Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj pomykałem po podhalańskich stokach. Razem ze mną pomykała znaczna liczba zawodników. Patrząc na ich różnorodne techniki, doszedłem do wniosku, że restrykcje licencyjne się na Podhalu nie przyjęły, podobnie jak prawo budowlane, konwencje antyprzemocowe i inne nieszczęścia, którymi od czasu Goralenvolk próbowano ujarzmić tę niesforną społeczność... 

• Haha 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Ledzian
      Sprzedam buty narciarskie Lange RS 90 S.C. rozmiar 25. Stan bardzo dobry, wręcz idealny: czyste, nie przepocone, butek nie wygnieciony, klamry całe, buty po jeździe zapinane (nie rozlazła się skorupa). Nawet naklejki z rozmiarem są. Parę drobnych rys.

• By Lexi
      Uprzejmie "donoszę" ze dzisiaj ruszyła polska witryna Amazon - poszukującym sprzętu narciarskiego życzę udanych zakupów. 😉

(w sumie nie wiedziałem gdzie to powiesić 🤷‍♂️)

• By marekbtl
      Witam
      Po tygodniu w Krynicy i jazdy w błocie pozbyłem się obu par nart - gs-y skonfiskowała żona i powiedziała że nie odda bo są super, a sl-ki córka (bo to jej były - komórka damska voelkla - 157). Tak się zastanawiam czy wybór sklepowej sl-ki - (głównie te córki użytkowałem) to dobry wybór, wiem testować, testować ....., ale sami wiecie że nie jest to takie proste. Trzeba znaleźć centrum testowe i pasuje przetestować parę firm. Chce kupić nowe bo dużo jeżdzę na nartach, ale zastanawiam się czy sklepowa Sl-ka nie będzie lepszym wyborem na Polskie warunki. Miałem okazję testować w tym roku w Białce na Snow Expo wszystkie Nordiki od masterów po slr-ki i jak się zrobił mega cukier to dostałem, ale nie pamietam co, jakiegoś dobermana i w tych warunkach jazda to była bajka. W Krynicy jeździłem na żony nartach i o ile w błocie to bez problemu dawały radę, to gdy wjechałem na wyślizgane to krawędź nie  dała rady utrzymać narty na krawędzi. nią są to jakieś nadzieje tylko damska slalomówka top market, ale obawiam się że analogicznie będzie z "męskimi" marketami. Sztywność poprzeczna jest jednak inna. Nadmieniam że jeżdzę b. dobrze technicznie na poziomie zawodniczo/instruktorskim, ale też mam już 50 dych na karku i gibkość już nie ta.
      Będę wdzięczny na rady opinie.
    • By San28
      Przymierzam się do zakupu nowych butów, ale potrzebny mi będzie doświadczony bootfitter. Możecie kogoś polecić w Warszawie? Czytałem, że Skionline rekomenduje Ski Fanatic - co o tym sądzicie? A może jakaś inna propozycja? 
    • By JC
      Kolejna edycja darmowych testów nart i desek kilkunastu producentów odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2021 r. w Wiśle. Zapraszam na SNOW EXPO SKI TEST.
      Sobota: 8:00-15:00
      Niedziela: 8:00-15:00
      Najnowszy sprzęt na sezon 2021, narty i deski kilkunastu producentów będziecie mogli testować na stoku Skolnity Wisła. Są to największe testy w Polsce i jedyna okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów. Absolutnie za darmo, możecie zmieniać narty lub deski kolejnych marek i sprawdzać je w aktualnie panujących warunkach na stoku. To jedyna możliwość, aby idealnie dobrać wyposażenie do swoich umiejętności i potrzeb, jeszcze przed zakupem. Równocześnie jest to okazja do zdobycia najlepszej wiedzy, bezpośrednio od przedstawicieli producentów, wymiany doświadczeń i przekazania im swoich odczuć. Nie wiesz jak wybrać sprzęt na kolejny sezon?
      Przyjedź na „SNOW EXPO – SKI TEST”. Przetestujesz narty ⛷: Blizzard Dynastar Elan HEAD K2 MAJESTY NORDICA Rossignol VÖLKL Wed’ze Decathlon Przetestujesz deski 🏂: K2
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...