Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gogle Brenda


cygnarkuba

Rekomendowane odpowiedzi

kazda pliszka swój ogonek chwali:)...ale tak poważnie,szkło moim zdaniem najlepsze jest czerwone bo najbardziej uniwersalne na dzień i przy sztucznym oświetleniu...i raczej kup typowe gogle,bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Gogle Brenda

Ja mam okulary brenda z polaryzacją i nie zamienił bym ich na zadne inne model 8169.

Kupiłem tez gogle brenda drem z polaryzacją zółtą i powiem szczeze ze nie wieze na własne oczy polaryzacja rozjasnia tak ze widac wszystkie muldy nie równosci na stoku super widac w pochmurny dzien i przy oswietlonym stoku w nocy zawsze miałem problem kiedy jezdziłem w nocy lub w pochmurny dzien te gogle to rozwiązały dałem za nie 260 zł i powiem ze miałem uvexa carrere alpine i wszystkie miałe jakis defekt a to za ciemną szybe albo za jasną POLARYZACJA w goglach BRENDA rozwiązała wszystkie problemy. Polecam wszystkim gogle brenda drem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gogle i okulary Brenda

Ja mam okulary brenda z polaryzacją i nie zamienił bym ich na zadne inne model 8169.

Kupiłem tez gogle brenda drem z polaryzacją zółtą i powiem szczeze ze nie wieze na własne oczy polaryzacja rozjasnia tak ze widac wszystkie muldy nie równosci na stoku super widac w pochmurny dzien i przy oswietlonym stoku w nocy zawsze miałem problem kiedy jezdziłem w nocy lub w pochmurny dzien te gogle to rozwiązały dałem za nie 260 zł i powiem ze miałem uvexa carrere alpine i wszystkie miałe jakis defekt a to za ciemną szybe albo za jasną POLARYZACJA w goglach BRENDA rozwiązała wszystkie problemy. Polecam wszystkim gogle brenda drem.

Edytowane przez qubq12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Brenda to badziew , więc zakup odradzam

lepiej kup coś z Uvexa, Carrery itp.

ja mam uvexa - srednio jestem z nich zadowolona, maz ma brende i bardzo sobie chwali ... a i tak o ile nie sypie jezdzimy w okularkach /arctica s49 - klasa za sensowna cene i na caly bozy rok !!/ i jest rewelka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się wątek przypomniał:)

ja kiedyś popełniłem:mad: zakup gogli firmy Brenda i po piewszym wypadzie na narty miałem ich serdecznie dość - parowały niemiłosiernie ( a były podobno anti-fog:confused:), także jakość wykonania okazała się fatalna - m.in. problem z wychodzącą gąbką z otworów wentylujących szkła.Próbowałem to reklamować , ale bezskutecznie.Był to mój pierwszy i zarazem ostatni zakup wyrobów tej firmy i tyle . Wolę trochę dołożyc (chociaż to rzecz względna z tym dokładaniem bo jest takie powiedzenie : co tanie to drogie:rolleyes: ) i kupić produkt uznanej firmy , która swoją technologię rozwija od kilkudziesięciu lat , niż eksperymentować z pseudopolskimi firemkami typu Brenda , dla których fabryczki w CHRL ,gdzie temat kontroli jakości nie istnieje, tłuką zwykłą masówę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to mój pierwszy i zarazem ostatni zakup wyrobów tej firmy

Nie zarzekaj się:rolleyes:,

Okularów przeciwsłonecznych tej firmy używam od lat...... 10(co najmniej), raz tylko w tym czasie ich zdradziłem, ale powrót syna marnotrawnego był szybki:cool:, więc okularki mogę polecić są super i nie gubią się:P, tak jak te z stacji CPN za 15 pln:D.

Jednak jeśli chodzi o Gogle to pozostanę Carrerowskim i Uveksowskim konserwatystą:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupię:cool: chociażby były w promocji -90%:)

jestem uczulony na tę markę po reklamcji (i sposobie jej załatwienia) tych nieszczęsnych gogli:mad:

Jeżeli załatwiali Twoją reklamację na poziomie w jaki ze mną rozmawiał na ispo właściciel marki, to Ci współczuję.

... dla mnie ta marka nie istnieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja naprawde od czasu jak kupilam uvexy /jakies 1,5 sezonu temu/ sie zrazilam do tej jakze renomowanej marki !! ledwo je zaloze to juz paruja ... za nic sie z nimi nie da dojsc do ladu i skladu !! a niby model "wypasiony" sonic ... nie mozna nic generalizowac ... po prostu jednemu pasuje cos co innemu za nic na swiecie nie bedzie odpowiadalo ... BADZMY INDYWIDUALISTAMI !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo krytykujecie markę Brenda,a ja właśnie kupiłem córce kask tej marki z serii Wolf i zaczynam mieć obawy przed ewentualnym upadkiem.Gogle co najwyżej mogą zaparować albo uwierać ,a kask to jednak ważny element bezpieczeństwa na stoku,zły kask może stanowić zagrożenie zamiast ratować.Napiszcie proszę,jeśli macie takie informacje coś o w/w kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...