Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS w Soelden


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wymagajmy przynajmniej średnich , dolno średnich poziomów naszych reprezentantów w zawodach w których startują ! Zdaję sobie sprawę że daleko nam do alpejskich krajów, no ale choć troszkę można wymagać. Bo jak nie to po jakiego diabła nam ten PZN?

PS. przynajmniej tak jak skoczkowie , widać ich...(nie licze Adama!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre,ale nie będzie transmisji PŚ z Solden w Eurosporcie i Eurosporcie2,znalazłem tylko w ORF 1.RAI też nie pokaże.:(

Na szczęscie mam ORF1:) tylko ze bede musiał poświęcić na te zawody wykłady na uczelni:) Ale faktycznie ze jest to przykre, inauguracja PS i nie ma relacji:(

Kurde! Jednak nie mam ORF 1:(

Edytowane przez szparaa
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS w Eurosporcie

Dzwonił do mnie Tomasz Kurdziel i przekazał, że w najbliższą sobotę i niedzielę będzie racjonował dla nas na antenie Eurosport giganty z Soelden.

Przekazał także optymistyczną informację, że Eurosport będzie transmitował wszystkie zawody z Austrii, czyli zobaczymy także nocny slalom w Schladming oraz zawody w Kitzbuehel.

Ja tylko dodam, że wyniki Live będzie można śledzić w dziale Sport:

gigant kobiet:http://www.skionline.pl/sport/?co=wyniki_live&id_live=5208

gigant mężczyzn: http://www.skionline.pl/sport/?co=wyniki_live&id_live=143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie Tomasz Kurdziel i przekazał, że w najbliższą sobotę i niedzielę będzie racjonował dla nas na antenie Eurosport giganty z Soelden.

Przekazał także optymistyczną informację, że Eurosport będzie transmitował wszystkie zawody z Austrii, czyli zobaczymy także nocny slalom w Schladming oraz zawody w Kitzbuehel.

Ja tylko dodam, że wyniki Live będzie można śledzić w dziale Sport:

gigant kobiet:http://www.skionline.pl/sport/?co=wyniki_live&id_live=5208

gigant mężczyzn: http://www.skionline.pl/sport/?co=wyniki_live&id_live=143

No to świetnie!:D:D A powiedziałeś mu żeby pozdrowił na antenie wszystkich skionlinowców?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!!

Jak pamiętam to już ładnych kilka lat Eurosport nie miał praw do transmisji zawodów z Austrii i co roku musiałem kręcić anteną przez pół nieba żeby coś uchwycić. W tą sobotę nareszcie bezstresowo (oj żebym nie wykrakał) ;)

Tym co nie są na bierząco dam jedną radę. Jak planujecie oglądanie zawodów w Eurosporcie to upewnijcie się na stronie Fis-u o której tak naprawdę zaczynają się zawody. Eurosport potrafi zrobić sobie jaja.

Np. zawody startują o 10.00 a w Eurosporcie transmisja jest o 11.00 bo wcześniej akurat jest biathlon albo inny tenis. Ale jak się biathlon skończy przed czasem to nie poczekają do 11.00 tylko dają wcześniej i jak sobie człowiek włączy o 11.00 to się załapie na samą końcówkę. Nabrałem się tak już kilka razy i nieźle się wkurzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos eurosportu to rzeczywiście często bywa tak, że transmisje są poprzesuwane i to można zrozumieć bo czasami nie da się przewidzieć ile dane wydarzenie potrwa. Najgorzej, jak zamiast porządnej transmisji lajf puszczą sobie jakieś eurogole, skaczące konie albo dziadków w białych czapeczkach próbujących trafić sobie fajansową piłeczką do dziury na łące.

PS. Biathlon jest chyba najciekawszym sportem zimowym i jak go puszczają to nie ma co narzekać.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...