Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By lski@interia.pl
      Łza się w oku kręci,gdy spojrzę na świat sprzed  dokładnie 4 lat,o czym mi właśnie przypomniał FB...
      Val Gardena 2017,Gardenissima
      Na zdjęciach czeska koleżanka z Girardellim i siostrami Birkner...
      A pan na zdjęciu to Kasete Naufahu Skeen,dzień wcześnie  wędrując z plecakiem zaszedł na podwórze tam,gdzie mieszkałem,ukłonił się i usiadł na ławce.Ze względu na aparycję dobrze go zapamiętałem,a nazajutrz spotkałem na stoku.Startował w grupie Atleti Nationali,co mnie nieco zdziwiło.Okazało się,że to reprezentant Tonga na Mistrzostwach Świata w St.Moritz,więc automatycznie tak go przydzielono.Bardzo miły pan,niestety nie skończył...

• By lski@interia.pl
      https://historiasportu.info/2021/03/31/jan-myslajek-nie-wiek-lecz-pasja/?fbclid=IwAR0EqmGtJzJbjWDZC4B2-BeXkTSeRzfAjIeUpAkVvSHYj1lkTDSUBf8qzaw
    • By MarioJ
      Powtórka.
      Prosze usunąć

• By artix
      Na forach gdy ktos postawi pytanie " jaka narta jest najlepsza?" oczywiscie padnie odpowiedz GS !!!
      Czasy sie zmenily i uwazam ze mozna to odlozyc  do lamusa. 
      Teraz zagram na nerwach, bo wielu wie ze lubie  
      Dzis najlepsza narta jest narta All Mountain i nie mowcie ze nie jest, bo jest 😜 
      Sam tez jezdze na tego typu narcie od kilku  sezonow i  nawet nie wyciagam innej pary z auta przez pare dni w Alpach. 
      Temat ten podsunela mi do glowy reklama ktora wyswietla sie na moim profilu FB. 
      Sam uzywam innej marki i nie chodzi tu o reklame. Chodzi o to jak tego typu  narta jezdzi, a raczej co mozna na niej robic jak sie potrafi. 
      Posypia sie kamienie, mimo to zapraszam do dyskusji  
      https://www.voelkl.com/en/experience-voelkl/m6mantra-secret96/?fbclid=IwAR2CZHx4AZFJmS-JgH84LXY9iAM4z_8XwzF6auY0m5iu96UQlFdrGNjlFnM&cHash=02712b7c90a270fdb5ba62ea000dec6b

• By ROADJOKER
      Cześć, szukam czegoś do parku, mam okazję "dojeździć" Rossignole S3 z 2012. Czy do parku się nadadzą?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...