Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GAT będzie inwestować!!!


obal

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle to GAT jest jeszcze właścicielem szczyrkowskich wyciągów? Słyszałem, że ta nowa spółka z p. Richterem przejęła ośrodek i nawet obiecywała znacznie bardziej imponujące inwestycje (m.in. 6-osobowe krzesło z Czyrnej).

SzON (Richtera) wydzierżawił ośrodek na ten sezon od GAT. Po sezonie ma zostać sprywatyzowany. SzON liczy, że będzie głównym kandydatem do prywatyzacji. Ostatnio WSA uznał większość wyciągów na Czyrnej za samowole budowlane, więc wartość ośrodka znacznie spadła. Inwestycja w krzesło na Julianach, może być najprostszym sposobem na zwiększenie wartości ośrodka. W każdym razie to bałaby pseudo modernizacja (zastąpienie przedpotopowych orczyków równie przedpotopowym krzesłem). W 2009 roku w Szczyrku pewnie niewiele się zmieni. Chyba, że prywatyzacja zostanie przeprowadzona wczesną wiosną. Jest rozejm do wiosny, na wiosnę buldogi znowu ruszą na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym poszedł dalej :( do 2012 roku w szczyrku nic się nie zmieni :( a potem to już nic nie będzie :D

w sumie skoro od 20 lat jest tak samo to 30 tez może być.może chcą wprowadzić opłaty za zwiedzanie skansenu, moze bilety są droższe, bedzie im się bardziej opłacało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę byłem w Szczyrku i na stoku złapałem taaakieeego zająca!:D

Kolano boli mnie jeszcze dzisiaj taki był kopny śnieg.:mad:

A zająca jak nie mam tak nie mam!:D

A obiecać można wiele to w sumie niewiele kosztuje.

Wymiana samej kolejki nie wystarczy.

Tam wymienić trzeba również obsługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę byłem w Szczyrku i na stoku złapałem taaakieeego zająca!:D

Kolano boli mnie jeszcze dzisiaj taki był kopny śnieg.:mad:

A zająca jak nie mam tak nie mam!:D

A obiecać można wiele to w sumie niewiele kosztuje.

Wymiana samej kolejki nie wystarczy.

Tam wymienić trzeba również obsługę.

Raz jeden pan podajacy orczyk tak się obraził na pytanie czy ratrakuja te stoki że zamknął wyciag pół godziny przed ostatnim wyjazdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeden pan podajacy orczyk tak się obraził na pytanie czy ratrakuja te stoki że zamknął wyciag pół godziny przed ostatnim wyjazdem

A ja miałem miłą historię. :) Jeździłem do zamknięcia na Golgocie i kiedy wyjeżdżałem ostatni raz,akurat wtedy wywróciłem się,bo tory były rozjeżdżone,trochu się zagapiłem.Przydołowany zjechałem na dół,a tam panowie już pakowali manatki.Spytałem:"czy już koniec?Wywróciłem się..."Na co pan odpowiedział:"tak".Ale zaraz dodał:"wejdź,wywieziemy Cię jeszcze raz".Niby nic,ale miłe to było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem miłą historię. :) Jeździłem do zamknięcia na Golgocie i kiedy wyjeżdżałem ostatni raz,akurat wtedy wywróciłem się,bo tory były rozjeżdżone,trochu się zagapiłem.Przydołowany zjechałem na dół,a tam panowie już pakowali manatki.Spytałem:"czy już koniec?Wywróciłem się..."Na co pan odpowiedział:"tak".Ale zaraz dodał:"wejdź,wywieziemy Cię jeszcze raz".Niby nic,ale miłe to było. :)

jak byliśmy ostatnio w Czerwiennem to tam takie zachowanie obsługi było normalne :) mimo że już prawie nikogo nie było poza nami to wyciąg działał dopóki chcieliśmy jeździć a panu od kasowania biletów to niekiedy udało się skasować to samo miejsce na bilecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... panu od kasowania biletów to niekiedy udało się skasować to samo miejsce na bilecie :D

Nieświadomie, czy celowo?;) hehe

Podobne numery z podklejaniem karnetu to pamiętam jeszcze z dziecięcych lat:D Ale teraz w dobie bramek elektronicznych to zauważyłem że pojawiają się inne sposoby, np. "na króliczka" albo "na karła":p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem miłą historię. :) Jeździłem do zamknięcia na Golgocie i kiedy wyjeżdżałem ostatni raz,akurat wtedy wywróciłem się,bo tory były rozjeżdżone,trochu się zagapiłem.Przydołowany zjechałem na dół,a tam panowie już pakowali manatki.Spytałem:"czy już koniec?Wywróciłem się..."Na co pan odpowiedział:"tak".Ale zaraz dodał:"wejdź,wywieziemy Cię jeszcze raz".Niby nic,ale miłe to było. :)

to Ci się udało. tam jest taki fajny jeden gościu na Golgocie, taki pod wąsem, najbardziej z nich kumaty, no i nie puszcza pojedynczych parapetów na orczyk jak jest kolejka:D

a takich unikających ściągniecia punktów z karty tez juz widziałam. kurcze przewaznie jak nie w 100% to deskarze, jakby im ta decha w głowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci się udało. tam jest taki fajny jeden gościu na Golgocie, taki pod wąsem, najbardziej z nich kumaty, no i nie puszcza pojedynczych parapetów na orczyk jak jest kolejka:D

a takich unikających ściągniecia punktów z karty tez juz widziałam. kurcze przewaznie jak nie w 100% to deskarze, jakby im ta decha w głowe....

Ja tam jeszcze nigdy źle nie trafiłem-poważnie! :) Zawsze miło i przyjemnie.Może ja mam takie szczęście? :rolleyes: Skoro nie do pogody,to może do ludzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nigdy źle nie trafiłem-poważnie! :) Zawsze miło i przyjemnie.Może ja mam takie szczęście? :rolleyes: Skoro nie do pogody,to może do ludzi? :)

Oni tam sa w porządku, w końcu to nie ich wina że tam tak do pu... z organizacją. Oni tam tylko pracuja a rządzi ktoś inny. najfajniejszy jest gośc na parkingu pod Soliskiem, wiecznie na bani, ode mnie kiedyś próbował dwa razy skasowac, zreszta nie za jego teren:D dzień na trzeźwo jest tam chyba nie do przyjecia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... najfajniejszy jest gośc na parkingu pod Soliskiem, wiecznie na bani, ode mnie kiedyś próbował dwa razy skasowac, zreszta nie za jego teren:D dzień na trzeźwo jest tam chyba nie do przyjecia:D

Też go spotkałem i też chciał mnie dwa razy skasować w przeciągu może 5 minut! :D I to chyba ze dwa razy się zdarzyło! :eek::D Na szczęście jest bezproblemowy,przynajmniej jak ja byłem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slyszalem plotke ze 5go maja rusza rozbiorka orczykow w szczyrku :) oby to nie plotka jednak... oby zdarzyli do listopada.. oby oby , nadzieja jest.

a mi się wydaje że scenarriusz będzie taki :mad: gat rozbierze co się da, a przy okazji ktoś pokupuje kilka działek atk jak to zrobił wcześniej richter, potem zostawią to co zostało szonowi i jak richter zainwestuje to go udopią w ten sam sposób jak on zrobił teraz:mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że scenarriusz będzie taki :mad: gat rozbierze co się da, a przy okazji ktoś pokupuje kilka działek atk jak to zrobił wcześniej richter, potem zostawią to co zostało szonowi i jak richter zainwestuje to go udopią w ten sam sposób jak on zrobił teraz:mad::mad:

I to chyba najtrafniejsza prognoza... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...