Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto w Polsce na narty?


Raceman

Kto w Polsce na narty?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w Polsce na narty?

    • tak
      39
    • nie
      15


Rekomendowane odpowiedzi

tragiczna statystyka:eek:....ale trudno się dziwić:o...oczywiście część sezonu będę jeżdził po polskich stokach:(

P.S...tylko Panie i Panowie nie przesadzajcie z tym hurra optymizmem alpejskim...piszcie prawdę,bo pytanie Racemana według mnie brzmi...kto będzie jeżdził w Polsce na nartach...ale nie tylko w Polsce...jeśli żle zrozumiałem to proszę mnie poprawić...bo ja mam na myśli "wyjazdy mieszane"?...trochę tu i troche tu i w moim przypadku trochę na Słowacji(2 tygodnie).....

Edytowane przez pax53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zarzekam, jak będą bardzo dobre warunki i będę miał przesłanki ku temu aby sądzić że np. w Korbielowie, czy Szczyrku są przygotowane trasy to dlaczego nie miał bym wskoczyć w samochód i nie pojechać tam pośmigać, tym bardziej że w Szczyrku jestem w 25 minut a w Korbielowie w 45, a po drodze do Korbielowa 15 minut jazdy od domu mam Żar:)

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałem w innym wątku, że lubię po pracy czasem gdzieś wyskoczyć i pośmigać, więc będę korzystał z oferty polskich stoków, bo nie wyobrażam sobie wieczornego wyjazdu nigdzie dalej. W zeszłym sezonie często zaglądałem np do Laskowej czy Rabki a dojazd z Krakowa zajmował mi max 45 min. Nie wyobrażam sobie natomiast weekendowych wyjazdów do polskich "kurortów"...

Tak czy inaczej głosuję na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TZN miałem napisać , kto spędzi urlop narciarski...

ps. wybaczcie , po prostu zawaliłem.

ps1. ale glosujcie tak jak to rozumiecie.

Więc tak reasumując: jeżeli chodzi o nartowanie w Polsce to maksymalnie 2 godziny drogi mogę się oddalić od domu do Białki lub okolic, ale na pobyt w żadnym polskim ośrodku na pewno się nie zdecyduję bo nawet jak bym miał jechać na 2 dni to jadę w Alpy, a co tam na dwa i na 1 dzień też sie zdarzyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyka się trochę zmieniła:D:D:D....poprostu większość z nas odwiedzi polskie stoki...tylko jak napisał SB...kwestia na jaki czas(termin)....na tydzień,2 tygodnie czy na 4 godziny....myślę że to kwestia geopolityczna:D...kto gdzie mieszka...bo jak ma jechać 400 km to już pojedzie 450 km i...na Słowację....lub dołoży jeszcze 500-600 i na "normalne" warunki narciarskie w Alpach....tak więc jak komu pasuje czasowo i finansowo....a chyba bardziej czasowo....bo tego mi osobiście brakuje najbardziej:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowy lub wieczorny wyjazd na stok w okolicach domu to głosuję na tak, ale urlop w polskich ośrodkach to już zdecydowanie nie.

Ja z chałupki do Szczyrku mam ok. 420 km, Korbielowa 460 km to jak mam być w okolicach B-B to mogę śmignąć jeszcze kilka setek autkiem i jestem w Alpach tylko pod jednym warunkiem, że mam trochę więcej czasu niż 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzę

powinno być tak:

MARZĘ o tym żeby przydarzył mi się taki sezon jak zeszły

w grudniu Schladming 3dni

po sylwestrze na Bani 5 dni w Białce T. (to nie koniecznie)

w styczniu Marilewa 6 dni

w marcu SkiAmade 4 dni

w kwietniu Turracher Hohe 1 dzień

innych wypadów jednodniowych nie wspomnę,bo większość była nie udana

Inaczej mówiąc raz w miesiącu począwszy od Listopada do Kwietnia

chciałbym być w Alpach,mogą to być czterodniowe wyjazdy

:D i tak by mi sie pysk śmiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowalem zanim doczytalem,ale mniejsza o to.Troche urlopu na polskich stokach spedze,bo urlopu mam 180 dni w roku:D.Na pewno czesto pojawie sie na swoim Telegrafie(o ile nie zagrodza:D:eek:).Fakt,ze to nic wielkiego,ale do slalomu wystarcza.No i gdzies tam jeszcze sie pewnie wybiore,tak jak Mysiek zauwazyl chociazby na spotkanie(czyli najpewniej do Hecznarowic:D:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku jeżdzę do Zieleńca i bardzo sobię chwalę . Mieszkam w najwyżej położonej wiosce w Polsce. Wieczorem super jak w Bawarii. Można się z fajnymi rosjanami wódki napić . A teraz będą jeszcze dwie nowe kanapy no super tereny dla dzieci .Dla rodzin super miejsce a i jeszcze aquapark w Kudowie . Napewno w czasie ferii 2 tygodnie z dziećmi. Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w polskie gory na pewno. niestety finansowo nie moge sobie pozwolic na cos bardziej ekskluzywnego. pewnie bedzie jak co roku jaworzyna i pozniej pilsko, moze jeszcze szczyrk? golgota nie jest taka zla:D

Przemyśl Słowację. Może być taniej niż na Pilsku a zadbanie stoków nieporównywalne. W okolicy 100km od Korbielowa masz ogromny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wrócę do głównego tematu ;)

i przyznam się że bardzo żadko śmigam po Polskich stokach. Jeżdżę do oddalonej kilkadziesiąt kilosów malutkiej Wieżycy gdzie się kręci 4 skręty na zjazd :D

Rzadko śmigam po PL bo po prostu jadąc z Gdańska nie ma dla mnie różnicy czy jadę do Austrii czy w Tatry. Czasowo może być nawet szybciej przez Niemcy do Austrii niż przez wertepy na południe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...