Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pilsko - koszmar


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na Pilsku. Koszmar! Tyle ludzi jeszcze tam nie widziałem!:eek:

Zobaczcie jaka była kolejka do orczyka na Miziowej. Potrzebowałem 7 zdjęć, żeby objąć kolejkę!!!

pilsko-panorama.jpg

Polecam jeszcze zdjęcia:

http://www.skionline.pl/galerie/index.php?co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=516&g_numer_zdj=6

http://www.skionline.pl/galerie/index.php?co=galerie&g_rodzaj=&g_co=galeria&g_id=516&g_numer_zdj=14

Zobaczcie resztę zdjęć z Pilska

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki sniegowe z tego co widać nie były najgorsze a widok Babiej jest powalający heh no i widok tych kolejek :)

jade jutro ale dalej nie mogę się zdecydować gdzie ? ciągnie mnie Pilsko ale jak mam stać w kolejce to nie ma sensu,znowu jutro jest poniedziałek ludzi już chyba nie będzie tyle ale może się mylę?

czyzby pozostał mi tylko niesmiertelny Zwardoń bo na Słowację mi się jutro nie chce gnać jakoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Pilsku. Koszmar! Tyle ludzi jeszcze tam nie widziałem!:eek:

Zobaczcie jaka była kolejka do orczyka na Miziowej. Potrzebowałem 7 zdjęć, żeby objąć kolejkę!!!

tak "na oko" to z pół godziny stania:eek:

ale nie ma co się dziwić -infrastruktura na Pilsku to przecież jeden wielki skansen , czego najlepszym przykładem są te gustowne kubeczki. Na dodatek w okresie świąteczno-noworocznym tłumy w górach największe a jeździć za bardzo nie ma gdzie więc następuje "wielka kumulacja":o czego efektem są właśnie takie kolejki, zresztą pewnie nie tylko na Pilsku.Dlatego tez niezbyt lubię w tym czasie wybierać się na narty bo zamiast odpocząć , to się człowiek niepotrzebnie stresuje tymi kolejkami do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nartowanie na Pilsku w takie dni jak wczoraj i dzisiaj ma jakiś sens tylko do max 11h. Potem więcej czasu spędza się w kolejkach niż jeżdżąc na nartach. Wczoraj jak zjeżdżałem w dół kolejka do wyciągu na Pilsko była podobnych rozmiarów, a ludzi cały czas przybywało. Koło 11.30 gdy wyjeżdżałem w kierunku Żywca, zamknęli drogę na dole koło przystanku PKS i przestali wpuszczać samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham to miejsce bo tam się wychowałem narciarsko.

Były czasy, że z nartami wchodziło się na górę.

Od dwóch lat nie jeżdżę i każdemu odradzam...

MASAKRA !!

JC bierz pod uwag, że w kolejce do wyciągu "na Pilsko" stało się dzisiaj "gęsiego" - więc bywało tam już gorzej !

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takie dni jak wczoraj i w całym okresie świateczno-noworocznym nie ma sensu jeżdzenie gdziekolwiek.Zastanawiałem sie nad VR,Vratna lub Chopokiem ale po zobaczeniu dzisiaj zdjęć z tych ośrodków odkładam pierwsze w tym sezonie narty do 2009r.

Fajna fotorelacja i SZACUN za cierpliwość ale to wszystko wyglada koszmarnie!!!!!!!!

Edytowane przez damiantychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...