Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie IX/2009


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

według mnie to Livignio

Miałem napisać raczej nie. Ale jeżeli założymy, że nakreślony plan jest powiedzmy szkicem roboczym, to tak.

Wnioskując z tego, że Jarek wybiera się tam w lutym, to Mitek mu kreślił co i jak.

Tam w górnej części na grubo jako drugi wyciąg od Carosello (to ta gondola po lewo ze stacja pośrednią) to ten co pod nim idzie najlepsza trasa do ostrej jazdy.

Jest też schemat jak tam dotrzeć z Carosello (te pogrubione linie)

PS nie trzeba jechać tym pierwszym wyciągiem przy gondolce - on jest strasznie wolny i wywiewa. Trzeba zaraz z Carosello kierować się ostro w lewo taką wąską ścieżką i dojedziesz tak na szago do dolnej stacji wyciągu nr 16 i ta czarna trasa pod nim jest już twoja, uwierz mi jest boska.

Koledzy proszę mnie sprostować jeśli się mylę. Bzyk mnie naprowadził na ten tok myślenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć

Dzieki za spotkania. Sorry, żę dopiero teraz ale po spotkaniu warszawskim jeszcze załatwiałem służbowe sprawy (wiem nienormalny) a dzisaij koło 6.00 ruszyłem do Bielska gdzie po słuzbowych obowiązkach odbyłem przemiłą rozmowę z Jackiem (dzięki za spotkanie).

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś takiego jak PKP :P

Poczytaj wyżej jak Berry umawiał się z Jarkiem na podwiezienie.

Myślałem, że w Beskidach manie prawka, wśród narciarzy, jest tak samo popularne jak na nizinie mazowieckiej :eek:

Niektórzy to mają i prawka, i dyliżansy, ale i tak PKP psuje im możliwość uczestniczenia w WZF :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w Beskidach manie prawka, wśród narciarzy, jest tak samo popularne jak na nizinie mazowieckiej :eek:

OOOOO... teraz to żeś chłopie pojechał, bo to właśnie dzięki mnie na Mazawszu przybywa narciarzy mających w kieszeni ten tak powszedni u nas na Podbeskidziu dokument i gdyby nie ja to pewnie Jarek musiał by "z buta" do tego hotelu pyrgać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek miał do wyboru ryzykować jazdę bez paliwa albo z niekręcącą się pompą wodną.

Wybór był oczywisty ;)

A tak w ogóle to chyba Ciebie drogi Sławku przejrzałem :eek:

Dążysz do unicestwienia góroli nizinnych :mad:

Najpierw pracujesz nad zwiększeniem populacji praw jazdy, potem ostrzegasz i powątpiewasz w rzetelność odbytego szkolenia :eek:

W samej Wa-wie było dzisiaj ok 130 incydentów drogowych :mad:

Wróżka wróciła cało do domu, mnie się też udało :D :D :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pracujesz nad zwiększeniem populacji praw jazdy, potem ostrzegasz i powątpiewasz w rzetelność odbytego szkolenia :eek:

Ale tylko w zakresie tankowania pojazdu, a nie wyssałem sobie tego z palca:cool:

W samej Wa-wie było dzisiaj ok 130 incydentów drogowych :mad:

Wróżka wróciła cało do domu, mnie się też udało :D :D :D

Napisałem jasno i wyraźnie gdzie tkwi sedno podjętego ryzyka przez Jarka:

I nie chodzi wcale o to że mogłeś zostać ofiarą wypadku, tylko o to że w samochodzie świeciła rezerwa, a kierowca nie miał pojęcia jak zatankować pojazd:D:D:D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...