Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam wypowiedzi przedmówców i rzeczywiście strach cokolwiek wstawiać :o;). Ale do rzeczy Jarek jak dla mnie świetna linia, moim zdaniem jedziesz górną linią bez spóźniania, atak na bramkę i wejscie w nią bardzo dobre, slalom jest długi i pod koniec normalnie każdemu brakuje siły tu nie widać po Jarku by tak było, pozycja góra dół tzn wyjście z bramki i przeniesienie ciężaru ciała jak dla mnie idelane na takim przepraszam za wyrażenie fikole (gigant), jeszcze pozostaje wsadzenie kolana do środka i to jak Jarku poprawisz będzie super.

Hej :D, Raceman, dawno Cie nie bylo na forum. Dzieki za posta.

Co do Twoich typów na slalomie zamieszczonym przez Marcina 1973, jechałem wtedy pierwszy raz w życiu slalom bez ochraniaczy.;)

:eek: oooo tego nie zauwazylem, jest to wyczyn :rolleyes: ale raczej nie pochwalam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Rossignol:

Oprócz wskazowek służe pokazem . Będę Spindlerowym M. w sobotę.

Zapraszam!

Rowniez chętnie sie spotkam z wszystkimi, ktorzy już ochrzcili mnie wirtualnym narciarzem.

Dzis bylem w Pecu. Bylo super, po prostu najladniej jak moze być o tej porze roku.

Pozdrawiam!

Niko, ja jadę chyba w środę i plan jest na niedzielę - nie dam rady obskoczyć w weekend soboty i niedzieli, zawsze coś do załatwienia, kupienia - po to sobota.

Nie dasz rady "przeflancować" się na niedziele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB:

Podstawowe życzenie wielu jest, abym pokazał film z jazdy. Dla mnie film nie uwiarygodnia

narciarza (brak poświadczenia notarialnego :D).No i w slad za tym poszły domysly o mojej pewnie karykaturalnej jezdzie na nartach , a nawet braku umiejętnosci.

Wg mnie najwlasciwsze jest spotkanie na stoku.

Spotykam sie z wieloma ale nie z tej paczki. Tu mogę liczyć na Rossignola, "soczka" - moja strefa.

Na pewno nie zawiodę Tych , którzy ufaja moim ocenom.

Z jazdą równie dobrze sobie radzę jak z interpretacją jazdy. :D To już prawie

jak wezwanie do spotkania :D.

Tak na poważnie , spotkajmy sie , poznajmy sie i bedzie "po ptokach".

To bedzie moj ostatni weekend tej zimy w Karkonoszach.

Dawaj ta rozpiske: kto, gdzie, kiedy, co by mozna bylo sie razem na wyjazd zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jarku moim jedynym zamiarem było wskazanie Ci pewnego faktu że dając film do oceny musisz liczyć się z uwagami.

Wydawało mi się że dając wtedy wyważoną i miłą odpowiedź doszliśmy do tych samych wniosków.

:)

Oczywiscie ze tak, ale myslalem ze uwagi sie juz wyczerpaly. Zreszta praktycznie nie zostalo dodane nic wiecej czego ja sam nie wiedzialbym.:D

Mi chodzilo o proponowana dlugosc nart do giganta i promien. Tylko tyle i az tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jak byś miał czas cofnij trochę do tyłu i zobacz co się dzieje jak napiszesz ze ktoś jedzie na ocenę : "dostateczną".

Według niektórych to już "nie jest mądrze". I wtedy zamiast oceniać film ocenia się oceniającego.:confused:

Problem w tym iz zdaniem moim i wielu twoja ocena użytkownika jarek to bzdura na kółkach. Niko podawał chociaż jakieś konkretne elementy z którymi można sie zgadzać albo i nie. Ty oceniłeś w moim odczuciu dobra jazdę na 3. 3 - oznacza - dostateczny czyli ktoś jedzie ledwo co. Widziałem wielu narciarzy lepszych i gorszych i moim zdaniem Jarek zasługuje spokojnie na forumowa ocenę 7 albo i więcej i nie ma co go porównywac do filmików zawodników bo jest amatorem jak większość z nas. Jego jazda odbywa sie na tyczkach co dodatkowo podnosi poziom komplikacji. Ty oceniasz się raz na 9 potem na 6 potem znowu na 9. Nie dziw się iż twoja ocena budzi różne emocje.

Edytowane przez WIND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

... proponuje jazde Jarka juz zostawic w spokoju ;) jezeli ktos ma jeszcze uwagi na temat jakiego sprzetu powinienem uzywac do giganta to bardzo prosze, chociaz musialby to byc zasadniczo inny sprzet zebym zdecydowal sie na inwestycje :cool:

Uważam, ze pewne sprawy nalezy doprowadzac do końca. Inaczej pozostaje niedosyt.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wind gdybyś wyrzucił ze swojej wypowiedzi te słowa " bzdura na kółkach " to przedstawiłeś tyle argumentów za 7 Jarka co ja za 3.:)

Czyli żadnego argumentu.

Nawet go nie oceniłeś tylko zawsze koncentrujesz się na negowaniu mojej oceny i zdyskredytowaniu mojej wypowiedzi.

Przedstaw argumenty za jazdą Jarka może zmienię zdanie.

Może wstaw film z chęcią ocenię jak będziesz oczywiście chciał.

………..

Edytowane przez Jan Kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jan komentowałeś go już przed wyjazdem do Brazyli. LINK :D :D :D:)

SKALA

5 bardzo dobry

4 dobry

3 dostateczny

2 niedostateczny

1 ........nie wiem :-)

Tak oficjlanie (np w SiTn) lub innych federacjach jak i nieoficjalnie (na forach na przyklad) stosowana jest skal 10 punktowa. Czy i tu chcesz zmieniać ogólnie przyjete standarty?

Moja prywatna skal ma 4 punkty ale używam jej dla własnych potrzeb. Na forach dostosowuję się jak wszyscy. Czy Ty również mógłbyś.

Pozdr serdeczne

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...