Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody dla amatorów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to są zawody amatorów :) Najlepszych ale wciąż amatorów.

pozdówki

hmm

niektórzy z nich to tacy "amatorzy" jak ze mnie "zawodnik":) i pewnie mogliby z powodzeniem ścigać się z naszymi "profi";) tylko , nie wiem czy oni są tacy dobrzy , czy też nasi "zawodowcy" sa po prostu do du.... tzn. słabi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim taka dyskusja nie ma sensu... skonczyli kariere albo sporo trenują wiec są AMAOTORAMI! nikt nikomu nie może zabronić startować, od tego są włąsnie takie zawody a nazwa ? dopóki są to MP to wszystko sie kręci i niech tak zostanie ;)

Oki , spoko:)

tak tylko zastanawiałem się głosno nad słowem "amatorskie" ;)

to że dziewczyny i chłopaki (w różnym wieku ) chcą sie ścigać to fajnie i że potrafią to robić to też fajnie , tylko że czasem to słowo "amatorskie" trochę może niektórych zmylić;)

ale np takie "mistrzostwa polski drogowców w narciarstwie" to są chyba w formule "open":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

SkiForum nikogo nie przegania. Zawody nazywały sie SkiForum ale były dla wszystkich i mysle, że są po prostu Nasze czyli wszyskich fajnych ludzi, pasjonatów narciarstwa.

Myslę, że wszystkim by na dobre wyszło gdybysmy pokombinowali jak połaczyc siły i zrobic np. ligę forumową a nie zastanawiać sie nad tym kto kogo przegania bo nikt sie tu chyba nie ściga;):)

Pomysł jest.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hiehiehie dobrze się ta reklama drzwi wkleila ,teraz już wiem gdzie pukać.

A z całkiem innej beczki, osobiście mnie to zawiodło, że z własnego zjazdu, gdzie w końcu pokazalo się więcej ludzi, nie ma najnormalniejszych w świecie wyników. Niestety skiforum zaczyna Nas przeganiac we wszystkim.

Mój drogi! Zawody nie były organizowane przez Nas tylko była to impreza komercyjna, której patronem był skionline.pl.

Jako, że organizator, mimo moich próśb, nie dostarczył wyników zawodów nie możesz twierdzić, że Nasze forum jest kiepskie.

Po drugie z Waszych i Twoich wypowiedzi można jednoznacznie stwierdzić, że spotkanie byłą miłe, a zabawa przednia. Więc jeżeli do pełni szczęścia potrzebne Ci są wyniki, to przepraszam, ale ich nie będzie!

Czy do burzy Twój obraz spotkania i wspólnego nartowania? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi! Zawody nie były organizowane przez Nas tylko była to impreza komercyjna, której patronem był skionline.pl.

Jako, że organizator, mimo moich próśb, nie dostarczył wyników zawodów nie możesz twierdzić, że Nasze forum jest kiepskie.

Po drugie z Waszych i Twoich wypowiedzi można jednoznacznie stwierdzić, że spotkanie byłą miłe, a zabawa przednia. Więc jeżeli do pełni szczęścia potrzebne Ci są wyniki, to przepraszam, ale ich nie będzie!

Czy do burzy Twój obraz spotkania i wspólnego nartowania? :confused:

Mój Drogi!

Nie ma to jak narażać się się adminowi :)

Nie burzy obrazu spotkania. Było fajnie, poznał się ludzi.

Ale burzy mój obraz tego forum oraz jego szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

SkiForum nikogo nie przegania. Zawody nazywały sie SkiForum ale były dla wszystkich i mysle, że są po prostu Nasze czyli wszyskich fajnych ludzi, pasjonatów narciarstwa.

Myslę, że wszystkim by na dobre wyszło gdybysmy pokombinowali jak połaczyc siły i zrobic np. ligę forumową a nie zastanawiać sie nad tym kto kogo przegania bo nikt sie tu chyba nie ściga;):)

Pomysł jest.

Pozdrowienia serdeczne

Popieram MITKA!!!!!

Bo nasze towarzystwo robi sie zabufane w sobie:(

Edytowane przez RACECARVERR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi! Zawody nie były organizowane przez Nas tylko była to impreza komercyjna, której patronem był skionline.pl. :confused:

Mitek - no zawiodłeś mnie straaaasznie - w ramach "podziękowań" chyba kupię Ci widły, żebyś tą kasę w piwnicy mógł "przewracać", coby Ci nie zgniła ;).

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak frekwencja na zawodach skiforum była WIELKA!!!!! przeszło 120startujących i było naprawde fajnie czego jesteśmy przykładem paru forumowiczów z skionline i powiem to na głos MITEK dziekował forum skionline że ktos przyjechał i to na głos przy rozdaniu nagród!!!!!!!! i za te zawody wielki szacunek dla Mitka :) Barti

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...