Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj ruszało o 8:00 to była od zawsze kardynalna przewaga i zaleta COS Skrzyczne nad innymi ośrodkami narciarskimi i chyba jedyna...

Dla mnie ta przewaga nad innymi to czarna FIS,resztę przemilczę... :D

Skrzyczne rusza o ósmej,ale jak będziesz np.7.40,od razu będziesz wyjeżdżał do góry.

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR-miodzio!!!!!!

Velka Raca dzisiaj równo, zimowo(rano na dole -6,o godz 12: -1) i bez kolejek-do 12 Dedovka na biezaco do krzesła ,Lalily-twardo cały czas,jak zawsze na biezaco do krzesła-karnet do 12 only 12.5 euro!!!!!

Swietne warunki!!!!!!!

dsc00392.jpg

dsc00396.jpg

dsc00394g.jpg

Zima na całego!!!!!

Sniegu jest naprawde masa jak sie nic nie wydazy to jezdzic bedzie mozna spokojnie do swiat ale patrzac na www.twojapogoda.pl to nie wyglada to rózowo.

Edytowane przez damiantychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR

Witam

@damiantychy- ładne warunki miałeś na Dedovce, Marguśka chodziła ?

@mea-obojętnie gdzie podjedziesz możesz się przemieszczać po całym ośrodku.

Oczywiście w weekend bo w tygodniu Laliky stoją :o.

Ja podjechałem pod Laliky bo wszyscy przede mną skręcali na Dedovkę :P

pozdrawiam Torres

P.S-dzisiaj Kiczera -pogoda fajna, stok tak sobie przygotowany (znam Takich co by "wyszli" po pierwszym zjeździe.

Testowałem K2-Moto Cross 167 cm -fajnie :-)

Edytowane przez Torres
P.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustroń Czantoria.

Ekipa się uparła i... dobrze!

Pogoda przyjemna,choć znów słońca nie było,ale za to delikatny mrozik dbał o dobre samopoczucie.Na szczęście żadnej mgły. :) Przy dole nawet na plusie,przez co trochę ciężki ten śnieg.

Ta w ogóle sztruksiku już niewiele liznąłem,bo trochę za późno przyjechaliśmy,ale nawet po południu było dobrze,przynajmniej jak dla mnie(i mojej ekipy),trudno było mówić o muldach,może poza jednym stromszym przewężeniem(tam dla odmiany tragedia!).Kamieni nie zobaczyłem,no może 2 sztuki na tej niebieskiej.

Pierwsze wrażenie pozytywne-zajebiste krzesło!Powolutku i delikatnie podjeżdża pod nogi,a następnie dostaje kopa i nieźle zasuwa!Chyba po raz pierwszy jeździłem takim fajnym. :rolleyes: Gdyby takie na Pilsku pobudowali...

Ruszamy na początek na traskę niebieską,część ekipy jeszcze się uczy.Jak wskazuję kolor,powinna ona być łatwiejsza od czerwonej... Trudno nie jest,ale tylko szeroki początek zasługuje na uwagę,reszta to bezsensowna przecinka przez las,coś jak Ondraszek na Skrzycznem.Żeńska część ekipy uznała ją nawet za niebezpieczną(nie dziwię się).Na koniec jak się nie rozpędzisz,to staniesz i będziesz mógł się dowiedzieć,jak "kondyche" musi mieć Justyna Kowalczyk... :D Wszyscy zgodni(nawet uczący się)-jedziemy na czerwoną!Tutaj rewelka-szeroko,w miarę równo(poza krótkim stromszym zwężeniem),można było sobie "popuścić".Wszystkim się podobało i nawet uznali ją za łatwiejszą od niebieskiej! :P

Niestety ta przyjemność kosztuję-10 wyjazdów 60 zł(choć podobnie jak na Skrzycznem),6 wyjazdów 40 zł.Jest jeszcze czasówka,ale za 3 godz.60 zł!Cały dzień to stówa! :eek:

Ale miałem szczęście i za pierwszym razem jakimś cudem wszedłem nie tracąc punktów! :confused: Może ktoś przede mną odbił i się wycofał?Darowanemu koniowi nie ... :D Później ta sama historia przydarzyła się koledze...

To nie koniec,"najlepszy" jest parking,tutaj pobiłem własny rekord ze Skrzycznego-13 zł!Gdybym cały dzień jeździł,to sam parkin kosztowałby chyba zgrzewkę pewnego wspaniałego trunku... :mad:

Dzień bardzo udany!!!Nic a nic nie żałuję!!! :)

PS.Najechał na mnie jakiś snowboardzista,oczywiście żadnego przepraszam nie usłyszałem... Chwilę później złoiłem mu skórę... :cool:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie pozytywne-zajebiste krzesło!Powolutku i delikatnie podjeżdża pod nogi,a następnie dostaje kopa i nieźle zasuwa!Chyba po raz pierwszy jeździłem takim fajnym.

:D

Wiesz a są jeszcze takie co nie trzeba podchodzić pod nie tylko jest pod nogami przenośnik taśmowy który zawiezie Cię w odpowiednie miejsce, i to nie koniec niespodzianek... siadasz a tu pod dupką mięciutkie obicie niczym Kler... i to dalej nie koniec... ruszasz i po chwili czujesz ciepełko w dupkę... wieje mrozi żaden problem sięgasz ręką ponad głowę i zamykasz panoramiczną osłonę która ochroni Cię przed wszystkimi niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi:), niestety ów urządzenie tak zapier...a że szybko kończy się przyjemność podróżowania nim...:)

Jednak na Twoim miejscu nie czekał bym ma moment aż będzie można zaznać takich przyjemności w drodze na Miziową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Wiesz a są jeszcze takie co nie trzeba podchodzić pod nie tylko jest pod nogami przenośnik taśmowy który zawiezie Cię w odpowiednie miejsce, i to nie koniec niespodzianek... siadasz a tu pod dupką mięciutkie obicie niczym Kler... i to dalej nie koniec... ruszasz i po chwili czujesz ciepełko w dupkę... wieje mrozi żaden problem sięgasz ręką ponad głowę i zamykasz panoramiczną osłonę która ochroni Cię przed wszystkimi niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi:), niestety ów urządzenie tak zapier...a że szybko kończy się przyjemność podróżowania nim...:)

Jednak na Twoim miejscu nie czekał bym ma moment aż będzie można zaznać takich przyjemności w drodze na Miziową :D

:D:rolleyes:

Nie będę czekał,w przyszłym roku ruszam w Alpy! ;) To raczej pewne!Tak sobie tylko myślę,że jak zobaczę takie wyciągi,takie trasy to ja chyba na wstępie dostanę orgazmu... :D No cóż,odzież da się wyprać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:rolleyes:

Nie będę czekał,w przyszłym roku ruszam w Alpy! ;) To raczej pewne!Tak sobie tylko myślę,że jak zobaczę takie wyciągi,takie trasy to ja chyba na wstępie dostanę orgazmu... :D No cóż,odzież da się wyprać... :D

Takie obrazki mówiąc oględnie na dzień dzisiejszy już nie są mi obce, a i tak dostaję orgazmów.... piszę w liczbie mnogiej bo to wielokrotnie przeżycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest szansa, że będzie mgła i ciągły opad śniegu wtedy niewiele zobaczysz i nie spalisz się w blokach:D Ale w innym wypadku możesz doznać szoku i nie być zdolnym do jazdy z powodu opadnięcia szczęki:D

Takie obrazki mówiąc oględnie na dzień dzisiejszy już nie są mi obce, a i tak dostaję orgazmów.... piszę w liczbie mnogiej bo to wielokrotnie przeżycie :D

Mam nadzieję,że "przyjaciółka" mgła zostanie w Polsce i będę mógł zaznać pełnię przyjemności.Ale jak trafię,to pewnie będę musiał sobie kupić więcej z ubioru... :D Nie mogę się doczekać!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUffff, wreszcie udało mi się wrócić z nad morza... więc dzisiaj obowiązkowo wyjazd a narty :D

Wyjazd z KRK "prawie" z samego rana, prawie bo jechałem z żoną i znajomymi więc nie dało się skoro świt. Bądź co bądź narty zapiołem o 9:30 na Rusin-Ski.

Rusin-Ski - stok dobrze przygotowany, rano twardo i sztruks, szeroko ale płasko i krótko :(. Byłem tam pierwszy raz i po relacjach na forum spodziewałem się trochę większego nachylenia... Zjechaliśmy 5 razy na dół i zapadła decyzja o zmianie miejscówki...

11:00 czekamy już w kolejce do wyciągu w Jurgowie. Warunki podobne jak na Rusinie, ale stok bardziej wymagający i jazda zdecydowanie lepsza. Kolejka do krzesła na ok 5 min, więc jeszcze do przeżycia. Od 14-tej już bez kolejki. Był również Bobic z centrum testowym Dynastara, niestety nie udało nam się spotkać, co podjechałem pod namiot to akurat go nie było :confused: Dodatkowo można było pooglądać zawody. Wzdłuż orczyka rozłożony był gigant i paru znanych ścigantów przybyło.

Generalnie udany dzień. Warunki na Podchalu bdb!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze,że nie było tłoku,ludzi naprawdę mało!Ani razu nie staliśmy w kolejkach,

...

Kolejna irytująca rzecz,to parking... znów 12 zł! :mad:

parking 10 pln tuz pod krzesłami, prywatna posesja przed serwisem w drewnanej budzie - tez byłem i własnie tyle za caly dzien zapłaciłem

a co do ludzi to byłem lekko zszokowany:eek::D, weekend a tu puste krzesła i orczyki przy fisie nawet w okolicach południa. a pogoda brzydka nie byla:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powrót z weekendu na Rusin-Ski.

W odpowiednim dziale będzie fotorelacja.

Warunki - jak SKIer napisał.

Ludzi po 16.00 było UWAGA 25 osób !!!!

Warunki: 1 klasa. I mała obniżka posezonowa.

Szkoda, że płasko, ale za to można pojeździć w każdym, kierunku,. wzdłuż i wszerz, w poprzek ile wlezie ;)

Spotkałem,a raczej mnie spotkał Pax. Pozdrowienia :)

szeroko ale płasko i krótko

1. szeroko - TAK

2. płasko - bywa gorzej (Witów...)

3. krótko - bodajże 800m - naprawdę nie jest źle ;)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis spedzilem dzien w Szczyrkowskim skansenie jezdzac to Golgota to małe Skrzyczne i tak w kółko warunki ogólnie OK ludzi mało karnet od 13 na jazdę wieczorną 35 zł ( i tu spotkało mnie ogromne zdziwienie o godzi.18 karnet się kończy a stok dalej czynny, coś tu nie hallo mozliwośc dokupiemnia jedynie punktów bo nie ma czasowego po godz 18) po przejechaniu ratraków po Golocie warunki znacznie się poprawiły co nieoznacza ze w dzien bylo żle, ogólnie dzień muszę zaliczyć do udanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...