Narty - skionline.pl
Jump to content
fantom

Szkolenie maluchow

Recommended Posts

3 minutes ago, Mitek said:

Miałem jeszcze niedawno deskową gumę ale Kacper gdzieś ja spylił chyba, .... chociaż, teraz to już nie wiem, może gdzieś ma. Nie mam zdjęcia ale kojarzysz fumy Desek te z płomieniami?

Kojarzę, widziałem ostatnio takie na zawodach o Puchar Mazowsza ;) Popatrzę, popytam, może się coś znajdzie dla nas na przyszły sezon. Teraz to bym musiał brać na wyrost bo w sumie nie wiadomo ile młody podrośnie przez lato.

my mamy gumy klubowe beyondx. Guma dla dziecka to "must have" - dodaje 10pkt do lansu. Ale poważnie to dla dzieci jest bardzo ważne, że cały klub jest jednakowo ogumowany na treningu czy zawodach. Do tego w kolejkach do wyciągów tłum się sam rozstępuje, by przepuścić "zawodników".

• Haha 2

Ale pięknie! My planowaliśmy w tym roku zacząć przygodę z nartami, ale nie do końca wyszło tak jakbyśmy chcieli :D Za to już pewne jest, że od nastopnego sezonu ruszamy z nauką całą rodziną. Trochę zastanawiamy się czy inwestować w sprzęt czy wypożyczać. Jeśli o mnie i żonę chodzi myślimy o tym drugim wariancie, natomiast córce chcemy kupić odpowiedni sprzęt, żeby ćwiczyła. Tylko czy koniecznie musimy wybrać się do sklepu stacjonarnego, żeby wszystko dobrać? Bo mówiąc szczerze znalazłem świetnie wyposażony sklep online https://www.nartywarszawa.pl/ i najchętniej kupiłbym wszystko co potrzeba i tylko czekał, aż komplet dotrze do domu.

• Haha 1

9 godzin temu, andrzej98 napisał:

natomiast córce chcemy kupić odpowiedni sprzęt, żeby ćwiczyła

lepiej pożycz bo nie wiadomo czy jej się spodoba

Koniec sezonu w Kaunertal, co dzień inna pogoda, od mrozu i widoczności na 20m do pełnej lampy. Uzbierało się 40 dni treningowych w pierwszym klubowym sezonie, ponadto wykrystalizowała grupa 8-9 latków z Wrocławia z potencjałem i ochotą na więcej. W związku z tym poszukujemy na przyszły sezon nowego, ambitnego i dyspozycyjnego trenera, który poprowadzi nasze dzieci sportowo. Wsparcie moje i KN Wrocław, do którego zarządu dołączyłem w tym roku gwarantowane. Klub jest zorientowany ambitnie, dość powiedzieć że najstarszą grupę prowadzi Kasia Karasińska. Zainteresowanych proszę o kontakt 

• Like 1

może ktoś polecić wyjazd sylwestrowy (najlepiej w Alpy) ze szkoleniem dzieci 8-10 letnich ?

Edited by Jeeb

59 minut temu, Jeeb napisał:

może ktoś polecić wyjazd sylwestrowy (najlepiej w Alpy) ze szkoleniem dzieci 8-10 letnich ?

Folgarida ma fantastyczne szkółki i funpark dla dzieci, właściwie Folgarida jest typowo rodzinna, choć i czarne trasy dla ojca/dziadka też się znajdą. Pan @leitner również tam był i może potwierdzić :). Szółki znajdują się przy górnej stacji gondoli, tej na górze, tam też masa barów, restauracji, a wyżej słynna wyśmienita knajpa u Fabio z polskimi szalikami klubowymi, Fabio trochę zna polski.

• Like 1
  • Thanks 1