Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro Po 4,2855 Plm!!!!!!!!!!!!!!!!!


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze wysoko to euro, chyba nam gospodarka leci na leb i szyje albo znowu jakies spekulacje.

teraz Slowacja droga jak Szwajcaria:)

a takie zaskorniaki sa super przynajmniej czlowiek zawalu nie dostaje kupujac w kantorze

To z pewnością kolejna spekulacja,teraz w drugą stronę... :P Możni tego świata świetnie na tym zarabiają,a my co chwilę mamy "zgryz"... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A człowiek marzy,żeby tak parę dni więcej na nartach pojeździć... :( Chyba lepiej nie roztrząsać tego tematu. :o

Ale my czyli przeciętni i powiedzmy klasa średnia potrafimy się cieszyć z tego co mamy i mamy czasu trochę więcej. Każdy dzień na nartach i każdy urlop to dla nas odpoczynek i przyjemność.

Znam takich co lubią narty i inne fajne sporty. W hotelach dobrej klasy mogliby mieszkać całymi miesiącami i by tego nie odczuli finansowo i co? I do kitu bo w ciągu roku są tydzień na nartach, tydzień na zatoce i może ze trzy dni jakieś zwiedzanie. Tyle mają wolnego czasu.......a jak mają to nie umieją się z tego cieszyć.

Wiec ja nie wiem co jest lepsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my czyli przeciętni i powiedzmy klasa średnia potrafimy się cieszyć z tego co mamy i mamy czasu trochę więcej. Każdy dzień na nartach i każdy urlop to dla nas odpoczynek i przyjemność.

Znam takich co lubią narty i inne fajne sporty. W hotelach dobrej klasy mogliby mieszkać całymi miesiącami i by tego nie odczuli finansowo i co? I do kitu bo w ciągu roku są tydzień na nartach, tydzień na zatoce i może ze trzy dni jakieś zwiedzanie. Tyle mają wolnego czasu.......a jak mają to nie umieją się z tego cieszyć.

Wiec ja nie wiem co jest lepsze.

Pozdrawiam.

Święte słowa!Ja w każdym razie wybieram więcej wolnego czasu,zwłaszcza spędzonego na nartach!:)

Również pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych innych nie bałdzo nie bałdzo.

Nie bałdzo jest dla wszystkich jeśli nie ma stabilnej waluty na jakimkolwiek poziomie jej wartości, a z tym mamy teraz do czynienia. Spadek wartości złotówki w ciągu jednego dnia momentami nawet o 5%:eek: niczego dobrego nie wróży na najbliższą przyszłość. W kraju od kilku tygodni mamy niewątpliwy odpływ kapitału i to tego "dolarowego" jak i europejskiego w związku z tym zbyt dużą ilość złotówki mamy na rynku która (nie)powoli staje się coraz mniej warta. Do tego zbliża się kolejna obniżka stóp procentowych, która zapewne spowoduje kolejne osłabienie PLN-a, a wtedy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtedy...

...jeszcze mniej Polakow kupi niemieckie auta, wyda mniej pieniedzy na urlopy w strefie Euro etc.

W pewnym momencie strefa Euro to odczuje i to Euro zacznie leciec w dol.

Juz teraz GBP prawie zrownal sie z EUR.

Czyli 60mln brytyjczykow ograniczy sie z zakupami towarow ze strefy Euro, czy wyjazdami tam na urlop.

Dodaj do tego 40mln Polakow i masz ladne 100mln ludzi ktorych sila nabywcza mocno oslabla...

W tym roku w Szwajcarii duzo mniej slyszalo sie Rosjan, ich mocne Euro tez dotknelo...

Spojrz na Hiszpanie, czy Irlandie, tam juz sie zastanawiaja czy nie byloby lepiej gdyby jednak w Euro nie byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtedy...

...jeszcze mniej Polakow kupi niemieckie auta, wyda mniej pieniedzy na urlopy w strefie Euro etc.

W pewnym momencie strefa Euro to odczuje i to Euro zacznie leciec w dol.

Juz teraz GBP prawie zrownal sie z EUR.

Czyli 60mln brytyjczykow ograniczy sie z zakupami towarow ze strefy Euro, czy wyjazdami tam na urlop.

Dodaj do tego 40mln Polakow i masz ladne 100mln ludzi ktorych sila nabywcza mocno oslabla...

W tym roku w Szwajcarii duzo mniej slyszalo sie Rosjan, ich mocne Euro tez dotknelo...

Spojrz na Hiszpanie, czy Irlandie, tam juz sie zastanawiaja czy nie byloby lepiej gdyby jednak w Euro nie byli...

Myślę, że przeciętnego Niemca niewiele interesuje, że Polacy nie kupią jego auta, czy Austriaka, który będzie miał minimalnie mniejsze obłożenie swoich kwater. Ogólnie gospodarka strefy euro nie odczuje tego, że Polska waluta słabnie. Powód jest prosty - jesteśmy zbyt biednym krajem, aby jakakolwiek gospodarka to odczuła, więc porównanie średnio trafne i nie ma nic wspólnego ze słabym złotym.

Ja widzę jednak więcej plusów w dłuższej, a nawet krótszej perspektywie wprowadzenia Euro w Polsce, ale to już nie jest temat na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs Euro w notowaniach ciągłych z godziny 14:45:00 4.4589PLN. To oznacza, że w kantorach ok 4,60:eek: Giełda w dół, ogólna padaka. Wszystko wskazuje na to, że kryzys u nas nie będzie łagodny.

Ojej! :eek::eek::eek: Tragedia!Alpy zdrożeją,paliwo zdrożeje,sprzęt zdrożeje,nawet Słowacja! :( Oby to chwilowe... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przeciętnego Niemca niewiele interesuje, że Polacy nie kupią jego auta, czy Austriaka, który będzie miał minimalnie mniejsze obłożenie swoich kwater. Ogólnie gospodarka strefy euro nie odczuje tego, że Polska waluta słabnie. Powód jest prosty - jesteśmy zbyt biednym krajem, aby jakakolwiek gospodarka to odczuła, więc porównanie średnio trafne i nie ma nic wspólnego ze słabym złotym.

A czytales co napisalem?

Euro nie tylko do zlotego sie wzmocnilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzwoniłem do kolegi prowadzącego kantor w Wawie. Euro sprzedaje po 4,72 :eek::eek: Dodam, że jego kantor jest jednym z tańszych w stolicy. Powiedział, że wszystko na to wskazuje, że w następnym tygodniu za europejską walutę zapłacimy piątaka:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...