Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GAT będzie inwestować!!!


obal

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dzisiaj jakiś program o nartach na TVS(to chyba jakiś śląski kanał)a relacja akurat była z Pilska, ale to mało ważne. Sedno jest w tym, że była wypowiedź chyba jakiegoś prezesa GATu, który mówił o nowych inwestycjach!:D A wiec, w najbliższym czasie ma powstać krzesło na Julianach w Szczyrku, w Korbielowie: budowa zbiornika wodnego i systemu naśnieżania wyższej partii góry, poszerzenie tras, kanapa 4os (chyba na Miziową), a w późniejszym czasie mają przystąpić do wymiany orczyków na krzesła. Gorsza strona tej wiadomości, to taka, że czekają jeszcze na niektóre pozwolenia budowy.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oglądałem dzisiaj jakiś program o nartach na TVS(to chyba jakiś śląski kanał)a relacja akurat była z Pilska, ale to mało ważne. Sedno jest w tym, że była wypowiedź chyba jakiegoś prezesa GATu, który mówił o nowych inwestycjach!:D A wiec, w najbliższym czasie ma powstać krzesło na Julianach w Szczyrku, w Korbielowie: budowa zbiornika wodnego i systemu naśnieżania wyższej partii góry, poszerzenie tras, kanapa 4os (chyba na Miziową), a w późniejszym czasie mają przystąpić do wymiany orczyków na krzesła. Gorsza strona tej wiadomości, to taka, że czekają jeszcze na niektóre pozwolenia budowy.:(

:eek:

poważnie tak mówił PAN PREZES GAT-u ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówił, a program nie był nagrywany 1 kwietnia, tak że plany są, teraz tylko czekać na realizacje:D Dokładnie sprawy nie znam, ale podobno coś się pozmienial zarząd, może jakieś trzeźwe głowy weszły do niego. Na poczatku myślałem że to jakaś ukryta kamera, bo nie oglądałem od poczatku, ale specjalnie wyszukałem powtórkę i okazało się że program całkiem na serio. Myślicie, że kawalarz jestem:confused:, poszukajcie w TVS, chyba jakaś powtórka jeszcze będzie, a jak nie to za jakiś czas powinno być na ich stronie internetowej.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest wysoce prawdopodobne, bo w Kals po tym sezonie idzie do likwidacji stare 2 os krzesło, a w jego miejsce powstanie nowiutka szóstka:D

To z Kals bardziej by na Golgote pasowało ;)

Na Julianie powinno być czteroosobowe :P

A tak poważnie to należy się cieszyć z każdej inwestycji.

Tym którzy będą korzystać z rodzimej infrastruktury będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAT parkingi

od,wielu lat płace za parkingi w Szczyrku i nie widze NOWEGO PARKINGU. obecnie pojechalem do KLUSZKOWIC za Nowym TARGIEm i szukłem parkingowego aby zapalcić a ten mówi ze tutaj nawet WC jest BEZPLATNIE . Wyciagi orczykowe na Solisku- muldy na wyjedzie a tam ratrak wszytko frezuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plany najwyraźniej mają, nawet tutaj http://www.gat.pl/download/mapa_A4xx.JPG można dostrzec szarym kolorem kolej krzesełkową obok snowparku, która prawdopodobnie już stoi:D hehe

A tak na serio to chyba dobrze, że wogóle na ten temat myślą, a nie chaps premie i nagrody do kieszeni. Najpierw plany później działanie, to chyba normalny tryb postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Kals bardziej by na Golgote pasowało ;)

Na Julianie powinno być czteroosobowe :P

A tak poważnie to należy się cieszyć z każdej inwestycji.

Tym którzy będą korzystać z rodzimej infrastruktury będzie lepiej.

a pewnie że bedzie lepiej, az wierzyć sie nie chce.chyba wierza że za rok będzie tyle samo śniegu:D co w tym.ciekawe jak poprowadza to krzesełko bo przepustowości na stoku raczej nie zwieksza:), czyżby mieli tez cos dodatkowo oświetlić?!:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesło na Julianach już czwarty sezon budują. Mają podobno 3-osobowe z demobilu, gdzieś składowane. Jak nie zobaczę to nie uwierzę w te obiecanki cacanki. Co prezes GAT to tylko obiecuje. Zresztą to krzesło na Julianach to nie będzie żaden wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tak i nazywa sięta kolejka "Baba" :)

A myśleć to i ja myślę o 6 w totka :D

To zacznij teraz działać! Może akurat wygrasz;) Jeszcze trafisz na dużą kumulacje, wygrasz kilkanaście mln i postawisz nam stacje z prawdziwego zdarzenia:D Ja osobiście życze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesło na Julianach już czwarty sezon budują. Mają podobno 3-osobowe z demobilu, gdzieś składowane. Jak nie zobaczę to nie uwierzę w te obiecanki cacanki. Co prezes GAT to tylko obiecuje. Zresztą to krzesło na Julianach to nie będzie żaden wyczyn.

Racja. "Na wiosnę rozpocznie się tu również budowa trzyosobowej kolejki krzesełkowej, która zastąpi orczyki na Julianach." (artykuł z 2006 roku!): http://narty.gazeta.pl/narty/1,76307,3728541.html

A tak w ogóle to GAT jest jeszcze właścicielem szczyrkowskich wyciągów? Słyszałem, że ta nowa spółka z p. Richterem przejęła ośrodek i nawet obiecywała znacznie bardziej imponujące inwestycje (m.in. 6-osobowe krzesło z Czyrnej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...