Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NTN 09/10 za darmo!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przemiły i fajny facet choć... mam lekkie poczucie winy, że zagadałam Go prawie na śmierć...ale cóż... żyje się raz:)

To fakt :D

Do Tomka nie mozna bylo sie dostac, wiec wzialem co moje i oddalilem sie do domu:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, co to to nie.

Rozmawialem z Kolega Pawlem, Panem Narciarzem, itp.

Z Tomkiem to tylko kilka slow - "Daj mi prosze 2 kartony NTNow dla firmy" :D

To tyle.

Cale szczescie, ze pogadalem z TK przed przyjsciem Wrozki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja Cie zobaczyłam to coś mi sie kołatało, że gdzieś tą twarz już widziałam ale nie pamietałam gdzie, a to oznacza, że spotkania skionline są zdecydowanie za rzadko:D

Odwołuję to że mam NTN na zbyciu - jutro trafi w dobre ręce :)

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekartkowałem na razie testy nart z grubsza, Niemcy jak zwykle mdleją po jeździe na Atomicach, normalnie każda narta z tej fabryki 5 gwiazdek i VIP, ciekawe czy testowali czy po prostu zarządzenie było z góry jak oceniać:D Za to Rossiego ocenili nieciekawie - to nowośc bo przez poprzednie 2 sezony Germańce znajdowali Roosy nie najgorzej. Ale naszych testerów gigantki i slalomki tej zacnej firmy też nie wprawiły w zachwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku! jak mam to rozumieć?:confused:

Przecież ja nigdzie nie napisałem że tego ja dokonałem, nawet jak bym tego dokonał to bym się tym nie chwalił, bo z natury skromny człowieczek jestem:rolleyes:.

A jak masz to rozumieć?:rolleyes:

hhhmmmm.... no po prostu, w porównaniu z tą osobą to malućki jesteś:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipnisie :D - a ja wiedziałem że będzie tak jak co roku z resztę - rodzina dorwała się do NTN`a i zaczyna się nakręcanie spirali żądań - a ta koszulka jest ładna, a to zmieniłam okulary i trzeba by zmienić gogle i kas. Zmieniłam spodnie i kurtkę to teraz buty nie pasują nie mówiąc o nartach - luuuuuuuuuuuudzie moja karta tego nie strzyma :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem wczoraj w godzinach wieczornych NTN w Intersporcie w katowickiej Silesii, miła pani powiedziała że to jeden z ostatnich egzemplarzy, na moje pytanie ile mieli do rozdania, powiedziała że było ich bardzo mało, była zdziwiona gdy powiedziałem że powinni dostać kilkaset, bo podobno 300 to była najmniejsza ilość na wybrany sklep. Nigdzie nie zauważyłem informacji że w tym sklepie można NTN odebrać, były pod ladą. Ciekawe czy nie pokażą się wkrótce na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekartkowałem na razie testy nart z grubsza, Niemcy jak zwykle mdleją po jeździe na Atomicach, normalnie każda narta z tej fabryki 5 gwiazdek i VIP, ciekawe czy testowali czy po prostu zarządzenie było z góry jak oceniać:D Za to Rossiego ocenili nieciekawie - to nowośc bo przez poprzednie 2 sezony Germańce znajdowali Roosy nie najgorzej. Ale naszych testerów gigantki i slalomki tej zacnej firmy też nie wprawiły w zachwyt.

To jak tam - jest coś ciekawego w NTN - bo nie wiem, czy mam we wsi szukać, czy piszą to co co roku.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tam - jest coś ciekawego w NTN - bo nie wiem, czy mam we wsi szukać, czy piszą to co co roku.:rolleyes:

moja osobista opinia to jest z roku na rok gorzej a te wydanie niczym nie powala...nawet testy nart jakoś mniej przejrzyste,chyba to dobry pomysł że jest za darmo:rolleyes:...dziś wziąłem sobie w Skiteamie i na stoliku leżało z 50 sztuk bez zbytniego zainteresowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...