Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ring wiedeński tuż tuż


SKI-maniac

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie! Most na Dunaju przed Krems jest jeszcze zamknięty, ale już za kilka miesięcy Krems ominiemy szerokim łukiem :D

Czyli koło czterdziestki będę mógł w końcu komfortowo dojechać w Alpy.

A, że podobno życie zaczyna się później -co pewnie potwierdzi parę osób- to rajsko widzę moją karierę narciarską w kadrze seniorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, przecież Melk będziesz mijał dalej jadąc A1

Co innego robić trasę Krams - Melk autostradą a co innego wzdłuż Dunaju. Ja sobie przyjenosci przejazdu tą drogą przez tzw Wachau nie daruję pod warunkiem dobrej pogody i widoczności oczywiście, pomimo ponoszenia pewnej drobnej straty czasowej w przelocie - zwłaszcza gdy już nad Dunajem wiosna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego robić trasę Krams - Melk autostradą a co innego wzdłuż Dunaju. Ja sobie przyjenosci przejazdu tą drogą przez tzw Wachau nie daruję pod warunkiem dobrej pogody i widoczności oczywiście, pomimo ponoszenia pewnej drobnej straty czasowej w przelocie - zwłaszcza gdy już nad Dunajem wiosna

To właśnie miałem na myśli.

Bo nie o samo Melk mi chodzi,tylko o trasę nad Dunajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajsko widzę moją karierę narciarską w kadrze seniorów :D

Albo oldboy-ów :D . Jak to ładnie brzmi, np. ja już mogę liczyć tylko na karierę w kategorii :confused: oldgirls-ów :eek: .

Czyli koło czterdziestki będę mógł w końcu komfortowo dojechać w Alpy.

A, że podobno życie zaczyna się później -co pewnie potwierdzi parę osób

A pewnie, potwierdzam. Wcześniej człowiek jest stanowczo za głupi, niezależnie od poziomu inteligencji - albo nawet odwrotnie proporcjonalnie do owego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej człowiek jest stanowczo za głupi, niezależnie od poziomu inteligencji - albo nawet odwrotnie proporcjonalnie do owego.

bo podobno mądrość rośnie wraz z ilością wypitego griavitu, czego ten post jest potwierdzeniem:rolleyes:

swoją drogą głupota też jest fajna i zapomnienie się w niej od czasu do czasu generuje miłe wspomnienia na okres "seniorski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie miałem na myśli.

Bo nie o samo Melk mi chodzi,tylko o trasę nad Dunajem.

Co innego robić trasę Krams - Melk autostradą a co innego wzdłuż Dunaju. Ja sobie przyjenosci przejazdu tą drogą przez tzw Wachau nie daruję pod warunkiem dobrej pogody i widoczności oczywiście, pomimo ponoszenia pewnej drobnej straty czasowej w przelocie - zwłaszcza gdy już nad Dunajem wiosna

:), ale to przecież zawsze będzie można zjechać przed Krems! W Austrii są zjazdy z autostrad i przed Krems też będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:), ale to przecież zawsze będzie można zjechać przed Krems! W Austrii są zjazdy z autostrad i przed Krems też będzie :D

Oczywiście można wybrać wersję "bezautostradową".

Miałem raczej na myśli to,że jeśli na całej trasie nie było autostrad czy też dróg typu "S" to byliśmy poniekąd "zmuszeni" do podziwiania tych jakże pięknych krajobrazowo terenów.

Teraz ogólny pęd wrzuci nas w autobahne i komu się będzie chciało zjeżdżać.

Nawet jeśli założy sobie ten czy ów delikwent,że zjedzie na widokowy odcinek trasy,to pozostaje jeszcze kwestia nie przegapienia odpowiedniego zjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused::eek:

Ale chyba jadąc nie na narty, np. w lecie, jadąc na narty z mojej strony nie ma zgody na taką turystykę:cool:

No, no .... normalny gość jesteś :D

Już widzę jak jedziecie "na pierwszą gondolę" i przy okazji podziwiacie widoki nad pięknym modrym Dunajem :D :D :D

No ale jak się chce to ... moszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no .... normalny gość jesteś :D

Już widzę jak jedziecie "na pierwszą gondolę" i przy okazji podziwiacie widoki nad pięknym modrym Dunajem :D :D :D

No ale jak się chce to ... moszna :D

No:D,

Jest to szczególnie możliwe, bo chcąc dotrzeć na pierwszą gondolę/krzesło trzeba być o 5-6 rano nad Dunajem w okolicach Melk:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...