Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Freeski w TVP2


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny z Kawa czy herbata mają pewną swobodę w wyborze i realizacji tematów. W końcu rozmowa z freestilowcami równie dobra jak z ornitologiem czy specem od wystroju wnętrz. Dzięki temu mogą "przemycić" nieco narciarstwa na ekrany.;)

Niestety nie ma to żadnego przełożenia na zwiększenie przychylności TVP dla narciarstwa. Wiem o wielu nieudanych próbach zapraszania ekip naszej telewizji nawet na zawody takie jak polska edycja Fis CC.

Brak zainteresowania!:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej tak niż jak w tvn-ie:D pokazali kiedyś w dzień dobry tvn test konsumencki nart i wyszlo z tego ze np fisher wc sc jest nartą wręcz wymarzoną dla początkujących adeptów narciarstwa :D:D

OT.

Jacku jak byś mógł wyślij mi namiar na tego koleszkę z gliwic co odbarczanie buta robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że w ogóle we wszystkich telewizjach narciarstwo jest traktowane po macoszemu?

Niestety nie ma to żadnego przełożenia na zwiększenie przychylności TVP dla narciarstwa. Wiem o wielu nieudanych próbach zapraszania ekip naszej telewizji nawet na zawody takie jak polska edycja Fis CC.

Brak zainteresowania!:mad:

nie będzie to pocieszające ale to samo dotyczy motocross-u :( może nawet w większym stopniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie to pocieszające ale to samo dotyczy motocross-u :( może nawet w większym stopniu ...

Pewnie masz rację (tego sportu nie uprawiam, więc nie mam zdania) ale ilu ludzi jeździ na nartach a ilu cross?

Narciarstwo to sport masowy w naszym kraju, tylko w TVP to jakaś nisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a smigasz na jakiejs furze czy tylko fanem jesteś?

ee za stary na to jestem ;) jak bylem piekny i mlody to w klubie sie jezdzilo, pozniej to rekreacja tylko... 3lata temu sprzedalem moja kochana kaweKX i do tej pory nic ... ale jak sie odkuje finansowo to napewno jakas zabawke do rekreacji kupie gorek ci u nas duzo a nawet kamieniolom mamy wiec mozna poszalec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja
Programik fajny, nigdy bym nie obejrzał, gdyby nie ta opcja dodawania filmików.

Mam takie pytanie, może banalne, ale jak przenosić materiał z TV do YouTube - chyba trzeba nagrać na dvd najpierw i poźniej do netu?

Najlepiej zapisywać materiał na dysku przy pomocy karty tv. Oprogramowanie karty posiada odpowiednie kodeki, więc można nagrać program w mpeg2 i taki bez problemu umieścić w ju tubie czy innym goglu. Dvd deczko komplikuje sprawę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja

Dlaczego poza zasięgiem? Karta tv kosztuje... sprawdzam... od stówki w górę. Instalacja jest banalna, jedynie trzeba do kompa kawałek kabla z anteny doprowadzić i ustawić kanały jak w telewizorze i już można nagrywać i ładować do neta ile się chce.

Co do zawodów, to jakoś nie pomyślałem. Czy dobrze wyczytałem, że to gala zrobiła tę olimpiadę? Jeśli tak, to niebawem jakieś zarody zrobi pudelek, a wtedy na pewno będę. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja

A i jeszcze miałem dziś bardzo ładną koleżanko-kursantkę, która przyjechała specjalnie z Kielc celem podszkolenia się w zakręcaniu na stalkantach, więc nie mogłem odmówić i troszkę pomarzłem na śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...