Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sylwester w Alpach


Redster

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnej miejscówki na Sylwestra🍾 🥳 Chciałabym, żeby oprócz jazdy na nartach można też było się wybrać na imprezę Sylwestrową 💥 Czy w dużych ośrodkach jest coś takiego organizowane? Może to być na stoku, przy stacji narciarskiej, w centrum miasta itp. Czy w grę wchodzą tylko kluby, albo wyjazdy zorganizowane przez biura z własnymi prywatnymi imprezami? Chętnie poczytam Wasze doświadczenia w tym temacie. Obojętne czy to będzie Austria/Włochy/Szwajcaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jeeb napisał:

Sylwestra Marzeń jak w Zakopcu to nie ma nigdzie

Obawiam się, że bez Pana Jacka Kurskiego u sterów ten Sylwester już nie będzie sylwestrem marzeń 😢

A tak poważnie to może coś polecisz? Gdzie Ci się najfajniej przebywało? (oczywiście chodzi mi stricte o miejsce, nie biorąc pod uwagę współtowarzyszy i okoliczności wyjazdu)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy mój Sylwester to był 30 lat temu w Hotelu Junior w Jasnej.

W Alpach fajna atmosfera jest tam gdzie jest dużo ludzi i miasteczko z deptakiem i jakimś ryneczkiem.

Ostatnio byłem w Villars - postawili kilka bud z Szampanem i grzanym winem, nawet orkiestra grała na żywo.

Wcześniej najlepszy był w Zermatt na Bahnhofstrasse (cuś jak Krupuffki) i przed Hotelem Mont Cervin Palace potężny lodowy bufet i scena z dobrą kapelą a  wisienką na torcie był Matterhorn w świetle księżyca.

Jeszcze stare miasto w Insbrucku, Chamonix, Brig i St. Moritz (David Guetta live)

Na śniegu to fajne są (były przed coroną) we Francji - Val Thorens na oświetlionej górce z głośnikami o mocy kilku MW i pijanymi Angielkami, które dawały wszystkim.

Trudno powiedzieć jak będzie w przyszłości bez prądu i z COVIDem.

Nadchodzącego zarezerwowałem w Chatel (jeszcze nie byłem tam na Sylwestra) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jeeb napisał:

 

Na śniegu to fajne są (były przed coroną) we Francji - Val Thorens na oświetlionej górce z głośnikami o mocy kilku MW i pijanymi Angielkami, które dawały wszystkim.

 

@Jeeb, na śniegu tak dawały? Widziałem już damy z NRD, ale one robiły to na piachu, w Słonecznym Brzegu. Ale odszedłem nieco od tematu. Impreza to przede wszystkim towarzystwo, mniej sceneria czy czas jej trwania. Co prawda trudno mi wyobrazić sobie  jakiś "sylwester pod gwiazdami" organizowany przez obecnego szefa telewizji publicznej. No bo jak tańcować przy smęceniu, czy jazzie, gdzie na perkusji zasuwa miotełkami gość z brodą i w swetrze. ( Proszę zajrzeć do filmów z lat 60 gdzie takie imprezy z muzyką nikomu nie znaną, zupełnie pozbawioną rytmu, stanowiły podkład tańców i dyskusji przy herbacie i kieliszku wina facetów w swetrach i z brodami. Aha, palacych papierosy i fajki.) Disco polo, Italo disco i Andersa chyba teraz nie usłyszymy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...