Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie i kiedy zaczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako , że swoją przygode z nartami zacząłem w zeszłym sezonie to głównie

jeżdziłem do nie dalekich Czech no i trochę do Szczyrku.

Czuję się raczej pewnie no i chciałbym zacząć poszaleć w Austrii , myśle

konkretnie o Stubai . Co sądzicie będzie to dobre miejsce na początek ?

Możecie podać jakiś sprawdzony pensjonat za w miarę normalną cene .

Pozdrowionka z Opola

A może lepiej wybrać na początek Pitztal,mniejszy ale bardziej przyjazny dla początkujących z lodowcowym narciarstwem,a kwatery tanie-tańsze niż w Stubai.Dla widoków wybrałbym Kaneurtal,dla zakochania się w lodowcach tyrolskich -Tux;).Ale po ośrodkach w Czechach i Szczyrku-wszędzie będzie pięknie i szalenie narciarsko!!:);)

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Sezonówka AllStarCard rusza w tym roku o ile dobrze pamiętam 7-11-09 więc pewnie coś około tego. praktycznie każdy weekend. Jak ktoś się będzie wybierał (Kaprun, Saalbach, Kitzbuehel usw.) bardzo chętnie dołączę ponieważ pewnie będę jeździł sam.

byle do listopada... ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Sezonówka AllStarCard rusza w tym roku o ile dobrze pamiętam 7-11-09 więc pewnie coś około tego. praktycznie każdy weekend. Jak ktoś się będzie wybierał (Kaprun, Saalbach, Kitzbuehel usw.) bardzo chętnie dołączę ponieważ pewnie będę jeździł sam.

byle do listopada... ;)

Pozdr.

a nie lepszym wyborem jest SalzburgerSuperSkiCard ?-większość terenów się pokrywa(Kaprun,Saalbach,Kitzbuehel) a zamiast Ski Weltu dostajesz duzo więcej-całe Amade(Salzburger Sportwelt,Dachstein,Hochkoenig's Winterreich,Gastein) a takze Obertauern,Katschberg,Zillertal Arena,Molltal i wiele innych a pieniądze te same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepszym wyborem jest SalzburgerSuperSkiCard ?-większość terenów się pokrywa(Kaprun,Saalbach,Kitzbuehel) a zamiast Ski Weltu dostajesz duzo więcej-całe Amade(Salzburger Sportwelt,Dachstein,Hochkoenig's Winterreich,Gastein) a takze Obertauern,Katschberg,Zillertal Arena,Molltal i wiele innych a pieniądze te same...

masz calkowita racje. w miedzyczasie tez porownalem te karty i zdecydowanie wygrywa rzeczywiscie SSSC. szkoda tylko, ze cholera Tux'a nie obejmuje;)

a z innej beczki to widze, ze szykuje sie wieksza grupa na poczatek listopada w Kaprun. nie wyjezdzalem tam jeszcze w tym terminie, wiec pytanie do listopadowych bywalcow: jaka pogoda jest przewaznie w tym terminie?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z innej beczki to widze, ze szykuje sie wieksza grupa na poczatek listopada w Kaprun. nie wyjezdzalem tam jeszcze w tym terminie, wiec pytanie do listopadowych bywalcow: jaka pogoda jest przewaznie w tym terminie?

pozdr

Byłem w Kaprun na Wszystkich Świętych dwa lata temu (4 dni). Warunki śniegowe dobre pogoda przez trzy dni dość dobra, ale wietrznie na górze. Zjazd był mozliwy do Alpincenter. Gdzieniegdzie poniżej lodowca wystawały kamienie, ale nie przeszkadzały. Po naszym wyjeździe spadło mnóstwo śniegu i warunki były super (tak myślę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz calkowita racje. w miedzyczasie tez porownalem te karty i zdecydowanie wygrywa rzeczywiscie SSSC. szkoda tylko, ze cholera Tux'a nie obejmuje;)

a z innej beczki to widze, ze szykuje sie wieksza grupa na poczatek listopada w Kaprun. nie wyjezdzalem tam jeszcze w tym terminie, wiec pytanie do listopadowych bywalcow: jaka pogoda jest przewaznie w tym terminie?

pozdr

Pogoda to wiadomo loteria - może się trafić naprawdę różna - miesiąc czy pora roku nie ma tu specjalnego znaczenia,bodajże 2 lata temu spadło w Dachsteinie tyle śniegu,że pod koniec października trasy na Reiteralm otworzyli,a 4 lata wstecz na Stubaiu w listopadowy długi weekend tylko góra lodowca działała i jeszcze kamienie na trasach wystawały-reguły nie ma.

Nasza bydgoska ekipa będzie w Kaprun 8-11.11-noclegi już zaklepane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sezon trwa,tylko trzeba ustalić kiedy się kończy,a kiedy zaczyna:)Nie na darmo Alkim prezentowal kamery do NZ,ale i w Europie da się dalej jeżdzić;)Lepiej mówmy-Ja zakończyłem,a chcę rozpocząć;)

ciągle trwa:) fotka panoramy z les2alpes dziś 11.08 godzina 13:)

http://www.webcam-ski.com/webcams/interfaces/2alpes_glacier/interface.php?pk_interface=184&m=images&r=panoramique#depart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to dobrze;),ale też nie ma co się oszukiwać -tak wyglądają europejskie lodowce w pełni lata;),ale pobrykać można i to się liczy,kogo stać to Ameryka Południowa albo NZ:)

. szkoda tylko, ze cholera Tux'a nie obejmuje;)

pozdr

Tux jest objęty skipassem 5 lodowców tyrolskich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wolalbym Soelden, ale coz... z Kaprun i okolica juz sie pogodzilem.

Chcesz Nas dobić;):),kupujesz na rok na lodowce i brykasz od września w Solden a później gdzie chcesz:)To nie są odległości:rolleyes:

Chyba nie zrozumiałem,to nie 70 km,a chyba 700 km z wa-wy

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...