Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko rusza!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

SB dzięki za relację. Odwilż zrobiła swoje w całych Beskidach. Czyli będzie jutro czas umyć auto, ponieważ juz nie widac jakiego jest koloru oraz zrobic cos w domu. Szczerze mówiąc to w okresie zimowym prace przy domu u mnie leżą z powodu weekendowych wyjazdów na narty.

Ta nieoczekiwana zima w listopadzie była bardzo przyjemna, a teraz czekamy na tą właściwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odwilż zrobiła swoje w całych Beskidach

Tak to fakt że odwilż zrobiła swoje, ale Gat nie zrobił nic, powiem więcej otworzył wyciągi czego nie powinien robić, a co gorsza jutro zamierza uczynić to samo i naciągnąć na kasę kolejnych (nas) zdesperowanych, spragnoinych narciarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur..... Toż to przeciez jest totalna masakra.:eek:

Brak slow, niekompetencja, chec zarobienia paru groszy i czysty debilizm ze strony GAT.

Jak to porownam ze stacjami w malopolsce to u nas naprawde jest calkiem niezle i takie sceny raczej nie maja miejsca.

Mam dobry kontakt z wlascicielami jednej ze stacji i na moje pytanie:

"Kiedy ruszacie, sniegu przeciez tyle nasypalo?"

Uslyszalem: "Za malo sniegu, nie bedziemy robic dziadostwa, dosniezymy i dopiero wtedy otwieramy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff Panowie, naprawde wspolczuje tego dziadostwa, SB medal za bohaterstwo, toz to prawie "Jak hartowala sie stal, part.2" !! ;)

Na pocieszenie to jutro rano znowu powalcze w czeskich Karkonoszach, gdzie jeszcze jest calkiem przyzwoicie, a od tej nocy temperatura spada, od jutra pierwsze opady, tak wiec przyszly tydzien tez bedzie mozna powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a jednak kolejny sezon bez zmian ...a już sie łudziłem że może tym razem ... ale jak w poprzednich sezonach Pilsko będę podziwiał mijając w drodze na Słowację .... wiem wiem to nie patriotyczne ... ale w takim wypadku patriotyzm schowam do szafy dla potomnych ;) może im będzie dane stawiać krechy na białych stokach pilska ... masakra..... panowie masakra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony dyrektorek

Wiadomośc dla SB, chyba robiłeś te zdjęcia w innym kraju / to oczywiście żart/ w wczorajszych aktualnościach katowickich była relacja z Pilska i wypowiedź dyrektorka GAT Pilsko " zaprasza na super przygotowane trasy i wyciagi pilska" . Po prostu ręce i kopara opada, a TVP Katowice puszcza takie pierdoły bez sprawdzenia, a cha , zdjęcia z dolnej stacji krzesełka bo wyżej po co jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, może ja jakiś "skrzywiony" jestem bo przecież oprucz mnie to w piątek na stokach Pilska szusowała przynajmniej 100 innych narciarzy, a nikt tu się nie dołączył do mojej negatywnej opini.

Choć z drugiej strony również nikt nie podważył tego co napisałem, że to bzdura bo w piątek, czy sobotę na Pilsku było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHHHH.....

przecież nie będzie zapraszać na SUPER nieprzygotowane trasy i nieczynne wyciągi....

szkoda że nie oglądałem... może nawet bym to nagrał... można by sobie przypomnieć jakby przyszła myśl o odwiedzeniu skansenu pod patronatem GAT...

jak to dobrze że do J. Lázně /Černá hora/ mam tylko 140km

a PANU DYREKTOROWI gratuluje sukcesów i życzę jeszcze lepszego samopoczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas tylko czytałem forum, teraz również zabrałem głos bo uważam , że może da sie coś zmienić.

A może Ty , wielu fajnych ludzi tu piszących i ja jesteśmy nienormalni bo chcemy aby było właśnie normalnie, aby na nartach jeździć z uśmiechem, aby do nas uśmiechali się ludzie z obsługi wyciągów a nie warczeli i stali tam bo dzieje im się krzywda, by trasy były wyratrakowane itd.

Może my naprawdę jesteśmy nie normalni, bo na pewno normalny jest dyrektorek GAT Pilsko / przynajmniej w jego mniemaniu / któremu się wydaje że nadal jest udzielnym księciem na włościach, a poddani narciarze i tak przyjadą, kasę zostawią i ani mru mru sprzeciwu. I napewno zna się na swojej robocie montując w ostatniej chwili czytniki itp, bo po co to spokojnie wcześniej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalekowzroczni

Olśniło mnie, jestem juz pewny. GAT ma dalekosiężne plany rozwoju Pilska. Po całkowitym zajechaniu tego obiektu, stworzą tam SKANSEN, jedyny taki w EUROPIE. Wpadłem na ten trop jak przypomniałem sobie lata 80. Nie pamiętam w którym roku, ale byłem na pilsku w starym schronisku na sylwestrze i było tam 4 belgów czy holendrów i spali na poddaszu bo w pokojach nie było miejsca. Jak niektórzy pamietają najwiekszą atrakcja była Ł A Z I E N K A.

Właśnie ci zagraniczniacy myjąc zęby i inne części w lodowatej wodzie, mając spalone wargi po nocy / jak kunta kinte / od pewnych butelkowanych srodków rozgrzewajacych, byli wniebowzięci i twierdzili że takich atrakcji nigdzie nie mieli. Z pewnością zarząd GATu też miał do czynienia z takimi turystami i opracowali tą wspaniałą strategię rozwoju. Któż by nie chciał zedrzeć swoich nart na nieprzygotowanych trasach, wisieć kilka godzin na zepsutym wyciągu i wielu innych niezapomnianych atrakcji za własne niemałe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, może ja jakiś "skrzywiony" jestem bo przecież oprucz mnie to w piątek na stokach Pilska szusowała przynajmniej 100 innych narciarzy, a nikt tu się nie dołączył do mojej negatywnej opini.

Szkoda wielka :rolleyes: że mnie tam nie było i nie mogę Cię wesprzeć w tej krucjacie idealistów chociaż popieram w całej rozciągłości tematu i podpisuje się nawet... dymkiem z fajeczki... a nie było mnie na Pilsku bo teraz staram się jeździć dla przyjemności a nie po to coby sie wq... ten etap przerabiałem jeszcze pod koniec lat 70-tych więc PILSKO omijam bardzo szerokim łukiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

świeże info z Pilska 23.XII

właściwie można by napisać .....:P bez zmian:o

wyjechaliśmy z Witusiem z ciekawości na samą górę, choć zakładaliśmy jazdę na "Babie"

i szybciutko wracaliśmy na "Babę"

może ktoś z Was był dzisiaj na Pilsku i może ma jakieś p o z y t y w n e spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy sa moze jakies nowsze relacje z Pilska?

Troche mnie przerazily te zdjecia "dobrych warunkow", a w przyszly weekend mam juz zaklepany wyjazd... to nawet starych nart szkoda na takie cos.

Witam!

Byliśmy wczoraj na Pilsku i długo nas tam nie zobaczą. Już mi się nawet nie chce przeklinać, totalny syf, zero warunków do jazdy, rozebrali najlepszy wyciąg na kopę. Mam nadzieję że już wkrótce rozpier….ten GAT i ktoś się tym zajmie na poważnie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...