziś było wszystko tj.słońce, mróz,srogi wiatr, śnieg,zawierucha
      Udany dzionek i w nogach ładnych parę kilometrów

• By moloo
      Cześć,
      Mamy zarezerwowany 4 osobowy apartament w Mallnitz w terminie od 19-22.03 - blisko centrum, wieczorem można wyskoczyć na miasto.
      Apartament w Haus JoLoMo 
      Mamy dwa wolne miejsca - jedziemy w dwójkę.
      Koszt całości 1 160 zł / 4 = 290 zł
      Jedzenie we własnym zakresie.
      Wyjazd w nocy z 18/19 - jazda dwa dni na Moltku (20km) i dwa dni na Angokelu (2,7 km) - no chyba, że któryś będzie miał dużo lepsze warunki.
      Wyjazd - fajnie byłoby się spakować do 1 auta - z Bielska - Białej.
      Myślę, że zrobimy około 1 600 km + winiety.
    • By moloo
      Ktoś na Chopok by się nie wybrał z BB w niedzielę ?
      Chętnie bym pojechał, ale samemu paliwo się nie kalkuluje - niedziela ma być najlepsza pogodowo - po opadzie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...