Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Limanowa - Łysa Góra


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Limanowa-Ski

Limanowa-Ski

w Limanowej wprowadzono ostatnio dwa nowe karnety

codziennie do 19 do 21 można szusować za 20 zł

a od poniedziałku do piątku można kupić karnet 2 godzinny za 26 zł

ceny konkurencyjne, warunki bardzo dobre, kolejek brak, tylko szaleć na stoku

zapraszamy

Edytowane przez SB
Wyłączyłem podpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W sobotę byłem w Limanowej.

Ok. -10`C i przepiękne słoneczko. jazda od 9-15. Warunki idealne, sztruksik doskonale zmrożony po nocy, zero lodu, sam śnieżek, zupełnie bez kolejek, i do tego cudowne widoki, naprawdę rewelacja, chyba pierwszy raz od dluzszego czasu takie warunki spotkałem w Polsce, przygotowanie tras wzorowe, w tym również na trasie FIS, dopiero ok. 14 gdzieniegdzie jakieś niewielkie oblodzenia wyszły.

Kilka fotek na potwierdzenie :)

obraz057mp.th.jpg obraz030cs.th.jpg obraz017e.th.jpg obraz052t.th.jpg obraz025vj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wczoraj odwiedziłem limanowa-ski na ranny karnet, i to była dobra decyzja, bo pogoda się udała. Warunki bardzo dobre, śnieg zmrożony, ludzi troche, ale kolejek brak. Ogólnie najlepszy wyjazd do limanowej z dotychczasowych.

aha z krakowa wygodnie sie jedzie droga na stare rybie, w 1h20min. zajechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A w Limanowej dużo śniegu jeszcze, bardzo dobrze się spisali z naśnieżaniem, i północny stok robi swoje, bo w większości stacji w beskidach już zielono poza trasą, wystarczy popatrzyć na kamerki, a w Limanowej bielusieńko. Trzeba będzie sprawdzić w weekend... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Region się rozwija!

W Limanowa Ski głównie pracowano nad poprawieniem drenażu stoku oraz nad dojazdem.

W Laskowej planowane jest otwarcie nowego ok. 600m. odcinka trasy wraz z naśnieżaniem i oświetleniem.

Na styczeń planowane jest otwarcie basenu sportowego i rekreacyjnego wraz z urządzeniami do masażu, jacuzzi i saunami w Limanowej. Do ogrzewania wody wykorzystywana będzie m.in. instalacja solarna. Będzie to dobre uzupełnienie oferty turystycznej regionu.

Po remoncie został ponadto oddany do użytku most przed Limanową, który utrudniał komunikację od strony Bochni/Laskowej. Ponadto modernizowane były kolejne odcinki drogi z Krakowa przez Wieliczkę, Gdów, Łapanów, Stare Rybie do Limanowej. Czas podróży tą drogą przy dobrej pogodzie wynosi nieco ponad godzinę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Naśnieżają w Limanowej! - armaty rozstawione wzdłuż trasy zielonej i niebieskiej pracują non stop co widać na kamerkach:

http://www.skionline.pl/pogoda/?co=pogoda&tab=kamery&id_miejscowosci=1629&id_kamery=590

Jak dobrze pójdzie to w weekend może już coś ruszyć. :)

LIMANOWA-SKI - ROZPOCZYNA SEZON!!!

"Dzięki sprzyjającej pogodzie, rozpoczynamy sezon 2010/2011

Sobota 4 Grudnia godzina 9.00 otwarcie Stacji Narciarskiej Limanowa Ski

Na początek ruszają wciagi orczykowe, planowane otwarcie koleji krzesełkowej to 11 grudnia. "

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Grudnia rusza kolej krzesełkowa - przygotowywane są trasy czerwona i niebieska.

Oficjalne otwarcie sezonu 12 grudnia (niedziela).

"12 grudnia 2010 roku otwieramy kolejny sezon zimowy na naszej stacji - z tej okazji przygotowalismy szereg atrakcji dla dzieci i doroslych. Oficjalne otwarcie rozpocznie sie o 11.00. Od początku będzie z nami animator, który zapewni doskonałą zabawę najmłodszym uczestnikom. O godzinie 11.15 wszyscy chętni zostana zaproszeni na premierowe zajęcia ze snow-aerobicu, ktore potrwaja okolo 30 minut. O godzinie 12 odbędą się zawody rodzinne o Puchar Wójta Gminy Limanowa. Pobyt umilą nam dwie kapele góralskie: BRYNIOKI oraz SPOD KICEK z Mordarki. Okolo 15 godziny zakonczy sie czesc oficjalna, stok czynny bedzie w niedziele od 9 do 21.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY"

ze strony www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 Grudnia rusza kolej krzesełkowa - przygotowywane są trasy czerwona i niebieska.

Oficjalne otwarcie sezonu 12 grudnia (niedziela).

"12 grudnia 2010 roku otwieramy kolejny sezon zimowy na naszej stacji - z tej okazji przygotowalismy szereg atrakcji dla dzieci i doroslych. Oficjalne otwarcie rozpocznie sie o 11.00. Od początku będzie z nami animator, który zapewni doskonałą zabawę najmłodszym uczestnikom. O godzinie 11.15 wszyscy chętni zostana zaproszeni na premierowe zajęcia ze snow-aerobicu, ktore potrwaja okolo 30 minut. O godzinie 12 odbędą się zawody rodzinne o Puchar Wójta Gminy Limanowa. Pobyt umilą nam dwie kapele góralskie: BRYNIOKI oraz SPOD KICEK z Mordarki. Okolo 15 godziny zakonczy sie czesc oficjalna, stok czynny bedzie w niedziele od 9 do 21.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY"

ze strony www.

Szkode, że nikt w ośrodku nie wpadnie na pomysł, żeby zrobić sobie darmową reklamę i rozesłać informację prasową do mediów!

To taka mała podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
U mnie się otwiera to;http://www.lysagora.eu/ :P:D

Strona otwiera się prawidłowo.

No chyba ,że miałem coś zauważyć czego nie zauważyłem.

To pewnie ja i Marboru jesteśmy na czarnej liście.

[403] Forbidden : Dostęp zabroniony

Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do / na tym serwerze. You don't have permission to access /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Mam już zarezerwowany pobyt w limanowej na 4 dni i postanowiłem jeździć na Łysej Górze, z tego co piszecie to raczej nie powinienem być rozczarowany, ale proszę o dwie infromacje:

- czy na stoku można dobrze zjeść z całą rodziną, czy jest to tylko w formie hod dog, zapiekanka do ręki w wcinasz na stoku?

- czy ta trasa zielona jest ok dla 6 letniej panny która zacznie pierwszy swój sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...