Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko rusza!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Informujemy, że otwarcie sezonu narciarskiego w Ośrodku Narciarskim „Pilsko” w Korbielowie nastąpi w najbliższy piątek (23.11.br.). Czynne będą następujące wyciągi: kolej linowa "Szczawiny" znad parkingu na Halę Szczawiny, wyciągi nr V i VI z Hali Szczawiny na Halę Miziową oraz wyciąg nr VII z Hali Miziowej na Pilsko. Dla ruchu narciarskiego udostępniona będzie trasa nr 5 FIS z Pilska do Hali Szczawiny (1800 m długości, 410 m różnicy wzniesień, położenie: 1060 – 1470 m n.p.m.). W dniach od piątku (23.11.br.) do niedzieli (25.11.br.) Ośrodek czynny będzie w godz. od 8.00 do 15.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy zjazd w dół jest także "zalecany" krzesełkiem czy może będzie się dało zjechać na nartach?

Powiało optymizmem. Jak znam Pilsko to zjazd trasą nr 5 nigdy nie odbywa się bez uszczerbku na zdrowiu naszych nart, a tą 4 do Buczynki po płaskim albo pod górę to katastrofa, więc najrozsondniejszę opcją będzie krzesło, jak się do popołudnia nie zjeb....e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam już poprawki naniosłem;)

mnie osobiście to ruszanie NIE RUSZA... szkoda!!!! RUSZY MNIE jak pojawi się jakaś NOWA JAKOŚĆ na PILSKU... jest szansa na to ???? zanim się zestarzeje ????

No jakto toy toye są po dwa a były pojedyńczo i gratisowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no....: musiał by zapowiadać pogodę zgodnie z prognosą, ale jakże inny byłby sposób interprtacji np: styczeń: "jutro na południu kraju fatalna pogoda temperatura + 14 stopni, bezchmurne niebo i słońce...... w kolejnych dnaich możemy się spodziewć znacznej poprawy pogody .... już od środy trmperatura zacznie spadać w nocy -9 w dzień -6 a w czwartek intensywne opady śniegu. I tak wspaniała aura portwa co najmniej przez następne 2 tygodnie.... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha,ha,haaaa.....SB już do mnie śmiga prosto z Pilska:D

:eek: Tulu wulgaryzmów przez telefon dawno nie słyszałem:o

Jacku włącz jednak znienawidzoną przez nas cenzurę bo jak On się dorwie do kompa to nie wiem czy będzie się umiał powstrzymać.

Może lepiej niech to opisze Wituś bo razem byli.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście GAT znowu wykazał się wyskoką nieodpowiedzialnością!!!

Nikt do dzisiaj do godziny 8:30 nie zadał sobie trudu aby rzucić trochę śniegu na peron do przechodzenia przez bramki. Kernety terminowe 65 zł sprzedane ośrodek ma działać od 8:00 a na Hali Szczawiny dopiero bieganina obsługi GAT tu cosik dokręcić, tu stuknąć, no i oczywiście najważniejsze czytniki do kart powiesić!!

No to w końcu o 8:45 ruszamy z Szczawiny na Miziową trasa pod orczykiem to rozpacz kamienie, ziemia, trawa i tu też nikt nie pomyślał żeby z lasu śniegiem podreperować tor, bo po co!

Wyciąg z Miziowej na Pilsko stoi, pytamy kiedy ruszy?: smutni panowie z oczami tenskniącymi za rozumem informują nas że za 15 minut, a ja na to że mam karnet na cały dzień i od 8:00 powinien chodzić ten wyciąg: ale gość wogule nie wie o czym ja do niego rozmawiam:(. Z 15 minut robi sie godzina i znowu ten sam rytuał nikt nie ma prawa wejść na wyciąg do puki nie zostanie zamontowany skaner kart, tu takowy jest instalowany przy pomocy sznurka do snopowionzałki.

Przygotowanie tras: jeden raz ratrakiem przejechane, śnieg wogule nie ubity, tak zwanej srtuktury po lemieszu ratraka popularnie zwanej sztruksikiem albo tarką nigdzie nie spotkałem, zwykłe wertepy po gonsienicach ratraka.

Aper ski: Schronisko na miziowej zamknięte na 4 spusty, szałas obok schroniska również- chłodno, głodno a do domu daleko.

Co chwile na którymś słupie wisi chłop i dupnym perlikiem(młot) wali, a pogłos na Pilsku jak w Kuźni:D .

Na stronie internetowej prywatnego krzesła Baba jest info

Warunki śniegowe dobre. Zapraszamy!

co również jest kłamstwem, bo warunków to tam nie ma nawet trudnych, jest bardziej czarno niż biało!

JC posłałem kilka fotek może krórąś zamieści tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...