Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF Rogata B-B 27.10


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Na skionline TV na razie śnieży

U mnie nic nie śnieży, chodzi normalnie, a dlaczego śnieży szukaj w podpisach:rolleyes:

SB ostatnio zachwalał "Wrota Piekieł" :eek:

Tym razem była kwaśnica, a wrota piekieł to zafundował mi samochód który nie chcieć się otworzyć z pilota, a jak go otworzyć z kluczyka to nie dać się nim odjechać bo alarm i Immobiliser pozostaje uzbrojony:mad:.

Po przywiezieniu 2 kluczyka, okazuje się że to nie wina kluczyka:confused:, ale po kilku próbach udaje się rozbroić samochód i ok północy jestem już w domu.

Dzięki wszystkim za spotkanie, miło było poznać nowe osoby i miło było spotkać się z starymi znajomymi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się obudziłem ;)

Dwie wody mineralne i herbata wypite w Rogatej zrobiły swoje :P

U nos taki jeden starzik godoł co nie pije harbaty bo z harbaty to kiszki rdzewieją :eek:

Bobic i kolega zastosowali się do tej zasady i pewno dobrze się wyspali

Jako,że wróciłem "w połednie" do domu to już w domu nawet nie mogłem kiszek naoliwić jakimś whiskaczem albo innym bowarem :D

Dzięki wszystkim za spotkanie.

Spektrum zagadnień było bardzo szerokie.

Nie sposób więc wymienić wszystkie poruszane tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą fotki?

Nie wiem czy będą :mad: Nie było Kasiu Ciebie, to kto miał robić :confused: Poza tym to transmisja urwała się o 21:18, JC miał kłopoty z iphonem, SB nie mógł odpalić auta, skionline.tv miało zakłócenia :o

Ostro pracują w photoshopie aby wyprostować sylwetki i wyostrzyć rysy oraz spojrzenia :D

Nawet listy obecności nie opublikowali do tej pory :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą :mad: Nie było Kasiu Ciebie, to kto miał robić :confused: Poza tym to transmisja urwała się o 21:18, JC miał kłopoty z iphonem, SB nie mógł odpalić auta, skionline.tv miało zakłócenia :o

Może i transmisja się urwała, ale spotkanie było "przednie":), a fotki...:rolleyes: jak nie na białym tle robione to rzecz 3...4...10... rzędna, impreza zakończyła się coś około 23, o samochodzie pisałem już wyżej, a jeśli chodzi o skionline.tv to chodzi bez zakłóceń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chodzi, a wczoraj o 19 transmisji nie było.

Może Wasze spotkanie było obserwowane i zakłócane elektronicznie i dlatego też z fotek nic nie wyszło :eek:

Ravick SB też nie odpalił :D (a w lutym się z Fiatów nabijał :P )

Faktem jest, że po kilku poprzednich spotkaniach dokumentacja pojawiała się na forum szybciej :cool:

Na razie rekonstruuję listę uczestników:

  • JC
  • SB
  • FIGO
  • Marek.M77
  • BOBIC + 1
  • Wojtuś81

Normalnie to zaraz ogłoszę dla Was konkurs :cool:

Proszę o dopisanie fotek do nicków :D

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...