Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Techniki jazdy oraz nasze filmiki


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Rossi - niezły ten fun.

Tylko proszę nie pisz w ten sposób o swoim wieku jakbyś był już starcem, normalnie mnie przygnębiasz i chyba bedę musiał dokonac samospalenia, samogrzebania lub czym prędszego przejścia na emeryturę pomostową:D Młody chłop jeszcze jesteś a i młodzi są ci co w podobnym wieku. A kto inaczej twierdzi może wybrać miejsce i rodzaj broni :D

mihumor - niezły ten awatar :)

Rossi a fan - fantastyczny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wypowiedzi przedmówców i rzeczywiście strach cokolwiek wstawiać :o;). Ale do rzeczy Jarek jak dla mnie świetna linia, moim zdaniem jedziesz górną linią bez spóźniania, atak na bramkę i wejscie w nią bardzo dobre, slalom jest długi i pod koniec normalnie każdemu brakuje siły tu nie widać po Jarku by tak było, pozycja góra dół tzn wyjście z bramki i przeniesienie ciężaru ciała jak dla mnie idelane na takim przepraszam za wyrażenie fikole (gigant), jeszcze pozostaje wsadzenie kolana do środka i to jak Jarku poprawisz będzie super.

Co do Twoich typów na slalomie zamieszczonym przez Marcina 1973, jechałem wtedy pierwszy raz w życiu slalom bez ochraniaczy.;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihumor - niezły ten awatar :)

Nooo faktycznie niezły.

Michał, teraz tylko berecik do kompletu zamiast kasku, odpowiedni zarost i można śmigać na nartach z hasłem na ustach:"Viva la Revolución!"

Osobiście lubię tą oszczędną estetykę Kneissla, zwłaszcza w wydaniu WhiteStar, no ale tutaj sama nazwa ma dla mnie znaczenie :).

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chciałem z Carvingiem bo go lubię.

Ciebie widziałem Tylko na tym

i tu wydałeś mi się sympatyczny.

Mitek soorki zauroczyłeś mnie swoją jazdą i oceniam Cię na 10 ale ton Twoich wypowiedzi jest agresywny.

Ja już po prostu nie potrzebuję się ścigać.

Na tym forum szukam przyjaciół i wskazówek(Nico) a nie walki.

Jak uraziłem to przepraszam bo nie było to moim zamiarem .:)

PS. Kacperiona w ogóle nie znam.

Rosi! K..A!

Zachowuj się jak facet, a nie.....

Mitek rzuca rękawicę, a Ty tu jakąś wazeliną jedziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB Ciebie już poznałem a Mitka jeszcze nie.

A niby gdzie:confused:, byłem ostatnio w Poznaniu, ale Ciebie tam ponoć nie było.:rolleyes:

Ty jesteś tu od 10-15 lat, może mnie nie lubisz( na pewno) ale nie atakujesz w każdej wypowiedzi.

Nie dam rady, pisać po 40 postów dziennie, bo albo pracuję, albo mi się nie chce:rolleyes:

Z Tobą mogę się spotkać bo Cię lubię. Ale tylko na narty nie na ściganie.

Jak chcesz się ścigać to nie zemną Ja lubię narty i zabawę.

Twoje towarzystwo mi wystarczy.

Ale ja Ci nie proponowałem wspólnego nartowana, a już na pewno nie ściganie, ja na narty w Twoją stronę nie pojadę(Zieleniac czy Karpacz) więc nie podejmuję takiego tematu.

Piszę co myślę

No, ale żeby wszystko:eek::D

SB wiesz jak jest na forum : "Skiforum"?

Nie, nie wiem jak jest na Skiforum, kilka razy tam zaglądałem i jest tam po prostu jeden dupny bigos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Rossignol:

Na tym forum szukam przyjaciół i wskazówek(Nico) a nie walki.

Oprócz wskazowek służe pokazem . Będę Spindlerowym M. w sobotę.

Zapraszam!

Rowniez chętnie sie spotkam z wszystkimi, ktorzy już ochrzcili mnie wirtualnym narciarzem.

Dzis bylem w Pecu. Bylo super, po prostu najladniej jak moze być o tej porze roku.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Rossignol:

Oprócz wskazowek służe pokazem . Będę Spindlerowym M. w sobotę.

Zapraszam!

Rowniez chętnie sie spotkam z wszystkimi, ktorzy już ochrzcili mnie wirtualnym narciarzem.

Dzis bylem w Pecu. Bylo super, po prostu najladniej jak moze być o tej porze roku.

Pozdrawiam!

Kto Cię ochrzcił wirtualnym narciarzem?

A skoro tak zrobił to pewnie miał powody, np. "wezwał" Cię na stok, a Ty na to wezwanie nie odpowiedziałeś, jeśli tak nie było to nie Ty jesteś wirtualnym narciarzem, tylko tamte osoby!

Ja jak już wcześniej pisałem w Twoje strony na narty nie pojadę, bo w moim przypadku to bez sensu, no ale Rosi to myślę że się pojawi w tym Spindlerowym M:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB:

A skoro tak zrobił to pewnie miał powody, np. "wezwał" Cię na stok, a Ty na to wezwanie nie odpowiedziałeś, jeśli tak nie było to nie Ty jesteś wirtualnym narciarzem, tylko tamte osoby!

Podstawowe życzenie wielu jest, abym pokazał film z jazdy. Dla mnie film nie uwiarygodnia

narciarza (brak poświadczenia notarialnego :D).No i w slad za tym poszły domysly o mojej pewnie karykaturalnej jezdzie na nartach , a nawet braku umiejętnosci.

Wg mnie najwlasciwsze jest spotkanie na stoku.

Spotykam sie z wieloma ale nie z tej paczki. Tu mogę liczyć na Rossignola, "soczka" - moja strefa.

Na pewno nie zawiodę Tych , którzy ufaja moim ocenom.

Z jazdą równie dobrze sobie radzę jak z interpretacją jazdy. :D To już prawie

jak wezwanie do spotkania :D.

Tak na poważnie , spotkajmy sie , poznajmy sie i bedzie "po ptokach".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo faktycznie niezły. Michał, teraz tylko berecik do kompletu zamiast kasku, odpowiedni zarost i można śmigać na nartach z hasłem na ustach:"Viva la Revolución!"Osobiście lubię tą oszczędną estetykę Kneissla, zwłaszcza w wydaniu WhiteStar, no ale tutaj sama nazwa ma dla mnie znaczenie :).eot
White Star też fajne :)

IMG_8535 (Small).JPG

57da81265fd86_IMG_8535(Small).JPG.efb2a867a194652b8336abf9c349123f.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Na razie chciałem z Carvingiem bo go lubię.

Ciebie widziałem Tylko na tym

i tu wydałeś mi się sympatyczny.

Mitek soorki zauroczyłeś mnie swoją jazdą i oceniam Cię na 10 ale ton Twoich wypowiedzi jest agresywny.

Ja już po prostu nie potrzebuję się ścigać.

Na tym forum szukam przyjaciół i wskazówek(Nico) a nie walki.

Jak uraziłem to przepraszam bo nie było to moim zamiarem .:)

PS. Kacperiona w ogóle nie znam.

Zawody dwuosobowe? Wyścig - fajna sprawa.

POzdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB Ciebie już poznałem a Mitka jeszcze nie.

Mitek pisze tu od 2-3 tygodni bo akurat ma czas albo znudziło mu się inne forum.

Nie chce być Mitka adwokatem bo ten się sam potrafi obronić. Powiem tylko tyle, że co do obecności Mitka na tym forum to po prostu piszesz nieprawdę.

Wszystko można sprawdzić. Kiedy zarejestrowany ile postów i kiedy pisał. Mam nadzieję, że do innych zagadnień nie podchodzisz tak nonszalancko jak do tego faktu bo to by Cię dyskwalifikowało jako partnera do dyskusji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...