Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Macie jakieś pomysły jak przewozić narty


ever

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Czytam wypowiedzi n tym forum i nie wieże w to co widze. Box jest brzydki?

To nie konkurs piękności tylko bezpieczeństwo i wygoda. A co do prędkości że odpada przy 140 km/h to prawda ale tylko w tedy jak się nie umie go zamątować. Jak koła nie przykręcisz to też odpadnie.

Ja co roku wypożyczam boź w lato i w zimie żeby łatwiej się zapakować i nigdy nie miałem problemów. Trzeba kożystać z doświadczonych firm. Polecam auto-boxy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w tym roku miał czołówkę (wskazówka zatrzymała się w okolicach 100km/h) a w bagażniku sprzęt do nurkowania. Tylne siedzenie połamane ale nic do środka nie wpadło. To obrazuje siłę przemieszczającego sie ładunku.

Zawsze woziłem narty w środku ale w tym roku chyba odpuszczę...

Nie chcę być wścibski... ale chcesz powiedzieć że ten kolega to przeżył??:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie wozimy narty w boxie na dachu (thule zdaje się) póki co jeszcze nie spadł, nawet przy duuużych prędkościach:D demontujemy go dopiero po sezonie zimowym.

W ubiegłym roku do austrii wieźliśmy narty w aucie tylko dlatego że nie mieliśmy bazy pod box w tym aucie, ale to kombi więc większość nart w bagażniku i przykryte torbami i kurtkami. W tym roku już mamy te patyki więc pewnie tez powieziemy w boxie - to zdecydowanie bardziej komfortowe, moim zdaniem.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w tym roku miał czołówkę (wskazówka zatrzymała się w okolicach 100km/h) a w bagażniku sprzęt do nurkowania. Tylne siedzenie połamane ale nic do środka nie wpadło. To obrazuje siłę przemieszczającego sie ładunku.

Pracuje w ubezpieczeniach. Znam przypadek, ze parasolka leżąca na tylnej półce w chwili wypadu przy ok. 50km/h przebiła szpikulcem fotel kierowcy i wbila mu sie w plecy. Gosciowi sie nic szczegolnego nie stalo ale od tamtej pory nie woze luzno żadnych przedmiotow...

Zwykle jezdze na narty we 2 osoby w aucie, wiec pakuje narty do srodka (przez dziure na podlokietnik) lub skladam 1/3 tylnej kanapy. Narty w pokrowcach i dobrze zabezpieczone linkami do mocowania bagazu wewnatrz kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moje narty, deski, kijki podrozuja na dachu, zamocowane do zwyklego uchwytu do nart (mont blanc) i jestem bardzo zadowolony. Uchwyt jest na tyle szeroki, ze miesci 5 albo 6 par nart :) Przesadnego ubrudzenia sola, blotem nie zauwazylem, a nawet jesli to i tak na sniegu sie wytrze, w domu szmatka i po klopocie. No chyba, ze ktos przesadnie dba o sprzet to moze narzekac. Tanie uchwyty tez nie sa zle, ojciec kupil takie do swojego auta i spelniaja swoja funkcje, jedynie wygladaja gorzej pod wzgledem estetycznym od aluminiowych. Minus to wiekszy halas przy duzych predkosciach na autostradzie no i pewnie wieksze spalanie, ale z trumna jest podobnbie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje narty, deski, kijki podrozuja na dachu, zamocowane do zwyklego uchwytu do nart (mont blanc) i jestem bardzo zadowolony. Uchwyt jest na tyle szeroki, ze miesci 5 albo 6 par nart :) Przesadnego ubrudzenia sola, blotem nie zauwazylem, a nawet jesli to i tak na sniegu sie wytrze, w domu szmatka i po klopocie. No chyba, ze ktos przesadnie dba o sprzet to moze narzekac. Tanie uchwyty tez nie sa zle, ojciec kupil takie do swojego auta i spelniaja swoja funkcje, jedynie wygladaja gorzej pod wzgledem estetycznym od aluminiowych. Minus to wiekszy halas przy duzych predkosciach na autostradzie no i pewnie wieksze spalanie, ale z trumna jest podobnbie :)
Sól w w tak skomplikowanym i decydującym o bezpieczeństwie urządzeniu a fe

indexpage-main.jpg

indexpage-main.jpg.bc0d947392e6ba831c0aa45ba6748901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...